NAJBLIŻSZE SPOTKANIA
lp. termin nazwa spotkania nr liga faza rozgrywek grupa
1 2017-02-25 09:00 Grim Reapers - Dziki Bagienne 12 III runda zasadnicza B
2 2017-02-25 10:40 Skillart Ustroń - 12 Małp 13 III runda zasadnicza A
3 2017-02-25 12:20 Tokyo 2020 - Czarno Biali 14 III runda zasadnicza D
4 2017-02-25 14:00 Elektryk Podbeskidzie - Wrona Wings 15 II runda zasadnicza -
5 2017-02-25 15:40 Allektro.pl - MUKK Henryk Kania Pszczyna 16 II runda zasadnicza -
6 2017-02-25 17:20 SamoObrona - Galacticos Basket Żywiec 17 I runda zasadnicza -
7 2017-02-25 19:00 Zryw Bielsko-Biała - Rosomaki 18 II runda zasadnicza -
8 2017-02-26 16:20 Daas Basket Hills Bielsko-Biała MU-18 - BraveHearts Oświęcim 19 I runda zasadnicza -
OSTATNIE WYNIKI
lp. termin nazwa spotkania wynik
1 2017-02-19 19:20 Elefanty - SamoObrona 73:60
2 2017-02-19 17:40 Shakers - Daas Basket Hills Bielsko-Biała MU-18 72:83
3 2017-02-19 16:00 Elektryk Podbeskidzie - Zryw Bielsko-Biała 64:58
4 2017-02-19 14:20 Hustlerzy Andrychów - MUKK Henryk Kania Pszczyna 70:77
5 2017-02-19 12:40 Allektro.pl - Rosomaki 58:81
6 2017-02-19 11:00 Lipowa Sprintex Warriors - Narnia 420ers 48:67
7 2017-02-19 09:20 Grim Reapers - Akademia Basketu 87:59
8 2017-02-18 14:40 Lutnia In Plus - Apache 56:77
TABELA LIGA I
lp. nazwa punkty + - bilans
1 Daas Basket Hills Bielsko-Biała MU-18 2 83 72 11
2 Elefanty 2 73 60 13
3 Shakers 1 72 83 -11
4 SamoObrona 1 60 73 -13
TABELA LIGA II
lp. nazwa punkty + - bilans
1 MUKK Henryk Kania Pszczyna 2 77 70 7
2 Elektryk Podbeskidzie 2 64 58 6
3 Rosomaki 2 81 58 23
4 Zryw Bielsko-Biała 1 58 64 -6
5 Hustlerzy Andrychów 1 70 77 -7
6 Allektro.pl 1 58 81 -23
TABELA LIGA III
lp. nazwa punkty + - bilans
TABELA LIGA III
lp. nazwa punkty + - bilans
1 Narnia 420ers 2 67 48 19
2 Lipowa Sprintex Warriors 1 48 67 -19
TABELA LIGA III
lp. nazwa punkty + - bilans
1 Young Blood 2 110 66 44
2 Grim Reapers 2 87 59 28
3 Dziki Bagienne 1 66 110 -44
4 Akademia Basketu 1 59 87 -28
TABELA LIGA III
lp. nazwa punkty + - bilans
1 Apache 2 77 56 21
2 Slam Drunk 2 100 40 60
3 Crazy Ducks 1 40 100 -60
4 Lutnia In Plus 1 56 77 -21
TABELA LIGA III
lp. nazwa punkty + - bilans
1 Pretorianie 2 83 42 41
2 MOSiR KiS Żywiec 1 42 83 -41
Obejrzyj film
1 Bryś Michał 100,0%
2 Woźniak Tomasz 66,7%
3 Garus Paweł 55,6%
4 Kołodziejski Andrzej 50,0%
5 Spratek Maciej 50,0%
6 Knieć Tomasz 33,3%
1 Marcol Piotr 5,0
2 Goryl Maciej 3,0
3 Męcnarowski Piotr 2,0
4 Kleszcz Marcin 1,0
5 Miśkiewicz Paweł 1,0
6 Kołodziejski Andrzej 1,0
vdl