Aktualności






Najlepsza "5ka" 5. kolejki w 1 Lidze BLK!
21-10-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Bartłomiej Bachta (Butchercore)
18 pkt (2x3), 12 zb, 4 as, 2 prz – eval 32

Oktawian Przeliorz (Hawajskie Koszule Żory)
26 pkt (3x3), 10 zb, 6 as, 3 prz – eval 37

Aleksander Śpiewak (Elefanty)
26 pkt (1x3), 10 zb, 4 as – eval 28

Maciej Miśkiewicz (Shakers)
36 pkt (5x3), 17 zb, 1 as, 2 prz – eval 42

Paweł Miśkiewicz (Shakers)
18 pkt (4x3), 16 zb, 6 as, 2 prz – eval 26

MVP 5. kolejki w 1 lidze został Maciej Miśkiewicz!






Najlepsza "5ka" 6. kolejki w 3 Lidze BLK!
21-10-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Przemysław Gwizdak (Przekręty)
14 pkt, 6 zb, 7 as, 3 prz – eval 20

Piotr Mrowiec (Kentuchy Bucks)
10 pkt, 8 zb, 3 as, 2 prz, 1 bl – eval 19

Daniel Sekuła (Koszykarscy Ziomale Żory)
36 pkt (2x3), 3 zb, 6 as, 7 prz, 1 bl – eval 33

Szymon Kubica (NSBB)
8 pkt, 6 zb, 1 as, 1 prz, 3 bl – eval 14

Grzegorz Kastelik (12 Małp)
32 pkt (1x3), 15 zb, 2 as – eval 37

MVP 6. kolejki w 3 lidze został Grzegorz Kastelik!






Najlepsza "5ka" 4. kolejki w 2 Lidze BLK!
16-10-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Piotr Stolarczyk (Wolf Gang)
16 pkt, 10 zb, 7 as, 6 prz, 2 bl – eval 32

Leszek Hendzel (Tokyo 2020)
15 pkt (2x3), 7 zb, 2 as, 1 prz – eval 16

Wojciech Molitor (Team Rybnik)
23 pkt, 10 zb, 2 as, 2 prz, 1 bl – eval 23

Piotr Marcol (Basket Hills Bielsko-Biała)
35 pkt (2x3), 13 zb, 1 as, 2 prz, 1 bl – eval 32

Piotr Liszka (Wolf Gang)
26 pkt, 9 zb, 6 as, 1 prz, 1 bl – eval 30

MVP 4. kolejki w 2 lidze został Piotr Stolarczyk!






Najlepsza "5ka" 5. kolejki w 3 Lidze BLK!
16-10-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Antoni Gołębiewski (KS Bystra)
34 pkt (7x3), 2 zb, 2 as – eval 27

Maciej Jarosz (Kentuchy Bucks)
31 pkt (3x3), 5 zb, 2 as, 3 prz – eval 32

Kajetan Błaszczyk (Akademia Basketu)
23 pkt, 14 zb, 3 as, 3 prz, 2 bl – eval 34

Krzysztof Franczuk (Na Rondzie Team Żory)
32 pkt (4x3), 2 zb, 5 as, 1 prz – eval 27

Krystian Kucharski (12 Małp)
13 pkt, 11 zb, 3 as, 7 prz – eval 24

MVP 5. kolejki w 3 lidze został Kajetan Błaszczyk!






Komunikat Komisji Dyscyplinarnej BLK nr 1/45
23-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Na posiedzeniu w dniu 8 października 2019 roku, Komisja Dyscyplinarna BLK w składzie Marcin Jacobson i Dariusz Bielnik, zgodnie z Regulaminem Bielskiej Ligi Koszykówki, postanowiła:

1. Ukarać Kacpra Mysiaka (Ała Boli) zawieszeniem w prawach zawodnika na cztery (4) mecze za dwa faule techniczne wywołane wulgarnym krytykowaniem decyzji sędziów podczas zawodów w dniu 6 października 2019 roku. Jednocześnie Komisja Dyscyplinarna ostrzega, że każde kolejne zachowanie tego typu skutkować będzie usunięciem zawodnika z ligi.

2. Ukarać Mateusza Judyńskiego (Ała Boli) zawieszeniem w prawach zawodnika na trzy (3) mecze za dwa faule techniczne wywołane wulgarnym krytykowaniem decyzji sędziów podczas zawodów w dniu 6 października 2019 roku. Jednocześnie Komisja Dyscyplinarna ostrzega, że każde kolejne zachowanie tego typu skutkować będzie usunięciem zawodnika z ligi.

3. Ukarać Rafała Dobiję (KS Bystra) zawieszeniem w prawach zawodnika na jeden (1) mecz w zawieszeniu na czas nieokreślony za faul techniczny wywołany krytykowaniem decyzji sędziów podczas zawodów w dniu 6 października 2019 roku.

Jednocześnie Komisja Dyscyplinarna w imieniu Zarządu Bielskiej Ligi Koszykówki informuje, że nie tolerujemy żadnych zachowań o charakterze seksistowskim, rasistowskim, czy ksenofobicznym, będą one bezwzględnie i konsekwentnie karane.

Komisja Dyscyplinarna rozważa również wprowadzenie obligatoryjnie dodatkowej kary dla zawodników, którzy otrzymali przewinienie techniczne za kwestionowanie decyzji sędziów.

Na tym posiedzenie Komisji Dyscyplinarnej BLK zakończono.






Najlepsza "5ka" 4. kolejki w 1 Lidze BLK!
08-10-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Łukasz Bartlewski (Wrona Wings)
18 pkt (1x3), 11 zb, 1 as, 1 prz – eval 26

Bartosz Piasecki (Hawajskie Koszule Żory)
18 pkt (1x3), 13 zb, 2 as, 1 prz – eval 27

Michał Stańczyk (Double B Nation)
18 pkt (2x3), 7 zb, 3 as, 4 prz – eval 23

Roma Myrnyi (Elefanty)
23 pkt (6x3), 2 zb, 2 as, 1 prz – eval 25

Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów)
8 pkt, 7 zb, 13 as, 4 prz – eval 25

MVP 4. kolejki w 1 lidze został Bartosz Piasecki!






Najlepsza "5ka" 3. kolejki w 2 Lidze BLK!
08-10-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Kamil Żebrok (MożemY)
23 pkt (3x3), 3 zb, 3 as, 4 prz – eval 22

Jonathan Fragoso (Tokyo 2020)
14 pkt (2x3), 7 zb, 3 as, 1 prz – eval 15

Jakub Gunia (Czarno Biali)
28 pkt (6x3), 2 zb, 2 as, 3 prz – eval 20

Łukasz Warchoł (MożemY)
14 pkt (1x3), 5 zb, 5 as, 1 prz – eval 17

Wojciech Molitor (Team Rybnik)
14 pkt, 9 zb, 2 as, 4 prz, 4 bl – eval 20

MVP 3. kolejki w 2 lidze został Kamil Żebrok!






Najlepsza "5ka" 4. kolejki w 3 Lidze BLK!
08-10-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Mateusz Ilkiewicz (NSBB)
22 pkt (2x3), 21 zb, 12 as, 1 bl – eval 43

Rafał Pawlun (Przekręty)
19 pkt, 8 zb, 3 as, 4 prz – eval 19

Mariusz Grążawski (Fourty Plus)
26 pkt, 7 zb, 2 as, 4 prz – eval 31

Krzysztof Podstawny (Snipers)
25 pkt (1x3), 3 zb, 4 as, 9 prz – eval 32

Rafał Rabsztyn (KS Bystra)
25 pkt (2x3), 13 zb, 3 as, 2 prz, 1 bl – eval 33

MVP 4. kolejki w 3 lidze został Mateusz Ilkiewicz!






Zapraszamy na kurs sędziowski w Bielsku-Białej!
18-09-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Zapraszamy na kurs sędziowski w Bielsku-Białej organizowany przez Śląski Związek Koszykówki i Bielską Ligę Koszykówki!

Wszystkich zainteresowanych prosimy o jak najszybszy kontakt - rblachura@gmail.com - na zgłoszenia czekamy do 7 października!
Na podany powyżej e-mail należy również kierować wszystkie pytania dotyczące kursu sędziowskiego.

W wysłanej do nas wiadomości zawierającej zgłoszenie muszą znajdować się następujące dane - imię i nazwisko, miejscowość, data urodzenia, e-mail oraz numer telefonu. Zajęcia skierowane są do osób urodzonych w 2004 roku i starszych!

Wszystkie zajęcia teoretyczne i praktyczne będą odbywać się w Bielsku-Białej - zapraszamy szczególnie osoby z naszego regionu!

Kurs sędziowski odbędzie się pod warunkiem zebrania odpowiednio licznej grupy zainteresowanych osób!

Jeśli koszykówka to twoja pasja, masz ochotę przekonać się jak wygląda rywalizacja na parkiecie z zupełnie innej perspektywy, w dodatku poznać wiele nowych osób i odwiedzić ciekawe miejsca to zapraszamy na spotkanie organizacyjne!






Najlepsza "5ka" 3. kolejki w 1 Lidze BLK!
01-10-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Jan Koterwa (Butchercore)
18 pkt, 4 zb, 3 prz – eval 22

Maciej Miśkiewicz (Shakers)
32 pkt (6x3), 13 zb, 2 as, 1 bl – eval 36

Oskar Janicki (Wrona Wings)
26 pkt (1x3), 3 zb, 4 as, 4 prz – eval 20

Dominik Caputa (Galacticos Basket Żywiec)
23 pkt (5x3), 2 zb, 9 as, 2 prz – eval 31

Paweł Miśkiewicz (Shakers)
23 pkt (5x3), 8 zb, 5 as, 2 prz, 2 bl – eval 28

MVP 3. kolejki w 1 lidze został Maciej Miśkiewicz!
Obejrzyj film
1 Piasecki Bartosz 14,7
2 Miśkiewicz Maciej 12,0
3 Staniek Tomasz 11,7
4 Chrapek Jakub 11,0
5 Bachta Bartłomiej 11,0
6 Miśkiewicz Paweł 10,5
1 Słodownik Mariusz 100,0%
2 Dybczak Grzegorz 100,0%
3 Cholewa Janusz 100,0%
4 Master Marcin 100,0%
5 Jania Wojciech 100,0%
6 Pilch Rafał 100,0%