Aktualności






40. edycja BLK - komunikat organizacyjny
09-05-2017
Facebook Twitter

Aktualne tabele w drugiej fazie grupowej w 3 lidze:

Grupa E
1. Slam Drunk - 3 - 6 - 284/212 (+72)
2. Skillart Ustroń - 3 - 4 - 174/176 (-2)
3. Pretorianie - 2 - 3 - 115/117 (-2)
4. Grim Reapers - 2 - 2 - 130/198 (-68)

Grupa F
1. Narnia 420ers - 2 - 4 - 172/131 (+41)
2. Young Blood - 2 - 3 - 113/133 (-20)
3. Apache 1 - 1 - 45/55 (-10)
4. Tokyo 2020 - 1 - 1 - 73/84 (-11)

Grupa G
1. Lutnia In Plus- 2 - 4 - 191/110 (+81)
2. MOSiR KiS Żywiec - 2 - 3 - 121/160 (-39)
3. Lipowa Sprintex Warriors - 2 - 3 - 141/116 (+25)
4. Akademia Basketu - 2 - 2 - 105/172 (-67)

Grupa H
1. Czarno Biali - 2 - 4 - 175/88 (+87)
2. 12 Małp - 2 - 3 - 126/143 (-17)
3. Dziki Bagienne - 2 - 3 - 156/137 (+19)
4. Crazy Ducks - 2 - 2 - 99/188 (-89)

nazwa zespołu - ilość meczów - liczba punktów - punkty rzucone / punkty stracone (bilans)






Najlepsza "5ka" 8. kolejki w 1 Lidze BLK!
03-05-2017
Facebook Twitter

Grzegorz Szybowicz (Elefanty)
28 pkt (5x3), 6 zb, 12 as, 2 prz, 2 bl – eval 43

Jakub Masłowski (Double B Nation)
21 pkt, 12 zb, 1 prz, 1 bl – eval 29

Piotr Męcnarowski (Shakers)
8 pkt, 9 zb, 3 as, 1 prz, 2 bl – eval 16

Wojciech Jania (Elefanty)
24 pkt, 6 zb, 3 as, 1 prz – eval 26

Mateusz Józefów (Galacticos Basket Żywiec)
11 pkt (1x3), 11 zb, 3 as, 4 prz, 1 bl – eval 22

MVP 8. kolejki w 1 lidze został Grzegorz Szybowicz!






Najlepsza "5ka" 7. kolejki w 2 Lidze BLK!
03-05-2017
Facebook Twitter

Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów)
26 pkt, 4 zb, 11 as, 5 prz – eval 37

Bartosz Porwisz (Aurochs)
22 pkt (3x3), 19 zb, 4 as, 1 prz – eval 28

Szymon Ber (MUKK Henryk Kania Pszczyna)
15 pkt, 19 zb, 2 as, 3 bl – eval 30

Aleksander Śpiewak (Rosomaki)
34 pkt (2x3), 5 zb, 4 as, 4 prz – eval 26

Michał Stańczyk (Elektryk Podbeskidzie)
23 pkt (3x3), 8 zb, 1 as, 5 prz – eval 26

MVP 7. kolejki w 2 lidze został Bartosz Sierp!






Najlepsza "5ka" 8. kolejki w 3 Lidze BLK!
02-05-2017
Facebook Twitter

Łukasz Piwowarczyk (Slam Drunk)
23 pkt (1x3), 9 zb, 2 as, 1 prz – eval 28

Maciej Korejba (Skillart Ustroń)
39 pkt (3x3), 10 zb, 1 prz – eval 36

Wojciech Smoleń (Lutnia In Plus)
26 pkt, 13 zb, 2 as, 3 prz – eval 28

Paweł Bednarz (Lipowa Sprintex Warriors)
23 pkt (2x3), 20 zb, 4 as, 1 prz, 1 bl – eval 34

Grzegorz Kastelik (12 Małp)
25 pkt, 20 zb, 2 as, 3 prz, 1 bl – eval 34

MVP 8. kolejki w 3 lidze został Maciej Korejba!






Najlepsza "5ka" 7. kolejki w 1 Lidze BLK!
27-04-2017
Facebook Twitter

Stanisław Zamora (Elefanty)
25 pkt (4x3), 9 zb, 2 as, 2 prz – eval 21

Oliver Copik (BraveHearts Oświęcim)
42 pkt (6x3), 5 zb, 4 as, 1 prz – eval 36

Zbigniew Przybyła (Washington Bultens)
12 pkt, 16 zb, 1 prz, 2 bl – eval 29

Kamil Malarz (Double B Nation)
16 pkt, 13 zb, 1 as, 2 prz – eval 22

Arkadiusz Raczyński (SamoObrona)
12 pkt, 12 zb, 1 as, 2 prz – eval 15

MVP 7. kolejki w 1 lidze został Oliver Copik!






Najlepsza "5ka" 6. kolejki w 2 Lidze BLK!
26-04-2017
Facebook Twitter

Mateusz Famulok (Wrona Wings)
26 pkt (3x3), 5 zb, 2 as, 1 prz, 1 bl – eval 23

Bartosz Porwisz (Aurochs)
20 pkt (1x3), 14 zb, 3 as, 4 prz, 1 bl – eval 29

Piotr Płuciennik (New Men Style)
20 pkt, 6 zb, 2 as, 2 prz – eval 18

Mateusz Wieczorek (Elektryk Podbeskidzie)
14 pkt (1x3), 19 zb, 5 as, 3 prz, 1 bl – eval 26

Kamil Szopa (Allektro.pl)
27 pkt, 15 zb, 1 prz, 3 bl – eval 33

MVP 6. kolejki w 2 lidze został Kamil Szopa!






Najlepsza "5ka" 7. kolejki w 3 Lidze BLK!
26-04-2017
Facebook Twitter

Mariusz Grążawski (Narnia 420ers)
25 pkt, 19 zb, 2 as, 3 prz – eval 40

Damian Rojek (Narnia 420ers)
14 pkt (2x3), 2 zb, 2 prz – eval 17

Dominik Szczuka (Young Blood)
18 pkt (6x3), 3 zb, 1 prz – eval 10

Dominik Nawrocki (Young Blood)
11 pkt, 24 zb, 1 bl – eval 27

Rafał Blachura (Tokyo 2020)
35 pkt (5x3), 5 zb, 5 as, 4 prz – eval 30

MVP 7. kolejki w 3 lidze został Mariusz Grążawski!






40. edycja BLK - komunikat organizacyjny
25-04-2017
Facebook Twitter

Chcielibyśmy poinformować, że na wniosek zespołów Wrona Wings i Washington Bultens, z jednoczesną zgodą wszystkich zainteresowanych drużyn, dokonaliśmy kilku zmian w terminarzu rozgrywek!

Wszystkie nowe terminy meczów można znaleźć poniżej, a zespołom dziękujemy za elastyczność, a także za profesjonalne i zgodne z wytycznymi załatwienie formalności!

2017-04-29 15:00 - 12 Małp - Dziki Bagienne
2017-05-06 12:00 - Wrona Wings - Allektro.pl

2017-05-20 18:40 - Daas Basket Hills Bielsko-Biała MU-18 - Washington Bultens






Wesołego Alleluja!
15-04-2017
Facebook Twitter

Zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych spędzonych z najbliższymi, oraz jak najwięcej pozytywnej energii w życiu dla wszystkich zawodników i sympatyków Bielskiej Ligi Koszykówki! Wesołego Alleluja!






Najlepsza "5ka" 6. kolejki w 1 Lidze BLK!
12-04-2017
Facebook Twitter

Grzegorz Szybowicz (Elefanty)
33 pkt (3x3), 7 zb, 5 as, 7 prz, 2 bl – eval 43

Piotr Marcol (DAAS Basket Hills B-B MU-18)
18 pkt (4x3), 15 zb, 1 prz, 2 bl – eval 23

Piotr Karnia (Washington Bultens)
27 pkt (1x3), 4 zb, 1 as, 5 prz – eval 26

Kamil Malarz (Double B Nation)
18 pkt (1x3), 6 zb, 1 as, 1 prz – eval 21

Maciej Goryl (Elefanty)
8 pkt, 17 zb, 2 as, 1 prz, 1 bl – eval 17

MVP 6. kolejki w 1 lidze został Grzegorz Szybowicz!
Obejrzyj film
1 Malarz Kamil 14,3
2 Goryl Maciej 12,5
3 Piasecki Sergiusz 11,3
4 Męcnarowski Piotr 11,2
5 Chrapek Jakub 10,7
6 Staniek Tomasz 10,7
1 Szybowicz Grzegorz 8,0
2 Sierp Bartosz 8,0
3 Rutkowski Łukasz 6,6
4 Słodownik Mariusz 5,0
5 Kunowski Piotr 5,0
6 Master Marcin 4,8