Aktualności






44. edycja BLK - komunikat organizacyjny
04-06-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Galeria ze zdjęciami z Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3 jest dostępna na naszym FB - zapraszamy!

Kolejność zespołów na zakończenie sezonu zasadniczego w 3 lidze:

Grupa A
1. Przekręty - 7 - 13 - 6/1 (503/411/+92)
2. 12 Małp - 7 - 12 - 5/2 (558/448/+110)
3. Fourty Plus - 7 - 12 - 5/2 (595/465/+130)
4. ADEX Basket Team - 7 - 12 - 5/2 (550/470/+80)
5. Houston Buckets - 7 - 9 - 2/5 (479/565/-86)
6. KS Bystra - 7 - 9 - 2/5 (487/493/-6)
7. Koszykarscy Ziomale Żory - 6 - 8 - 2/4 (419/484/-65)
8. Crazy Ducks - 6 - 6 - 0/6 (313/568/-255)


(nazwa zespołu - ilość meczów - liczba punktów - zwycięstwa / porażki (kosze zdobyte / kosze stracone / bilans))

Dla ustalenia kolejności dla zespołów 12 Małp, Fourty Plus i ADEX Basket Team potrzebna była analiza "małej tabeli" obejmującej tylko wyniki meczów bezpośrednich pomiędzy wymienionymi drużynami.

12 Małp - ADEX Basket Team 71:67
Fourty Plus - ADEX Basket Team 91:63
12 Małp - Fourty Plus 86:62

1. 12 Małp - 2 - 4 - 2/0 (157/129/+28)
2. Fourty Plus - 2 - 3 - 1/1 (153/149/+4)
3. ADEX Basket Team - 2 - 2 - 0/2 (130/162/-32)

(nazwa zespołu - ilość meczów - liczba punktów - zwycięstwa / porażki (kosze zdobyte / kosze stracone / bilans))

O końcowej kolejności w tabeli dla zespołów Houston Buckets i KS Bystra zadecydował mecz bezpośredni w sezonie zasadniczym.

Do rozegrania w Grupie A pozostał mecz Koszykarscy Ziomale Żory - Crazy Ducks, ale już w tej chwili wiadomo, że do półfinałów awansowały zespoły Przekręty i 12 Małp!

Grupa B
1. Team Rybnik - 7 - 13 - 6/1 (611/368/+243)
2. Akademia Basketu - 7 - 12 - 5/2 (591/393/+198)
3. Wolves - 6 - 11 - 5/1 (496/333/+163)
4. Apache - 6 - 10 - 4/2 (384/285/+99)
5. Ała Boli - 6 - 9 - 3/3 (429/329/+100)
6. Sempre Premium Team - 7 - 8 - 1/6 (302/646/-344)
7. Wezwijcie Karetkę - 6 - 7 - 2/4 (318/320/-2)
8. All Starsi - 7 - 7 - 0/7 (224/681/-457)

(nazwa zespołu - ilość meczów - liczba punktów - zwycięstwa / porażki (kosze zdobyte / kosze stracone / bilans))

Do rozegrania w Grupie B pozostały mecze Wezwijcie Karetkę - Wolves oraz Apache - Ała Boli, ale po analizie wszystkich możliwych wariantów (wykluczając walkower ze strony drużyny Wolves) już w tej chwili wiadomo, że do półfinałów awansowały zespoły Team Rybnik i Wolves!

Uwaga! Pierwsze mecze półfinałowe w 3 lidze zostaną rozegrane w najbliższą niedzielę (9 czerwca) o godz. 12:00 i 13:30, terminarz zostanie uzupełniony jak tylko poznamy kolejność zespołów w grupie B na dwóch pierwszych miejscach!







44. edycja BLK - komunikat organizacyjny
04-06-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Galeria ze zdjęciami z Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3 jest dostępna na naszym FB - zapraszamy!

Kolejność zespołów na zakończenie sezonu zasadniczego w 2 lidze:

1. Wrona Wings - 8 - 15 - 7/1 (715/556/+159)
2. Hustlerzy Andrychów - 8 - 15 - 7/1 (698/542/+156)
3. Wolf Gang - 8 - 14 - 6/2 (615/511/+104)
4. Bsbrothers.pl - 8 - 13 - 5/3 (573/540/+33)
5. Tokyo 2020 - 8 - 11 - 3/5 (558/573/-15)
6. Czarno Biali - 8 - 11 - 3/5 (558/643/-85)
7. DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - 8 - 10 - 2/6 (503/636/-133)
8. Grim Reapers - 8 - 10 - 2/6 (588/664/-76)
9. NSBB - 8 - 9 - 1/7 (543/686/-143)


(nazwa zespołu - ilość meczów - liczba punktów - zwycięstwa / porażki (kosze zdobyte / kosze stracone / bilans))

O końcowej kolejności w tabeli dla zespołów Wrona Wings i Hustlerzy Andrychów, Tokyo 2020 i Czarno Biali, DAAS Basket Hills Bielsko-Biała i Grim Reapers zadecydowały mecze bezpośrednie w sezonie zasadniczym.

W dwumeczach półfinałowych w 2 lidze czekają nas spotkania Wrona Wings – Bsbrothers.pl oraz Hustlerzy Andrychów – Wolf Gang!






44. edycja BLK - komunikat organizacyjny
04-06-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Galeria ze zdjęciami z Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3 jest dostępna na naszym FB - zapraszamy!

Kolejność zespołów na zakończenie sezonu zasadniczego w 1 lidze:

1. Butchercore - 8 - 15 - 7/1 (697/576/+121)
2. Shakers - 8 - 14 - 6/2 (657/572/+85)
3. Elefanty - 8 - 14 - 6/2 (652/529/+123)
4. Hawajskie Koszule Żory - 8 - 14 - 6/2 (614/582/+32)
5. Washington Bultens - 8 - 12 - 4/4 (614/579/+35)
6. Galacticos Basket Żywiec - 8 - 11 - 3/5 (604/631/-27)
7. Double B Nation - 8 - 10 - 2/6 (609/654/-45)
8. Rosomaki - 8 - 9 - 1/7 (577/731/-154)
9. MożemY - 8 - 7 - 1/7 (561/731/-170)


(nazwa zespołu - ilość meczów - liczba punktów - zwycięstwa / porażki (kosze zdobyte / kosze stracone / bilans))

Dla ustalenia kolejności dla zespołów Shakers, Hawajskie Koszule Żory i Elefanty potrzebna była analiza "małej tabeli" obejmującej tylko wyniki meczów bezpośrednich pomiędzy wymienionymi drużynami.

Hawajskie Koszule Żory - Elefanty 64:75
Shakers - Elefanty 64:55
Shakers - Hawajskie Koszule Żory 81:74

1. Shakers - 2 - 4 - 2/0 (145/129/+16)
2. Elefanty - 2 - 3 - 1/1 (130/128/+2)
3. Hawajskie Koszule Żory - 2 - 2 - 0/2 (138/156/-18)

(nazwa zespołu - ilość meczów - liczba punktów - zwycięstwa / porażki (kosze zdobyte / kosze stracone / bilans))

O końcowej kolejności w tabeli dla zespołów Rosomaki i MożemY zadecydował mecz bezpośredni w sezonie zasadniczym.

W dwumeczach półfinałowych w 1 lidze czekają nas spotkania Butchercore – Hawajskie Koszule Żory oraz Shakers – Elefanty!






Najlepsza "5ka" 10. kolejki w 2 Lidze BLK!
04-06-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Galeria ze zdjęciami z Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3 jest dostępna na naszym FB - zapraszamy!

Grzegorz Błotko (DAAS Basket Hills Bielsko-Biała)
41 pkt (7x3), 23 zb, 5 as, 2 prz – eval 45

Artur Wilk (Czarno Biali)
20 pkt (1x3), 21 zb, 5 as, 2 bl – eval 37

Łukasz Polakowski (Wolf Gang)
25 pkt (2x3), 10 zb, 5 as, 4 prz – eval 30

Karol Lubrych (Wolf Gang)
23 pkt, 11 zb, 4 as, 1 bl – eval 33

Przemysław Kocemba (NSBB)
12 pkt, 5 zb, 1 as, 3 prz – eval 17

MVP 10. kolejki w 2 lidze został Grzegorz Błotko!






Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
30-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3 – 1 czerwca 2019 roku

Komunikat z dnia 30 maja 2019 roku

I. TERMIN I MIEJSCE
Turniej zostanie rozegrany w dniu 1 czerwca 2019 roku od godz 9:00 na obiektach kompleksu sportowego w Ośrodku Sportowo Rekreacyjnym "Victoria" przy ul. Bratków 16 w Bielsku-Białej.
Pierwsze mecze zostaną rozegrane o godz. 9:00 lub 9:30.

II. UCZESTNICY
Turniej prowadzony będzie w 4 kategoriach:
OPEN mężczyzn
U-18 M - 2001 i młodsi
U-16 K - 2003 i młodsze
U-16 M - 2003 i młodsi


Do udziału w turnieju Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3 zakwalifikowane zostały następujące zespoły:

OPEN mężczyzn
1. Tokio 2020 - Czechowice-Dziedzice
2. WYCIECZKA - Bielsko-Biała
3. Team Narnia - Bielsko-Biała
4. Wątróbki1 - Wodzisław Śląski
5. Elefanty - Bielsko-Biała
6. Małe Punkty - Cieszyn
7. Parowozy - Bielsko-Biała
8. Bogdany - Cieszyn
9. KSB - Bystra
10. Dziadosgfo - Bielsko-Biała
11. Eazy Money - Tychy
12. W szafie śpisz - Cieszyn
13. UKS Szczyrk Salmopol - Szczyrk
14. Kuce z Bronksu - Cieszyn
15. RKS HUWDU - Bielsko-Biała
16. Niggs in Bielsko 2 - Bielsko-Biala

Lista rezerwowa:
1. DBN - Bielsko-Biała


U-18 M - 2001 i młodsi
1. HK Ziomki - Żory
2. JDT - Bielsko-Biała
3. Los Basketballeros - Bielsko-Biała
4. ANOBOMALIKI - Wodzisław Śląski
5. Dżony sinsy - Bielsko-Biała

U-16 K - 2003 i młodsze
1. Czupakabry - Czechowice-Dziedzice
2. Monolaurylosofonowobursztyn Team - Bielsko-Biała
3. UKS 14 - Bielsko-Biała

U-16 M - 2003 i młodsi
1. Raptors - Bielsko-Biała
2. Akademia Basketu 1 - Bielsko-Biała
3. Akademia Basketu 2 - Bielsko-Biała
4. Triple Bulls - Bielsko-Biała
5. MGNBA - Bielsko-Biała (jedyna drużyna zgłoszona do kategorii U-14 M)

III. SYSTEM ROZGRYWEK

OPEN mężczyzn
Faza grupowa - 4 grupy po 4 zespoły - mecze systemem „każdy z każdym”.
Po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do fazy play-off.
Faza play-off (przegrywający odpada) - ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3. miejsce i finał.

U-18 M i U-16 M
Faza grupowa - 1 grupa 5 zespołów - mecze systemem „każdy z każdym”.
Mecz o 3. miejsce - trzecia i czwarta drużyna z grupy.
Finał - pierwsza i druga drużyna z grupy.

U-16 K
Faza grupowa - 1 grupa 3 zespoły - mecze systemem „każdy z każdym”.
Ostatnia drużyna z grupy zajmuje 3. miejsce.
Finał - pierwsza i druga drużyna z grupy.

IV. KONKURSY
W czasie turnieju odbędą się konkursy rzutów za 3 punkty oraz rzutów z połowy boiska, pod warunkiem dobrej pogody i rozgrywania turnieju na boiskach zewnętrznych. Zgłoszenia będziemy przyjmować w biurze zawodów podczas trwania turnieju.

V. NAGRODY
Zwycięzcy, a także zespoły zajmujące drugie i trzecie miejsce w każdej kategorii otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej, firmę NUTREND i pozostałych partnerów turnieju.
Zwycięzcy konkursów otrzymają nagrody rzeczowe.

VI. SPRAWY ORGANIZACYJNE
1. Weryfikacja i uzupełnienie ewentualnych braków w dokumentach rejestracyjnych odbędzie się w dniu zawodów od godz. 8:00 według następującego programu minutowego:

8:00 – 8:10
WYCIECZKA - Bielsko-Biała
Team Narnia - Bielsko-Biała
Parowozy - Bielsko-Biała
Dziadosgfo - Bielsko-Biała
RKS HUWDU - Bielsko-Biała
Niggs in Bielsko 2 - Bielsko-Biała
JDT - Bielsko-Biała

8:10 – 8:20
Elefanty - Bielsko-Biała
Los Basketballeros - Bielsko-Biała
Dżony sinsy - Bielsko-Biała
Raptors - Bielsko-Biała
Akademia Basketu 1 - Bielsko-Biała
Akademia Basketu 2 - Bielsko-Biała
Triple Bulls - Bielsko-Biała

8:20 – 8:30
MGNBA - Bielsko-Biała
Tokio 2020 - Czechowice-Dziedzice
KSB - Bystra
Małe Punkty - Cieszyn
Bogdany - Cieszyn
W szafie śpisz - Cieszyn
Kuce z Bronksu - Cieszyn

8:30 – 8:40
UKS Szczyrk Salmopol - Szczyrk
Wątróbki1 - Wodzisław Śląski
Eazy Money - Tychy
HK Ziomki - Żory
ANOBOMALIKI - Wodzisław Śląski

11:30 – 11:40 (kategoria U-16 K rozpocznie swoje mecze około godz. 12:00)
Czupakabry - Czechowice-Dziedzice
Monolaurylosofonowobursztyn Team - Bielsko-Biała
UKS 14 - Bielsko-Biała

2. Około godz. 8:45 odbędzie się losowanie grup.

3. Rozpoczęcie meczów od godz. 9:00 lub 9:30.
Tradycyjnie turniej rozpoczną mecze w kategorii OPEN mężczyzn.

4. Uczestnicy turnieju muszą występować w jednolitych koszulkach, najlepiej z numerami.

Organizator Bielska Liga Koszykówki






Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
29-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
www.3x3.com.pl

Dzisiaj zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3!

Chcielibyśmy z radością poinformować, że turniej będzie rozgrywany w czterech kategoriach:

OPEN Mężczyzn
1. Tokio 2020 - Czechowice-Dziedzice
2. WYCIECZKA - Bielsko-Biała
3. Team Narnia - Bielsko-Biała
4. Wątróbki1 - Wodzisław Śląski
5. Elefanty - Bielsko-Biała
6. Małe Punkty - Cieszyn
7. Parowozy - Bielsko-Biała
8. Bogdany - Cieszyn
9. KSB - Bystra
10. Dziadostffo - Bielsko-Biała
11. Eazy Money - Tychy
12. W szafie śpisz - Cieszyn
13. UKS Szczyrk Salmopol - Szczyrk
14. Kuce z Bronksu - Cieszyn
15. RKS HUWDU - Bielsko-Biała
16. Niggs in Bielsko 2 - Bielsko-Biala

U-18 M - 2001 i młodsi
1. HK Ziomki - Żory
2. JDT - Bielsko-Biała
3. Los Basketballeros - Bielsko-Biała
4. ANOBOMALIKI - Wodzisław Śląski
5. Dżony sinsy - Bielsko-Biała

U-16 M - 2003 i młodsi
1. Raptors - Bielsko-Biała
2. Akademia Basketu 1 - Bielsko-Biała
3. Akademia Basketu 2 - Bielsko-Biała
4. Triple Bulls - Bielsko-Biała
5. MGNBA - Bielsko-Biała (jedyna drużyna zgłoszona do kategorii U-14 M)

U-16 K - 2003 i młodsze
1. Czupakabry - Czechowice-Dziedzice
2. Monolaurylosofonowobursztyn Team - Bielsko-Biała
3. UKS 14 - Bielsko-Biała

W czasie turnieju odbędą się konkursy rzutów za 3 punkty, czy rzutów z połowy boiska, pod warunkiem dobrej pogody i rozgrywania turnieju na boiskach zewnętrznych.

Więcej szczegółów dotyczących turnieju, systemów rozgrywek w poszczególnych kategoriach, weryfikacji zespołów itd. w kolejnym komunikacie!






Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
20-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
www.3x3.com.pl

W sobotę, 1 czerwca, odbędzie się Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3 - zapraszamy wszystkich spragnionych sportowej rywalizacji i świetnej zabawy!

Podobnie jak w poprzednich latach przygotowaliśmy specjalną stronę - www.3x3.com.pl - to właśnie tutaj można znaleźć praktycznie wszystkie informacje o turnieju, czyli możliwość rejestracji zespołów, potrzebne dokumenty, aktualne przepisy gry itd.

Rozpoczęcie turnieju o godz. 9:00 na obiektach kompleksu sportowego w Ośrodku Sportowo Rekreacyjnym "Victoria" (ul. Bratków 16 w Bielsku-Białej).

W tym roku zapisy do wszystkich kategorii będą możliwe do 29 maja (środa) do godz. 21:00, tylko i wyłącznie przez aktywny arkusz rejestracyjny, który dostępny jest na stronie www.3x3.com.pl.

Zgłoszenia zainteresowanych zespołów będziemy przyjmować w następujących kategoriach:

- OPEN Kobiet
- U-18 K (2001 i młodsze)
- U-16 K (2003 i młodsze)
- U-14 K (2005 i młodsze)


- OPEN Mężczyzn
- U-18 M (2001 i młodsi)
- U-16 M (2003 i młodsi)
- U-14 M (2005 i młodsi)


We wszystkich kategoriach przewidzieliśmy nagrody rzeczowe dla najlepszych zespołów!






Najlepsza "5ka" 10. kolejki w 1 Lidze BLK!
28-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
www.3x3.com.pl

Bartosz Piasecki (Hawajskie Koszule Żory)
29 pkt, 24 zb, 7 as, 4 prz, 2 bl – eval 48

Grzegorz Szybowicz (Elefanty)
19 pkt (2x3), 10 zb, 5 as, 1 prz – eval 19

Kamil Pietrysko (Butchercore)
22 pkt, 4 zb, 4 as, 1 prz – eval 27

Aleksander Śpiewak (Rosomaki)
55 pkt (4x3), 8 zb, 5 as, 1 prz – eval 56

Jan Viscardi (Galacticos Basket Żywiec)
26 pkt, 13 zb, 4 as, 2 bl – eval 33

MVP 10. kolejki w 1 lidze został Aleksander Śpiewak!






Najlepsza "5ka" 9. kolejki w 2 Lidze BLK!
28-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
www.3x3.com.pl

Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów)
16 pkt, 5 zb, 11 as, 1 prz – eval 20

Szymon Ber (Wrona Wings)
26 pkt, 11 zb, 1 as, 4 prz – eval 26

Bartłomiej Bachta (Bsbrothers.pl)
17 pkt, 11 zb, 8 as, 5 prz, 1 bl – eval 33

Łukasz Polakowski (Wolf Gang)
35 pkt (5x3), 5 zb, 3 as – eval 28

Jakub Gunia (Czarno Biali)
25 pkt (5x3), 4 zb, 4 as, 2 prz – eval 24

MVP 9. kolejki w 2 lidze został Bartłomiej Bachta!






Najlepsza "5ka" 11. kolejki w 3 Lidze BLK!
28-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
www.3x3.com.pl

Mariusz Grążawski (Fourty Plus)
34 pkt (1x3), 12 zb, 1 as, 2 prz, 1 bl – eval 34

Kajetan Błaszczyk (Akademia Basketu)
36 pkt (2x3), 17 zb, 2 as, 3 prz, 1 bl – eval 47

Dawid Nowak (ADEX Basket Team)
23 pkt (2x3), 7 zb, 3 as, 1 prz, 1 bl – eval 26

Łukasz Błaszczak (12 Małp)
19 pkt, 11 zb, 1 as, 2 prz – eval 27

Kacper Mysiak (Ała Boli)
29 pkt (1x3), 8 zb, 4 as, 5 prz – eval 36

MVP 11. kolejki w 3 lidze został Kajetan Błaszczyk!
Obejrzyj film
1 Narwojsz Zbigniew 66,7%
2 Jania Wojciech 65,4%
3 Pietrysko Kamil 64,8%
4 Żebrok Mateusz 64,0%
5 Goryl Maciej 63,5%
6 Zioło Maciej 62,5%
1 Szopa Kamil 2,7
2 Piasecki Sergiusz 2,0
3 Viscardi Jan 2,0
4 Goryl Maciej 1,9
5 Stryczek Krzysztof 1,5
6 Kubik Łukasz 1,3