Aktualności






40. edycja BLK - komunikat organizacyjny
11-02-2017
Facebook Twitter

I.
Wczoraj zakończyliśmy przyjmowanie zapisów do 40. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki - otrzymaliśmy formularze zgłoszeniowe aż od 34 zespołów, dziękujemy!

W związku z tym, że już tradycyjnie w edycji "wiosennej" dostępność do terminów na hali będzie większa niż w zakończonej niedawno edycji "jesiennej", postanowiliśmy w ramach "prezentu walentynkowego" tak zaplanować rozgrywki w naszej lidze, żeby wszystkie zespoły mogły rywalizować w zbliżającym się sezonie!

II.
Lista zespołów dopuszczonych do rozgrywek w 40. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki:

1 liga
1. Shakers
2. Galacticos Basket Żywiec
3. Double B Nation
4. Washington Bultens
5. Elefanty
6. SamoObrona
7. BraveHearts Oświęcim
8. DAAS Basket Hills Bielsko-Biała MU-18
9. NSBB

2 liga
1. Hustlerzy Andrychów
2. New Men Style (OPTYK Ewa Jasiczek)
3. ALLEKTRO.PL (Vincal)
4. Elektryk Podbeskidzie
5. Zryw Bielsko-Biała
6. Rosomaki
7. Wrona Wings
8. Aurochs
9. MUKK Henryk Kania Pszczyna

3 liga
1. Tokyo 2020
2. Grim Reapers
3. Skillart Ustroń (Siła Ustroń)
4. Slam Drunk
5. Pretorianie
6. Dziki Bagienne
7. Lutnia In Plus
8. 12 Małp
9. Apache
10. Narnia 420ers
11. Young Blood
12. MOSiR KiS Żywiec
13. Akademia Basketu
14. Crazy Ducks (Skrzydlaci)
15. Lipowa Sprintex Warriors
16. Czarno Biali


W 1 i 2 lidze systemy rozgrywek będą identyczne z obowiązującymi w poprzednim sezonie.

W 3 lidze system rozgrywek musieliśmy dostosować do większej liczby zespołów - zaplanowaliśmy dwa etapy rozgrywek grupowych (w każdej 4 grupy po 4 zespoły) i fazy play-off na zakończenie sezonu.

W tej chwili chcielibyśmy zasygnalizować, że losowanie grup w 3 lidze odbędzie się w najbliższy wtorek wieczorem na hali "Victoria" przy ul. Bratków 16 w Bielsku-Białej, a wszystkie szczegóły z tym związane, z systemami rozgrywek obowiązującymi w tym sezonie również, zaprezentujemy w najbliższym czasie w specjalnych komunikatach!

Chcielibyśmy jednocześnie poinformować, że przed rozpoczęciem 41. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki, jeżeli znów będziemy dysponować ograniczonym dostępem do hali "Victoria" w kolejnym sezonie "jesiennym" w związku z różnymi wydarzeniami, które odbywają się na niej na przestrzeni całego roku, dopuszczamy możliwość rozegrania turnieju kwalifikacyjnego! Wszystkie zespoły, które uplasują się w najgorszym wypadku na 11. miejscu w 3 lidze w zbliżającym się sezonie uzyskają "bezpieczną" pozycję i nie będą musiały występować w ewentualnym turnieju kwalifikacyjnym.

III.
Już w najbliższy weekend (18-19 lutego) odbędą się pierwsze mecze w 40. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki - terminarz rozgrywek będziemy systematycznie uzupełniać o kolejne spotkania w zbliżającym się sezonie!

18 lutego (sobota) - 3 liga
19 lutego (niedziela) - 1/2/3 liga

Jeszcze raz dziękujemy! Bardzo cieszymy się, że znów spotkamy się w tak licznym gronie w kolejnym sezonie, do zobaczenia!






40. edycja BLK - komunikat organizacyjny
12-02-2017
Facebook Twitter

W 40. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki będą obowiązywać następujące systemy rozgrywek:

System rozgrywek w 1 lidze

Drużyny będą rozgrywać mecze w jednej grupie liczącej 9 zespołów w systemie "każdy z każdym", a następnie odbędą się dwumecze półfinałowe wg klucza "1-4" i "2-3", a na zakończenie sezonu finał, oraz mecz o 3. miejsce.

Zespół z 8. miejsca po zakończeniu sezonu – baraż o pozostanie w 1 lidze z wicemistrzem 2 ligi
Zespół z 9. miejsca po zakończeniu sezonu – spadek do 2 ligi

System rozgrywek w 2 lidze

Drużyny będą rozgrywać mecze w jednej grupie liczącej 9 zespołów w systemie "każdy z każdym", a następnie odbędą się dwumecze półfinałowe wg klucza "1-4" i "2-3", a na zakończenie sezonu finał, oraz mecz o 3. miejsce.

Mistrz 2 ligi – awans do 1 ligi
Wicemistrz 2 ligi – baraż o awans do 1 ligi z zespołem z 8. miejsca w 1 lidze
Zespół z 8. miejsca po zakończeniu sezonu – baraż o pozostanie w 2 lidze z wicemistrzem 3 ligi
Zespół z 9. miejsca po zakończeniu sezonu – spadek do 3 ligi

System rozgrywek w 3 lidze

I faza grupowa
Drużyny będą rozgrywać mecze w czterech grupach po 4 zespoły (A, B, C, D), w systemie „każdy z każdym”.

II faza grupowa
Drużyny będą rozgrywać mecze w czterech grupach po 4 zespoły (E, F, G, H), w systemie „każdy z każdym”, a wymienione grupy powstaną w następujący sposób:

E – A1, B2, C1, D2
F – A2, B1, C2, D1
G – A3, B4, C3, D4
H – A4, B3, C4, D3

Po dwie najlepsze drużyny z grupy E i grupy F) rozgrywać będą dwumecze półfinałowe wg klucza E1-F2 i E2-F1, a na zakończenie sezonu finał, oraz mecz o 3. miejsce.

Pozostałe zespoły będą rozgrywać spotkania o kolejne miejsca w klasyfikacji końcowej w 3 lidze:
- mecz o 5. miejsce – E3-F3
- mecz o 7. miejsce – E4-F4
- mecz o 9. miejsce – G1-H1
- mecz o 11. miejsce – G2-H2
- mecz o 13. miejsce – G3-H3
- mecz o 15. miejsce – G4-H4

Mistrz 3 ligi – awans do 2 ligi
Wicemistrz 3 ligi – baraż o awans do 2 ligi z zespołem z 8. miejsca w 2 lidze

Klasyfikacja końcowa zespołów ma bezpośredni wpływ na rozstawienie w losowaniu grup przed kolejnym sezonem.






Zapraszamy na mecze MKS Dąbrowa Górnicza!
09-02-2017
Facebook Twitter

Z radością informujemy, że otrzymaliśmy ze strony MKS Dąbrowa Górnicza specjalną propozycję z promocją na bilety dla zawodników występujących w Bielskiej Lidze Koszykówki! MKS Dąbrowa Górnicza to jedyny zespół z woj. śląskiego występujący w Polskiej Lidze Koszykówki, więc obecność na meczach to jedyna okazja, by w najbliższej okolicy obejrzeć na żywo koszykówkę w najlepszym wydaniu w naszym kraju!

Promocyjne bilety dostępne w atrakcyjnej cenie 5zł dostępne są po spełnieniu przedstawionych poniżej warunków:

1. Na 2 dni przed meczem MKS Dąbrowa Górnicza we własnej hali należy przesłać do organizatora rozgrywek (czyli Bielskiej Ligi Koszykówki) listę nazwisk zawodników, którzy są zainteresowani zakupem biletu.
2. Lista może zawierać maksymalnie 12 nazwisk, czyli tyle ile liczy skład drużyny.
3. Na liście mogą znajdować się także nazwiska osób towarzyszących graczom, jednak powinno się na niej znaleźć minimum sześciu zawodników, którzy są zgłoszeni do rozgrywek.
4. Na liście może znajdować się także mniejsza liczba osób, można również łączyć drużyny.
5. Organizator rozgrywek wysyła maksymalnie jeden dzień przed meczem wszystkie listy zgłoszonych drużyn z nazwiskami na adres mailowy: marketing@mksdabrowa.pl.
6. Płatność odbywa się w dniu meczu poprzez kasę biletową.
7. Wszystkie osoby, które znajdują się na liście zapraszamy do wejścia VIP na około 30 minut przed rozpoczęciem spotkania, gdzie zostanie uregulowana płatność. Bardzo prosimy, aby zakupu biletów dokonywała JEDNA osoba z danej drużyny. Płatność może zostać uregulowana tylko i wyłącznie gotówką, by usprawnić proces wejścia na obiekt.
8. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy pod wyżej podanym adresem.
9. Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru miejsc, które zostaną przydzielone ale także informuje, że wszystkie osoby z pojedynczej listy otrzymają miejsca obok siebie.


W związku z tym prosimy wszystkie zainteresowane grupy zawodników z osobami towarzyszącymi o zgłaszanie zapotrzebowania na bilety na biuro@blk.com.pl!

Zapraszamy na mecze MKS Dąbrowa Górnicza, do zobaczenia!






40. edycja Bielskiej Ligi Koszykówki - zapraszamy!
26-01-2017
Facebook Twitter

I.
Lista drużyn zgłoszonych do 40. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki (aktualizacja 10 lutego, godz. 21:00):

1 liga

1. Elefanty
2. DAAS Basket Hills Bielsko-Biała MU-18
3. NSBB
4. Shakers
5. SamoObrona
6. Washington Bultens
7. Double B Nation
8. Galacticos Basket Żywiec
9. BraveHearts Oświęcim

2 liga

1. New Men Style (OPTYK Ewa Jasiczek)
2. Rosomaki
3. Zryw Bielsko-Biała
4. Hustlerzy Andrychów
5. Elektryk Podbeskidzie
6. ALLEKTRO.PL (Vincal)
7. MUKK Henryk Kania Pszczyna
8. Wrona Wings
9. Aurochs

3 liga

1. Grim Reapers
2. Slam Drunk
3. Young Blood
4. 12 Małp
5. Apache
6. Skillart Ustroń (Siła Ustroń)
7. Lutnia In Plus
8. Narnia 420ers
9. MOSiR KiS Żywiec
10. Akademia Basketu
11. Pretorianie
12. Tokyo 2020
13. Dziki Bagienne

nowe zespoły

1. Skrzydlaci
2. Lipowa Sprintex Warriors
3. Czarno Biali


II.
Za kilka tygodni początek 40. edycja Bielskiej Ligi Koszykówki - zapraszamy!
W tym roku zimowa przerwa w rozgrywkach będzie wyjątkowo krótka, w związku z tym do 10 lutego (godz. 20:00) można wysyłać do nas formularze zgłoszeniowe do zbliżającego się sezonu! Jak zawsze prosimy nie czekać z formalnościami do ostatniej chwili, dziękujemy!

W 40. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki zagwarantowany udział mają następujące zespoły:

1 liga
1. Shakers
2. Galacticos Basket Żywiec
3. Double B Nation
4. Washington Bultens
5. Elefanty
6. SamoObrona
7. BraveHearts Oświęcim
8. DAAS Basket Hills Bielsko-Biała MU-18
9. NSBB

2 liga
1. Hustlerzy Andrychów
2. OPTYK Ewa Jasiczek
3. Vincal
4. Elektryk Podbeskidzie
5. Zryw Bielsko-Biała
6. Rosomaki
7. Wrona Wings
8. Tokyo 2020
9. MUKK Henryk Kania Pszczyna

3 liga
1. Aurochs
2. Grim Reapers
3. Siła Ustroń
4. Slam Drunk
5. Pretorianie
6. Dziki Bagienne
7. Lutnia In Plus
8. 12 Małp
9. Apache
10. Narnia 420ers
11. Young Blood
12. MOSiR KiS Żywiec
13. Akademia Basketu
14. Komorowice Woodcutters


Po zakończeniu zapisów w kolejnym komunikacie poinformujemy o:
- systemie rozgrywek we wszystkich ligach,
- terminie i sposobie losowania grup w 3 lidze,
- w razie konieczności rozegrania turnieju kwalifikacyjnego o wszystkich szczegółach z tym związanych, co oczywiście ma bezpośredni związek z liczbą zgłoszonych zespołów.

W sytuacji, gdy jakaś drużyna posiadająca zagwarantowany udział w zbliżającej się edycji nie zgłosi się do rozgrywek w najbliższym sezonie, to jej miejsce zajmie:
- za jakąkolwiek z drużyn z 1 ligi – drużyna z 2 ligi wg ww. kolejności,
- za jakąkolwiek z drużyn z 2 ligi – drużyna z 3 ligi wg ww. kolejności,
- za jakąkolwiek z drużyn z 3 ligi – nowy zespół wg kolejności przysłanych zgłoszeń.

III.
Zgłoszenie drużyny już tradycyjnie jest możliwe w następujący sposób:

1. Pobierz plik z Formularzem Zgłoszeniowym (dostępny jest w dziale z plikami do pobrania - tutaj).
2. Wypełnij czytelnie wszystkie pola wymaganymi danymi.
3. Wyślij najpóźniej do 10 lutego (godz. 20:00) na adres biuro@blk.com.pl.

Pozostałe niezbędne do rejestracji dokumenty (regulamin, oświadczenie ubezpieczeniowe) znajdują się również w dziale z plikami do pobrania. Wszystkie dokumenty należy oddać wypełnione i podpisane przed rozegraniem pierwszego meczu w sezonie.

Uwaga!
1. Zgłoszenie zespołu do rozgrywek przyjmujemy tylko na aktualnym wzorze formularza zgłoszeniowego!
2. Przed rozegraniem pierwszego spotkania w zbliżającym się sezonie, każdy zawodnik zobowiązany jest dostarczyć oświadczenie ubezpieczeniowe:
- dla zawodników pełnoletnich – podpisane oświadczenie ubezpieczeniowe i kserokopia dowodu osobistego,
- dla zawodników niepełnoletnich – podpisane oświadczenie ubezpieczeniowe przez opiekuna prawnego i jego kserokopia dowodu osobistego.
W przeciwnym wypadku zawodnik, który nie dopełni formalności z tym związanych, nie zostanie dopuszczony do meczu!

Oczywiście dotyczy to tylko zawodników:
- rozgrywających pierwszy sezon w Bielskiej Lidze Koszykówki,
- nie występujących w naszej lidze w poprzedniej edycji, w czasie której dokonaliśmy pełnej aktualizacji oświadczeń ubezpieczeniowych,
- wszystkich, którzy w porównaniu z poprzednią edycją uzyskali pełnoletniość.


Wysokość wpisowego w 40. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki:
- 1 liga - płatność w całości – 1250 zł w terminie do 20 marca
- 2 liga - płatność w całości – 1250 zł w terminie do 20 marca
- 3 liga - płatność w całości – 1150 zł w terminie do 20 marca

Drużyny, które nie uregulują należności do 20 marca nie zostaną dopuszczone do kolejnych meczów w lidze, a ich zawodnicy zawieszeni w prawach zawodników Bielskiej Ligi Koszykówki, aż do momentu uregulowania całej kwoty wpisowego powiększonej o 300 zł.

Wpłaty należy dokonywać na konto Stowarzyszenia Bielska Liga Koszykówki w banku Raiffeisen Polbank - 85 1750 0012 0000 0000 2687 9019 - w tytule wpłaty należy wpisać nazwę drużyny.

Drużyny opłacające swój udział na podstawie wystawionego wcześniej rachunku proszone są o jak najszybsze zgłoszenie tego faktu organizatorom rozgrywek.

IV.
Pierwsze mecze w 40. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki zostaną rozegrane 18-19 lutego!






Shakers najlepszym zespołem w tym sezonie!
23-01-2017
Facebook Twitter

Relacje z finałów 39. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki przygotowane przez lokalne serwisy informacyjne:

www.super-nowa.pl
www.beskidzka24.pl
www.regionalna.tv


I.
Shakers, po wygranej w finale 1 ligi 70:77 z Galacticos Basket Żywiec, to najlepsza drużyna 39. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki, gratulujemy! Najbardziej wartościowym zawodnikiem tego spotkania był Mateusz Adamus. Najniższe miejsce na podium w 1 lidze przypadło drużynie Double B Nation, która okazała się lepsza od Washington Bultens!

W finale 2 ligi DAAS Basket Hills Bielsko-Biała MU-18 wygrali z NSBB 83:53, a MVP tego meczu został wybrany Piotr Marcol! W meczu o najniższe miejsce na podium Vincal wygrał z zespołem Elektryk Podbeskidzie!

W trzecim rozegranym w niedzielę meczu finałowym zespół Tokyo 2020 pokonał MUKK Henryk Kania Pszczyna 68:64, a najlepszym graczem tego spotkania został wybrany Rafał Blachura. W meczu o trzecie miejsce Siła Ustroń wygrała z drużyną Slam Drunk!

Oczywiście w tym dniu zwycięzcy klasyfikacji indywidualnych oraz przedstawiciele poszczególnych drużyn odebrali pamiątkowe puchary, statuetki i dyplomy, a także nagrody ufundowane przez firmy i instytucje wspierające rozgrywki Bielskiej Ligi Koszykówki.

W tej edycji wybraliśmy również najlepszych zawodników całego sezonu - Kamila Malarza (Double B Nation - 1 liga), Bartosza Piaseckiego (NSBB - 2 liga) oraz Łukasza Piwowarczyka (Slam Drunk - 3 liga)!

W 39. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki postanowiliśmy również przyznać nagrody dla zespołu DAAS Basket Hills Bielsko-Biała MU-18 - za największy postęp, a Mateusz Józefów (Galacticos Basket Żywiec) otrzymał wyróżnienie za największe objawienie w tym sezonie!

W klasyfikacji Fair Play zwyciężyła drużyna MUKK Henryk Kania Pszczyna otrzymując z tej okazji puchar oraz specjalną zniżkę na wpisowe do 40. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki!

W końcu pragniemy podziękować wszystkim wspierającym rozgrywki:

Urząd Miejski w Bielsku-Białej (www.bielsko-biala.pl)
NUTREND (www.nutrend.pl)
SPORTMASTER (www.sportmaster.pl)
We Coffee (www.we-coffee.pl)
Spalding (www.spalding.pl)
Reha-Forma (www.reha-forma.pl)
Kronika Beskidzka (www.kronika.beskidzka.pl)
AJC (www.ajc.com.pl)
BBOSiR (www.bbosir.bielsko.pl)
ART-LINE Plus (www.drukarniabielsko.pl)
KOSZULKING.PL (www.koszulking.pl)
Super-Nowa (www.super-nowa.pl)


Chcielibyśmy również podziękować wszystkim, którzy pracą i zaangażowaniem przyczynili się do rozwoju i sprawnego funkcjonowania ligi!

II.
Klasyfikacja końcowa w 39. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki:

1 liga
1. Shakers
2. Galacticos Basket Żywiec
3. Double B Nation
4. Washington Bultens
5. Elefanty
6. SamoObrona
7. BraveHearts Oświęcim
8. Hustlerzy Andrychów
9. OPTYK Ewa Jasiczek

2 liga
1. DAAS Basket Hills Bielsko-Biała MU-18
2. NSBB
3. Vincal
4. Elektryk Podbeskidzie
5. Zryw Bielsko-Biała
6. Rosomaki
7. Wrona Wings
8. Aurochs
9. Grim Reapers

3 liga
1. Tokyo 2020
2. MUKK Henryk Kania Pszczyna
3. Siła Ustroń
4. Slam Drunk
5. Pretorianie
6. Dziki Bagienne
7. Lutnia In Plus
8. 12 Małp
9. Apache
10. Narnia 420ers
11. Young Blood
12. MOSiR KiS Żywiec
13. Akademia Basketu
14. Komorowice Woodcutters


III.
29 stycznia rozegrane zostaną mecze barażowe - Hustlerzy Andrychów - NSBB oraz Aurochs - MUKK Henryk Kania Pszczyna!

IV.
Jeszcze w tym tygodniu rozpoczniemy zapisy do 40. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki, więcej szczegółów w specjalnym komunikacie w najbliższych dniach, do zobaczenia!






Zapraszamy na finały 39. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki!
17-01-2017
Facebook Twitter

W najbliższy weekend zapraszamy na finały 39. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki!

21 stycznia (sobota)

13:00 – o trzecie miejsce w 3 lidze
Siła Ustroń – Slam Drunk

14:40 – o trzecie miejsce w 2 lidze
Elektryk Podbeskidzie - Vincal

16:20 – o trzecie miejsce w 1 lidze
Washington Bultens - Double B Nation

22 stycznia (niedziela)

12:00 – finał 3 ligi
Tokyo 2020 - MUKK Henryk Kania Pszczyna

14:00 – finał 2 ligi
DAAS Basket Hills Bielsko-Biała MU-18 - NSBB

około 15:30 – rozdanie wyróżnień w klasyfikacjach indywidualnych

16:30 – finał 1 ligi
Galacticos Basket Żywiec - Shakers

około 18:00 – dekoracja finalistów i zakończenie imprezy

Wszystkie mecze odbędą się oczywiście na hali "Victoria" przy ul. Bratków 16 w Bielsku-Białej.

W czasie niedzielnych meczów finałowych na hali będzie można delektować się smakiem najwyższej jakości, profesjonalnie przygotowanej kawy, a także zaopatrzyć się w zapakowane ziarna pochodzące z kilku odległych zakątków świata prosto od naszego partnera www.we-coffee.pl!
Chcielibyśmy podkreślić również to, że We Coffee postanowiło przekazać dochód ze sprzedaży kawy w czasie meczów na dalszy rozwój Bielskiej Ligi Koszykówki, za co serdecznie dziękujemy!

Za pomoc w czasie rozgrywek 39. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki chcielibyśmy podziękować naszym partnerom:

Urząd Miejski w Bielsku-Białej (www.bielsko-biala.pl)
NUTREND (www.nutrend.pl)
SPORTMASTER (www.sportmaster.pl)
We Coffee (www.we-coffee.pl)
Spalding (www.spalding.pl)
Reha-Forma (www.reha-forma.pl)
Kronika Beskidzka (www.kronika.beskidzka.pl)
AJC (www.ajc.com.pl)
BBOSiR (www.bbosir.bielsko.pl)
ART-LINE Plus (www.drukarniabielsko.pl)
KOSZULKING.PL (www.koszulking.pl)
Super-Nowa (www.super-nowa.pl)


Zapraszamy!






Kamil Malarz, Bartosz Piasecki, Łukasz Piwowarczyk - 3 x MVP!
16-01-2017
Facebook Twitter

Na zakończenie tego sezonu przyznaliśmy również nagrody MVP dla najlepszych zawodników w 39. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki!

Najlepszym zawodnikiem w 1 lidze został Kamil Malarz z zespołu Double B Nation!

W 2 lidze na tytuł MVP najbardziej zasłużył Bartosz Piasecki reprezentujący drużynę NSBB!

Łukasz Piwowarczyk z zespołu Slam Drunk to najlepszy zawodnik w tym sezonie w 3 lidze!

Gratulujemy!






Mateusz Józefów i DAAS Basket Hills B-B MU-18 z nagrodami specjalnymi!
16-01-2017
Facebook Twitter

W tym sezonie postanowiliśmy wyróżnić nagrodami specjalnymi:

Na nagrodę za Największy Postęp w 39. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki najbardziej zasłużył zespół DAAS Basket Hills Bielsko-Biała MU-18!

Mateusz Józefów z drużyny Galacticos Basket Żywiec to Największe Objawienie w tym sezonie!

Gratulujemy!






Nagroda Fair Play dla MUKK Henryk Kania Pszczyna!
16-01-2017
Facebook Twitter

W prowadzonej przez nas od początku sezonu klasyfikacji Fair Play najlepsza okazała się drużyna MUKK Henryk Kania Pszczyna!

Za zwycięzcami w czołówce uplasowały się zespoły Komorowice Woodcutters, Hustlerzy Andrychów, DAAS Basket Hills Bielsko-Biała MU-18 i Lutnia In Plus!

Dla zawodników MUKK Henryk Kania Pszczyna przygotowany będzie już tradycyjnie specjalny puchar, a dodatkową nagrodą będzie niższe wpisowe do 40. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki!






Najlepsi w klasyfikacjach indywidualnych w 1 lidze!
11-01-2017
Facebook Twitter

Najlepszy strzelec
Grzegorz Szybowicz (Elefanty) – 25,2 pkt/mecz

Najlepszy w rzutach za 3 punkty
Grzegorz Szybowicz (Elefanty) – 4,7 traf/mecz

Zbiórki
Kamil Malarz (Double B Nation) – 12,9 zb/mecz

Asysty
Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów) – 7,6 as/mecz

Bloki
Wojciech Ryszka (Double B Nation) – 2,4 bl/mecz

Przechwyty
Michał Grygier (Washington Bultens) – 5,8 prz/mecz

Najskuteczniejszy za 2 punkty
Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów) – 64,0%

Najskuteczniejszy za 3 punkty
Grzegorz Szybowicz (Elefanty) – 43,8%

Najskuteczniejszy w rzutach wolnych
Rafał Tokarski (OPTYK Ewa Jasiczek) – 100,0%


Gratulujemy!
Obejrzyj film
1 Knieć Tomasz 69,2%
2 Cul Tomasz 66,7%
3 Lubrych Karol 63,6%
4 Goryl Maciej 62,5%
5 Wojas Kamil 62,2%
6 Michna Krzysztof 61,9%
1 Bobrek Szymon 100,0%
2 Olejnik Paweł 100,0%
3 Grygier Michał 100,0%
4 Przybyła Zbigniew 100,0%
5 Masłowski Kamil 100,0%
6 Knieć Tomasz 100,0%