NAJBLIŻSZE SPOTKANIA
lp. termin nazwa spotkania nr liga faza rozgrywek grupa
1 2019-09-21 09:00 Ała Boli - Snipers 12 III runda zasadnicza B
2 2019-09-21 10:40 ADEX Basket Team - KS Bystra 13 III runda zasadnicza B
3 2019-09-21 12:20 NSBB - Koszykarscy Ziomale Żory 14 III runda zasadnicza A
4 2019-09-21 14:00 Akademia Basketu - Na Rondzie Team Żory 15 III runda zasadnicza B
5 2019-09-21 15:40 12 Małp - Fourty Plus 16 III runda zasadnicza A
6 2019-09-21 17:20 Przekręty - Żywiec Basket Crew 17 III runda zasadnicza B
7 2019-09-21 19:00 Rosomaki - Grim Reapers 18 II runda zasadnicza -
8 2019-09-22 16:40 Wolf Gang - Basket Hills Bielsko-Biała 19 II runda zasadnicza -
OSTATNIE WYNIKI
lp. termin nazwa spotkania wynik
1 2019-09-15 17:20 Elefanty - Double B Nation 71:75
2 2019-09-15 15:40 Hawajskie Koszule Żory - Hustlerzy Andrychów 91:86
3 2019-09-15 14:00 Wolf Gang - Grim Reapers 112:64
4 2019-09-15 12:20 Tokyo 2020 - Team Rybnik 60:65
5 2019-09-15 10:40 MożemY - Wolves 95:59
6 2019-09-15 09:00 Czarno Biali - Basket Hills Bielsko-Biała 91:99
7 2019-09-14 15:40 Na Rondzie Team Żory - Snipers 98:50
8 2019-09-14 14:00 Żywiec Basket Crew - KS Bystra 57:117
TABELA LIGA I
lp. nazwa punkty + - bilans
1 Hawajskie Koszule Żory 2 91 86 5
2 Double B Nation 2 75 71 4
3 Hustlerzy Andrychów 1 86 91 -5
4 Elefanty 1 71 75 -4
TABELA LIGA II
lp. nazwa punkty + - bilans
1 Team Rybnik 2 65 60 5
2 Wolf Gang 2 112 64 48
3 Basket Hills Bielsko-Biała 2 99 91 8
4 MożemY 2 95 59 36
5 Wolves 1 59 95 -36
6 Czarno Biali 1 91 99 -8
7 Tokyo 2020 1 60 65 -5
8 Grim Reapers 1 64 112 -48
TABELA LIGA III
lp. nazwa punkty + - bilans
1 Yunques Voladores 2 87 70 17
2 Kentuchy Bucks 2 118 29 89
3 Crazy Ducks 1 70 87 -17
4 All Starsi 1 29 118 -89
TABELA LIGA III
lp. nazwa punkty + - bilans
1 Przekręty 2 57 52 5
2 Na Rondzie Team Żory 2 98 50 48
3 KS Bystra 2 117 57 60
4 Żywiec Basket Crew 1 57 117 -60
5 Snipers 1 50 98 -48
6 Ała Boli 1 52 57 -5
Obejrzyj film
1 Sierp Bartosz 16,0
2 Master Marcin 7,0
3 Rutkowski Łukasz 7,0
4 Tomiak Michał 4,0
5 Staniek Tomasz 3,0
6 Słodownik Mariusz 3,0
1 Przeliorz Oktawian 100,0%
2 Master Marcin 100,0%
3 Śpiewak Aleksander 100,0%
4 Jania Wojciech 100,0%
5 Stańczyk Michał 100,0%
6 Cholewa Janusz 100,0%
vdl