Aktualności






Wesołego Alleluja!
15-04-2017
Facebook Twitter

Zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych spędzonych z najbliższymi, oraz jak najwięcej pozytywnej energii w życiu dla wszystkich zawodników i sympatyków Bielskiej Ligi Koszykówki! Wesołego Alleluja!






Najlepsza "5ka" 6. kolejki w 1 Lidze BLK!
12-04-2017
Facebook Twitter

Grzegorz Szybowicz (Elefanty)
33 pkt (3x3), 7 zb, 5 as, 7 prz, 2 bl – eval 43

Piotr Marcol (DAAS Basket Hills B-B MU-18)
18 pkt (4x3), 15 zb, 1 prz, 2 bl – eval 23

Piotr Karnia (Washington Bultens)
27 pkt (1x3), 4 zb, 1 as, 5 prz – eval 26

Kamil Malarz (Double B Nation)
18 pkt (1x3), 6 zb, 1 as, 1 prz – eval 21

Maciej Goryl (Elefanty)
8 pkt, 17 zb, 2 as, 1 prz, 1 bl – eval 17

MVP 6. kolejki w 1 lidze został Grzegorz Szybowicz!






40. edycja BLK - komunikat organizacyjny
07-04-2017
Facebook Twitter

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem rozgrywek, w którym pojawiły się mecze zaplanowane aż do końca maja 2017 roku!

Chcielibyśmy również poinformować, że 20 maja kolejny już raz pojedziemy na kolejkę wyjazdową do Andrychowa! Dziękujemy zawodnikom zespołu Hustlerzy Andrychów za zaproszenie, a także za zaangażowanie w organizację całego wydarzenia!






Najlepsza "5ka" 5. kolejki w 1 Lidze BLK!
29-03-2017
Facebook Twitter

Wojciech Żak (Washington Bultens)
20 pkt (4x3), 3 zb, 2 as, 2 prz – eval 15

Bartosz Piasecki (NSBB)
30 pkt (1x3), 19 zb, 3 as, 2 prz, 3 bl – eval 48

Sebastian Laszczak (SamoObrona)
11 pkt (1x3), 2 zb, 3 as, 3 prz, 1 bl – eval 15

Michał Winkler (Galacticos Basket Żywiec)
10 pkt, 22 zb, 3 as, 1 bl – eval 25

Kamil Klapa (BraveHearts Oświęcim)
10 pkt (2x3), 14 zb, 3 as, 2 prz – eval 22

MVP 5. kolejki w 1 lidze został Michał Winkler!






Najlepsza "5ka" 6. kolejki w 3 Lidze BLK!
29-03-2017
Facebook Twitter

Robert Szwed (Dziki Bagienne)
22 pkt (2x3), 20 zb, 3 as, 1 prz, 5 bl – eval 33

Łukasz Warchoł (Lutnia In Plus)
31 pkt, 15 zb, 10 as, 3 prz – eval 33

Sławomir Sytek (Czarno Biali)
30 pkt (5x3), 7 zb, 3 as, 3 prz – eval 28

Szymon Barteczko (MOSiR KiS Żywiec)
23 pkt (1x3), 19 zb, 4 bl – eval 34

Wojciech Ryszka (Lipowa Sprintex Warriors)
14 pkt (2x3), 13 zb, 2 as, 1 prz, 1 bl – eval 19

MVP 6. kolejki w 3 lidze został Szymon Barteczko!






Komunikat Komisji Dyscyplinarnej BLK nr 1/40
23-03-2017
Facebook Twitter

Komisja Dyscyplinarna BLK w składzie Marcin Jacobson i Dariusz Bielnik, na posiedzeniu w dniu 23 marca 2017 roku, zgodnie z regulaminem Bielskiej Ligi Koszykówki, postanowiła nałożyć na zawodnika drużyny MOSiR KiS Żywiec Jakuba Pawlusa karę zawieszenia na 1 mecz za otrzymanie w dniu 19 marca 2017 roku dwóch przewinień technicznych.

Na tym posiedzenie Komisji Dyscyplinarnej BLK zakończono.






Najlepsza "5ka" 4. kolejki w 1 Lidze BLK!
22-03-2017
Facebook Twitter

Grzegorz Szybowicz (Elefanty)
36 pkt (6x3), 9 zb, 17 as, 2 prz, 1 bl – eval 56

Piotr Karnia (Washington Bultens)
13 pkt (1x3), 13 zb, 3 as, 3 prz – eval 21

Pqweł Garus (SamoObrona)
24 pkt (3x3), 8 zb, 6 as, 5 prz – eval 27

Jakub Janik (Double B Nation)
12 pkt, 13 zb, 3 as, 5 prz, 2 bl – eval 28

Maciej Goryl (Elefanty)
26 pkt, 14 zb, 3 as, 3 prz – eval 37

MVP 4. kolejki w 1 lidze został Grzegorz Szybowicz!






Najlepsza "5ka" 5. kolejki w 2 Lidze BLK!
22-03-2017
Facebook Twitter

Tomasz Olszewski (Wrona Wings)
8 pkt, 10 zb, 1 prz, 4 bl – eval 18

Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów)
18 pkt, 8 zb, 14 as, 2 prz – eval 33

Grzegorz Siwy (New Men Style)
31 pkt (5x3), 12 zb, 4 as, 1 prz – eval 30

Bartosz Porwisz (Aurochs)
35 pkt, 14 zb, 1 as, 1 prz, 2 bl – eval 32

Kamil Szopa (Allektro.pl)
28 pkt, 10 zb, 1 prz, 1 bl – eval 25

MVP 5. kolejki w 2 lidze został Bartosz Sierp!






Najlepsza "5ka" 5. kolejki w 3 Lidze BLK!
21-03-2017
Facebook Twitter

Maciej Korejba (Skillart Ustroń)
15 pkt, 10 zb, 1 as, 2 prz – eval 19

Wojciech Ryszka (Lipowa Sprintex Warriors)
16 pkt (1x3), 7 zb, 1 prz, 1 bl – eval 21

Karol Greń (Pretorianie)
24 pkt, 13 zb, 1 as, 2 prz, 3 bl – eval 34

Rafał Janusz (Tokyo 2020)
15 pkt (2x3), 7 zb, 1 as, 1 prz – eval 16

Jakub Habdas (Narnia 420ers)
13 pkt (1x3), 13 zb, 6 as, 5 prz, 1 bl – eval 29

MVP 5. kolejki w 3 lidze został Karol Greń!






40. edycja BLK - komunikat organizacyjny
18-03-2017
Facebook Twitter

Zakończyliśmy pierwszą fazę rozgrywek grupowych w 3 lidze! Na podstawie przyjętego systemu rozgrywek w 40. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki, przed druga fazą rozgrywek grupową nastąpił kolejny podział na cztery grupy:

Grupa E
Skillart Ustroń (A1), Grim Reapers (B2), Slam Drunk (C1), Pretorianie (D2)

Grupa F
Narnia 420ers (A2), Young Blood (B1), Apache (C2), Tokyo 2020 (D1)

Grupa G
Lipowa Sprintex Warriors (A3), Akademia Basketu (B4), Lutnia In Plus (C3), MOSiR KiS Żywiec (D4)

Grupa H
12 Małp (A4), Dziki Bagienne (B3), Crazy Ducks (C4), Czarno Biali (D3)

Jednocześnie zapraszamy do sprawdzania terminarza rozgrywek, który jest systematycznie uzupełniany o kolejne mecze!
Obejrzyj film
1 Knieć Tomasz 69,2%
2 Cul Tomasz 66,7%
3 Lubrych Karol 63,6%
4 Goryl Maciej 62,5%
5 Wojas Kamil 62,2%
6 Michna Krzysztof 61,9%
1 Masłowski Kamil 100,0%
2 Knieć Tomasz 100,0%
3 Bobrek Szymon 100,0%
4 Przybyła Zbigniew 100,0%
5 Olejnik Paweł 100,0%
6 Grygier Michał 100,0%