Aktualności






Najlepsza "5ka" 6. kolejki w 2 Lidze BLK!
29-11-2017
Facebook Twitter

Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów)
25 pkt, 4 zb, 10 as, 5 prz – eval 38

Piotr Liszka (Wrona Wings)
32 pkt (5x3), 9 zb, 6 as, 6 prz, 1 bl – eval 40

Bartosz Porwisz (Aurochs)
26 pkt, 17 zb, 1 prz – eval 31

Kamil Pietrysko (Slam Drunk)
28 pkt, 12 zb, 7 as, 1 prz – eval 31

Jonathan Fragoso (Tokyo 2020)
14 pkt (1x3), 5 zb, 7 as, 7 prz – eval 21

MVP 6. kolejki w 2 lidze został Piotr Liszka!






Najlepsza "5ka" 5. kolejki w 2 Lidze BLK!
22-11-2017
Facebook Twitter

Maciej Korejba (Slam Drunk)
21 pkt, 12 zb, 4 as, 7 prz – eval 33

Łukasz Mączka (NTS)
24 pkt (2x3), 7 zb, 9 as, 2 prz – eval 18

Łukasz Bartlewski (Wrona Wings)
6 pkt, 12 zb, 2 as, 1 prz, 3 bl – eval 20

Kamil Pietrysko (Slam Drunk)
36 pkt, 9 zb, 6 as, 1 prz, 1 bl – eval 28

Bartosz Kapias (Wrona Wings)
15 pkt, 8 zb, 3 as, 1 prz – eval 16

MVP 5. kolejki w 2 lidze został Maciej Korejba!






Najlepsza "5ka" 7. kolejki w 1 Lidze BLK!
15-11-2017
Facebook Twitter

Kamil Malarz (Double B Nation)
16 pkt, 9 zb, 2 as, 2 prz, 1 bl – eval 22

Piotr Marcol (Daas Basket Hills B-B MU-18)
28 pkt (4x3), 7 zb, 5 as, 2 prz, 2 bl – eval 33

Grzegorz Szybowicz (Elefanty)
34 pkt (6x3), 8 zb, 9 as, 2 prz, 1 bl – eval 43

Tomasz Dzida (MUKK Henryk Kania Pszczyna)
21 pkt (2x3), 6 zb, 4 as – eval 22

Maciej Miśkiewicz (Shakers)
20 pkt (1x3), 13 zb, 2 as, 4 prz, 2 bl – eval 30

MVP 7. kolejki w 1 lidze został Grzegorz Szybowicz!






Najlepsza "5ka" 4. kolejki w 2 Lidze BLK!
15-11-2017
Facebook Twitter

Kamil Szopa (NTS)
32 pkt, 17 zb, 4 as, 3 prz, 6 bl – eval 39

Jarosław Grygierczyk (New Men Style)
30 pkt (2x3), 3 zb, 9 as, 2 prz – eval 34

Mateusz Famulok (Wrona Wings)
26 pkt (4x3), 4 zb, 6 as, 1 prz, 1 bl – eval 28

Kamil Pietrysko (Slam Drunk)
36 pkt (1x3), 12 zb, 4 as, 4 prz, 1 bl – eval 43

Rafał Tokarski (New Men Style)
24 pkt (6x3), 8 zb, 6 as, 1 prz – eval 28

MVP 4. kolejki w 2 lidze został Kamil Szopa!






41. edycja BLK - komunikat organizacyjny
10-11-2017
Facebook Twitter

I.
18 listopada (sobota), wszystkie mecze rozpoczną się godzinę wcześniej, niż to pierwotnie planowaliśmy, za ewentualne niedogodności przepraszamy!

Już po wprowadzonych zmianach terminarz rozgrywek w tym dniu przedstawia się jak poniżej:

09:10 Houston Buckets - Apache
10:40 Slam Drunk - NTS
12:20 NSBB - Wrona Wings

II.
W terminarzu rozgrywek od kilku dni można znaleźć wszystkie mecze zaplanowane do końca 2017 roku!
Z radością informujemy, że 16 grudnia już kolejny raz będziemy rozgrywać mecze w Andrychowie! Dziękujemy za zaproszenie i pracę związana z organizacją imprezy zawodnikom Hustlerów Andrychów!
Dziękujemy również wszystkim zespołom, które pozytywnie, a nawet entuzjastycznie podeszły do propozycji organizacji "świątecznej kolejki" 23 grudnia! W ten sposób przygotowaliśmy dla wszystkich koszykarski prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia, a jednocześnie fajną odskocznię od przedświątecznych obowiązków!






Najlepsza "5ka" 7. kolejki w 3 Lidze BLK!
06-11-2017
Facebook Twitter

Bartosz Piasecki (Hawajskie Koszule Żory)
34 pkt, 13 zb, 2 as, 5 prz, 1 bl – eval 48

Jakub Pawlus (MOSiR KiS Żywiec)
17 pkt, 8 zb, 2 prz, 2 bl – eval 27

Mateusz Honkisz (Grim Reapers)
18 pkt, 18 zb, 4 as – eval 34

Mariusz Grążawski (Narnia 420ers)
27 pkt, 14 zb, 2 prz, 1 bl – eval 35

Szymon Barteczko (MOSiR KiS Żywiec)
20 pkt (2x3), 13 zb, 3 as, 1 prz, 5 bl – eval 25

MVP 7. kolejki w 3 lidze został Bartosz Piasecki!






Najlepsza "5ka" 6. kolejki w 1 Lidze BLK!
31-10-2017
Facebook Twitter

Aleksander Śpiewak (Rosomaki)
33 pkt (2x3), 8 zb, 2 as, 2 prz – eval 24

Maciej Wojdyła (Daas Basket Hills B-B MU-18)
24 pkt (2x3), 3 zb, 5 as, 2 prz – eval 19

Michał Stańczyk (Double B Nation)
16 pkt (4x3), 9 zb, 5 as, 2 prz – eval 23

Kamil Wojas (Daas Basket Hills B-B MU-18)
23 pkt, 5 zb, 3 as, 3 prz – eval 21

Kamil Malarz (Double B Nation)
14 pkt, 11 zb, 3 prz, 5 bl – eval 27

MVP 6. kolejki w 1 lidze został Kamil Malarz!






Najlepsza "5ka" 5. kolejki w 1 Lidze BLK!
25-10-2017
Facebook Twitter

Tomasz Dąbkowski (MUKK Henryk Kania Pszczyna)
17 pkt, 11 zb, 3 as, 1 prz, 5 bl – eval 29

Maciej Goryl (Elefanty)
21 pkt (1x3), 15 zb, 3 as – eval 29

Grzegorz Dybczak (Galacticos Basket Żywiec)
25 pkt (3x3), 11 zb, 4 as, 3 prz – eval 39

Zbigniew Przybyła (Washington Bultens)
18 pkt, 11 zb, 2 as, 2 prz, 2 bl – eval 25

Kamil Malarz (Double B Nation)
20 pkt (2x3), 14 zb, 2 bl – eval 35

MVP 5. kolejki w 1 lidze został Grzegorz Dybczak!






Najlepsza "5ka" 3. kolejki w 2 Lidze BLK!
25-10-2017
Facebook Twitter

Artur Pławecki (Tokyo 2020)
23 pkt (1x3), 9 zb, 2 prz – eval 26

Mateusz Kur (NTS)
21 pkt (2x3), 6 zb, 3 as, 3 prz – eval 22

Karol Greń (Pretorianie)
18 pkt (3x3), 12 zb, 2 as, 1 prz, 1 bl – eval 20

Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów)
11 pkt, 8 zb, 7 as, 1 prz – eval 23

Karol Lubrych (Wrona Wings)
27 pkt (1x3), 12 zb, 9 as, 2 prz – eval 37

MVP 3. kolejki w 2 lidze został Artur Pławecki!






Najlepsza "5ka" 6. kolejki w 3 Lidze BLK!
25-10-2017
Facebook Twitter

Mariusz Grążawski (Narnia 420ers)
36 pkt, 12 zb, 1 as, 1 prz – eval 40

Marek Dyczek (Houston Buckets)
18 pkt, 13 zb, 2 as, 1 prz – eval 30

Michał Tomiak (Apache)
23 pkt, 4 zb, 7 as, 4 prz – eval 22

Dawid Rogacz (Lipowa Sprintex Warriors)
32 pkt (5x3), 6 zb, 2 as, 2 prz – eval 22

Sławomir Pawlik (Zryw Bielsko-Biała)
8 pkt, 6 zb, 3 as, 3 prz, 1 bl – eval 18

MVP 6. kolejki w 3 lidze został Mariusz Grążawski!
Obejrzyj film
1 Malarz Kamil 2,6
2 Winkler Michał 2,0
3 Marcol Piotr 1,9
4 Dąbkowski Tomasz 1,7
5 Podgórniak Przemysław 1,2
6 Grygier Michał 1,0
1 Szybowicz Grzegorz 8,8
2 Słodownik Mariusz 6,3
3 Żak Wojciech 6,0
4 Koźlik Michał 5,6
5 Janicki Oskar 5,5
6 Wojdyła Maciej 5,0