Aktualności






45. edycja BLK - komunikat organizacyjny
06-09-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do 45. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki, dziękujemy!

I.
Lista zespołów dopuszczonych do rozgrywek 45. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki:

1 liga
1. Hawajskie Koszule Żory
2. Elefanty
3. Shakers
4. Butchercore
5. Washington Bultens
6. Galacticos Basket Żywiec
7. Double B Nation
8. Hustlerzy Andrychów
9. Rosomaki / Wrona Wings (zwycięzca w meczu barażowym)

Mecz barażowy Rosomaki - Wrona Wings odbędzie się 14 września - przypominamy drużynom o składach obowiązujących w poprzednim sezonie!

2 liga
1. Rosomaki / Wrona Wings (przegrany w meczu barażowym)
2. MożemY
3. Wolf Gang
4. Tokyo 2020
5. Czarno Biali
6. Basket Hills Bielsko-Biała
7. Team Rybnik
8. Grim Reapers
9. Wolves

W związku z brakiem zgłoszenia zespołu Bsbrothers.pl w wymaganym terminie do 5 września godz. 20:00, w 2 lidze będzie występowała drużyna Wolves bez konieczności rozgrywania meczu barażowego z Grim Reapers.

3 liga
1. NSBB
2. Przekręty
3. 12 Małp
4. Akademia Basketu
5. Fourty Plus
6. ADEX Basket Team
7. Ała Boli
8. Koszykarscy Ziomale Żory
9. Kentuchy Bucks
10. Snipers
11. KS Bystra
12. Crazy Ducks
13. All Starsi
14. Na Rondzie Team Żory
15. Yunques Voladores
16. Żywiec Basket Crew

Po analizie możliwości organizacyjnych ligi, różnych systemów rozgrywek i liczby zgłoszeń, podjęliśmy decyzję o przyjęciu do rozgrywek wszystkich 34 zespołów!

II.
Losowanie grup w 3 lidze odbędzie się we wtorek (10 września) o godz. 19:30 na hali "Victoria" przy ul. Bratków 16 w Bielsku-Białej!

Wszystkie zespoły dopuszczone do 45. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki w 3 lidze będą losowo przydzielone do dwóch grup (A i B). Poszczególne pary drużyn przed losowaniem ustalone zostały na podstawie klasyfikacji końcowej w poprzednim sezonie, a w przypadku nowych zespołów wg kolejności zgłoszeń:

NSBB / Przekręty
12 Małp / Akademia Basketu
Fourty Plus / ADEX Basket Team
Ała Boli / Koszykarscy Ziomale Żory
Kentuchy Bucks / Snipers
KS Bystra / Crazy Ducks
All Starsi / Na Rondzie Team Żory
Yunques Voladores / Żywiec Basket Crew


Oczywiście zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w losowaniu!

III.
45. edycję Bielskiej Ligi Koszykówki rozpoczniemy już 14-15 września, terminarz rozgrywek będziemy systematycznie uzupełniać o kolejne spotkania!


IV.
W związku z licznymi prośbami dotyczącymi terminów rozgrywania meczów, chcielibyśmy podkreślić kilka ważnych rzeczy:
1. W roku kalendarzowym organizujemy około 300 meczów w pełnym wymiarze czasowym, już od wielu sezonów w naszej lidze występuje ponad 30 zespołów, a Bielska Liga Koszykówki dysponuje określoną dostępnością do hali "Victoria", którą staramy się wykorzystać w jak najszerszym zakresie, żeby jak najwięcej z was mogło cieszyć się rywalizacją w lidze! Przy układaniu terminarza rozgrywek próbujemy jak najbardziej dostosować się do informacji otrzymywanych od zespołów, jednocześnie chcielibyśmy podkreślić, że ułożenie terminarza idealnego dla wszystkich jest po prostu niemożliwe. Prosimy wszystkich o elastyczność i wyrozumiałość!
2. W najbliższym czasie w dziale z plikami do pobrania tradycyjnie umieścimy FAQ dotyczący przekładania meczów w lidze - w pewnych sytuacjach zachęcamy do podjęcia działań we własnym zakresie, do kontaktowania się z przedstawicielami innych zespołów i szukania rozwiązania odpowiadającego wszystkim stronom!
3. W razie problemów z potrzebnymi danymi kontaktowymi do innych zespołów prosimy zwracać się bezpośrednio do biuro@blk.com.pl.


Dziękujemy! Do zobaczenia!






Zapraszamy do 45. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki!
22-08-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

I.
Lista drużyn zgłoszonych do 45. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki (aktualizacja 5 września, godz. 20:05):

1 liga

1. Elefanty
2. Shakers
3. Double B Nation
4. Washington Bultens
5. Butchercore
6. Hawajskie Koszule Żory
7. Galacticos Basket Żywiec
8. Hustlerzy Andrychów
9. Rosomaki

2 liga

1. Grim Reapers
2. Tokyo 2020
3. Rybnik Team
4. Czarno Biali
5. Wrona Wings
6. Basket Hills Bielsko-Biała
7. Wolf Gang
8. MożemY

3 liga

1. ADEX Basket Team
2. Crazy Ducks
3. Przekręty
4. KS Bystra
5. Wolves
6. Kentuchy Bucks (Apache / Houston Buckets)
7. 12 Małp
8. Snipers (Wezwijcie Karetkę)
9. NSBB
10. All Starsi
11. Ała Boli
12. Fourty Plus
13. Koszykarscy Ziomale Żory
14. Akademia Basketu

nowe zespoły

1. Na Rondzie Team Żory
2. Yunques Voladores
3. Żywiec Basket Crew

lista rezerwowa

1. Pretorianie (brak zgłoszenia zespołu w wymaganym terminie do 5 września godz. 20:00)

II.
Zapraszamy wszystkich do 45. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki!

Do 5 września (godz. 20:00), można wysyłać do nas formularze zgłoszeniowe do zbliżającego się sezonu - prosimy nie czekać z formalnościami do ostatniej chwili, dziękujemy!

W 45. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki zagwarantowany udział mają następujące zespoły:

1 liga
1. Hawajskie Koszule Żory
2. Elefanty
3. Shakers
4. Butchercore
5. Washington Bultens
6. Galacticos Basket Żywiec
7. Double B Nation
8. Hustlerzy Andrychów
9. Rosomaki / Wrona Wings (zwycięzca w meczu barażowym)

2 liga
1. Rosomaki / Wrona Wings (przegrany w meczu barażowym)
2. MożemY
3. Bsbrothers.pl
4. Wolf Gang
5. Tokyo 2020
6. Czarno Biali
7. DAAS Basket Hills Bielsko-Biała
8. Team Rybnik
9. Grim Reapers / Wolves (zwycięzca w meczu barażowym)

3 liga
1. Grim Reapers / Wolves (przegrany w meczu barażowym)
2. NSBB
3. Przekręty
4. 12 Małp
5. Akademia Basketu
6. Fourty Plus
7. Adex Basket Team
8. Ała Boli *
9. Koszykarscy Ziomale Żory *
10. Apache *
11. Wezwijcie Karetkę *
12. Houston Buckets *
13. KS Bystra *
14. Sempre Premium Team *
15. Crazy Ducks *
16. All Starsi *

(* ew. turniej kwalifikacyjny)

Po zakończeniu zapisów w kolejnych komunikatach poinformujemy o:
- systemie rozgrywek we wszystkich ligach,
- kształcie, terminie i sposobie losowania grup w 3 lidze,
- w razie konieczności o rozegraniu turnieju kwalifikacyjnego i wszystkich szczegółach z tym związanych, co oczywiście ma bezpośredni związek z liczbą zgłoszonych zespołów, a także dostępnością do hali w czasie kilku najbliższych miesięcy!

W sytuacji, gdy jakaś drużyna posiadająca zagwarantowany udział w zbliżającej się edycji nie zgłosi się do rozgrywek w najbliższym sezonie, to jej miejsce zajmie:
- za jakąkolwiek z drużyn z 1 ligi – drużyna z 2 ligi wg ww. kolejności,
- za jakąkolwiek z drużyn z 2 ligi – drużyna z 3 ligi wg ww. kolejności,
- za jakąkolwiek z drużyn z 3 ligi – nowy zespół wg kolejności przysłanych zgłoszeń.

III.
Zgłoszenie drużyny już tradycyjnie jest możliwe w następujący sposób:

1. Pobierz plik z Formularzem Zgłoszeniowym (dostępny jest w dziale z plikami do pobrania - tutaj).
2. Wypełnij czytelnie wszystkie pola wymaganymi danymi.
3. Wyślij najpóźniej do 5 września (godz. 20:00) na adres biuro@blk.com.pl.

Pozostałe niezbędne do rejestracji dokumenty (regulamin, oświadczenie ubezpieczeniowe) znajdują się również w dziale z plikami do pobrania. Wszystkie dokumenty należy oddać wypełnione i podpisane przed rozegraniem pierwszego meczu w sezonie.

Uwaga!
1. Zgłoszenie zespołu do rozgrywek przyjmujemy tylko na aktualnym wzorze formularza zgłoszeniowego!
2. Przed rozegraniem pierwszego spotkania w zbliżającym się sezonie, przedstawiciel każdej drużyny zobowiązany jest dostarczyć wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z podpisami zawodników, dodatkowo każdy zawodnik przy stoliku sędziowskim musi wypełnić oświadczenie ubezpieczeniowe (w przypadku zawodników niepełnoletnich - opiekun prawny).
W przeciwnym wypadku zawodnik (w skrajnym wypadku cała drużyna), który nie dopełni tych formalności nie zostanie dopuszczony do meczu!


Wysokość wpisowego w 45. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki:
- 1 liga – 1350 zł w terminie do 13 października
- 2 liga – 1350 zł w terminie do 13 października
- 3 liga – 1300 zł w terminie do 13 października

Drużyny, które nie uregulują należności do 13 października nie zostaną dopuszczone do kolejnych meczów w lidze, a ich zawodnicy zawieszeni w prawach zawodników Bielskiej Ligi Koszykówki, aż do momentu uregulowania całej kwoty wpisowego powiększonej o 300zł.

Wpłaty wpisowego należy dokonywać na konto Stowarzyszenia Bielska Liga Koszykówki w banku Raiffeisen Polbank - 85 1750 0012 0000 0000 2687 9019 - w tytule koniecznie wpisać nazwę drużyny.

Drużyny opłacające swój udział na podstawie wystawionego wcześniej rachunku proszone są o jak najszybsze zgłoszenie tego faktu organizatorom rozgrywek.

IV.
Początek 45. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki zaplanowaliśmy na 14-15 września, do zobaczenia!






Hawajskie Koszule Żory najlepszym zespołem w lidze!
26-06-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

I.
Hawajskie Koszule Żory wygrywając w meczu finałowym 82:67 z Elefantami są najlepszym zespółem 44. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki!
MVP - Bartosz Piasecki

Najlepszy w tym sezonie zespół w 2 lidze to Hustlerzy Andrychów po zwycięstwie 66:63 z Wrona Wings!
MVP - Janusz Cholewa

W finale 3 ligi drużyna Team Rybnik pokonała 64:49 Wolves!
MVP - Łukasz Wojaczek

Oczywiście w tym dniu zwycięzcy klasyfikacji indywidualnych oraz przedstawiciele poszczególnych drużyn odebrali pamiątkowe puchary, medale, statuetki i dyplomy, a także nagrody ufundowane przez firmy i instytucje wspierające rozgrywki Bielskiej Ligi Koszykówki!

W tej edycji wybraliśmy najlepszych zawodników całego sezonu - Bartosza Piaseckiego (Hawajskie Koszule Żory - 1 liga), Bartłomieja Bachtę (bsbrothers.pl - 2 liga) oraz Roberta Szweda (Wolves - 3 liga)! Za ufundowanie pamiątkowych statuetek dziękujemy Mariuszowi Słodownikowi!

Jan Koterwa z zespołu Butchercore został wyróżniony nagrodą za największy postęp w tym sezonie!

W klasyfikacji Fair Play zwyciężyła drużyna Wolves otrzymując z tej okazji puchar oraz specjalną zniżkę na wpisowe do 45. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki!

W końcu pragniemy podziękować wszystkim wspierającym rozgrywki:

Urząd Miejski w Bielsku-Białej (www.bielsko-biala.pl)
NUTREND (www.nutrend.pl)
SPORTMASTER (www.sportmaster.pl)
We Coffee (www.we-coffee.pl)
BeFit www.bielsko-befit.pl
Spalding (www.spalding.pl)
Reha-Forma (www.reha-forma.pl)
Kronika Beskidzka (www.kronika.beskidzka.pl)
AJC (www.ajc.com.pl)
BBOSiR (www.bbosir.bielsko.pl)
ART-LINE Plus (www.drukarniabielsko.pl)
KOSZULKING.PL (www.koszulking.pl)


Chcielibyśmy również podziękować wszystkim, którzy pracą i zaangażowaniem przyczynili się do rozwoju i sprawnego funkcjonowania ligi!

II.
Klasyfikacja końcowa w 44. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki:

1 liga
1. Hawajskie Koszule Żory
2. Elefanty
3. Shakers
4. Butchercore
5. Washington Bultens
6. Galacticos Basket Żywiec
7. Double B Nation
8. Rosomaki
9. MożemY

2 liga
1. Hustlerzy Andrychów
2. Wrona Wings
3. Bsbrothers.pl
4. Wolf Gang
5. Tokyo 2020
6. Czarno Biali
7. DAAS Basket Hills Bielsko-Biała
8. Grim Reapers
9. NSBB

3 liga
1. Team Rybnik
2. Wolves
3. Przekręty
4. 12 Małp
5. Akademia Basketu
6. Fourty Plus
7. Adex Basket Team
8. Ała Boli
9. Koszykarscy Ziomale Żory
10. Apache
11. Wezwijcie Karetkę
12. Houston Buckets
13. KS Bystra
14. Sempre Premium Team
15. Crazy Ducks
16. All Starsi

III.
Już w tej chwili zapraszamy wszystkich do 45. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki, do której zapisy rozpoczną w drugiej połowie sierpnia!

Dziękujemy wszystkim za kolejny sezon i za wszystkie sportowe emocje! Życzymy udanych wakacji, do zobaczenia!






Zapraszamy na finały 44. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki!
18-06-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

W najbliższy weekend zapraszamy na finały 44. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki!

W niedzielę (23 czerwca) odbędą się mecze finałowe we wszystkich ligach:

godz. 12:00 finał 3 ligi
Wolves - Team Rybnik

godz. 14:00 finał 2 ligi
Wrona Wings - Hustlerzy Andrychów

godz. 15:30 rozdanie nagród indywidualnych

godz. 16:30 finał 1 ligi
Hawajskie Koszule Żory - Elefanty

Na sobotę (22 czerwca) zaplanowaliśmy wszystkie mecze o trzecie miejsca:

godz. 13:00 mecz o 3. miejsce w 3 lidze
Przekręty - 12 Małp

godz. 14:40 mecz o 3. miejsce w 2 lidze
Wolf Gang - Bsbrothers.pl

godz. 16:20 mecz o 3. miejsce w 1 lidze
Butchercore - Shakers

Cala impreza odbędzie się oczywiście na hali "Victoria" przy ul. Bratków 16 w Bielsku-Białej!

Dziękujemy za pomoc w ciągu całego sezonu naszym wspaniałym partnerom:

Urząd Miejski w Bielsku-Białej (www.bielsko-biala.pl)
NUTREND (www.nutrend.pl)
SPORTMASTER (www.sportmaster.pl)
We Coffee (www.we-coffee.pl)
BeFit(www.bielsko-befit.pl)
Spalding (www.spalding.pl)
Reha-Forma (www.reha-forma.pl)
Kronika Beskidzka (www.kronika.beskidzka.pl)
AJC (www.ajc.com.pl)
BBOSiR (www.bbosir.bielsko.pl)
ART-LINE Plus (www.drukarniabielsko.pl)
KOSZULKING.PL (www.koszulking.pl)
Super-Nowa (www.super-nowa.pl)


Zapraszamy wszystkich kibiców koszykówki na ten wyjątkowy weekend z naszą ligą, do zobaczenia!






Nagroda Fair Play dla Wolves!
20-06-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

W prowadzonej przez nas od początku sezonu klasyfikacji Fair Play najlepszy okazał się zespół Wolves!

Za zwycięzcami w czołówce uplasowały się drużyny Wrona Wings, Czarno Biali i Houston Buckets!

Dla zawodników drużyny Wolves przygotowany będzie już tradycyjnie specjalny puchar, a dodatkową nagrodą będzie niższe wpisowe do 45. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki!






3 x MVP!
19-06-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Na zakończenie tego sezonu przyznaliśmy również nagrody MVP dla najlepszych zawodników w 44. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki!

Najlepszym zawodnikiem w 1 lidze został Bartosz Piasecki z zespołu Hawajskie Koszule Żory!

W 2 lidze na tytuł MVP najbardziej zasłużył Bartłomiej Bachta reprezentujący bsbrothers.pl!

Robert Szwed z zespołu Wolves to najlepszy zawodnik w tym sezonie w 3 lidze!

Gratulujemy!






Nagroda na Największy Postęp w tym sezonie
19-06-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

W tym sezonie postanowiliśmy wyróżnić nagrodą za największy poczyniony postęp Jana Koterwę z drużyny Butchercore!

Gratulujemy!






Najlepsi w klasyfikacjach indywidualnych w tym sezonie!
18-06-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Najlepsi w klasyfikacjach indywidualnych w 1 lidze!

Punkty - Aleksander Śpiewak (Rosomaki) - 32,4
Asysty - Maciej Wojdyła (Butchercore) - 7,9
Zbiórki - Kamil Malarz (Double B Nation) - 17,0
Przechwyty - Łukasz Rutkowski (Hawajskie Koszule Żory) - 3,3
Bloki - Sergiusz Piasecki (Hawajskie Koszule Żory) i Jan Viscardi (Galacticos Basket Żywiec) - 2,0


Najlepsi w klasyfikacjach indywidualnych w 2 lidze!

Punkty - Grzegorz Błotko (DAAS Basket Hills Bielsko-Biała) - 34,3
Asysty - Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów) - 8,7
Zbiórki - Artur Wilk (Czarno Biali) - 17,4
Przechwyty - Bartłomiej Bachta (Bsbrothers.pl) - 3,9
Bloki - Karol Lubrych (Wolf Gang) - 1,5


Najlepsi w klasyfikacjach indywidualnych w 3 lidze!

Punkty - Mariusz Grążawski (Fourty Plus) - 37,4
Asysty - Michał Grzonka (Team Rybnik) - 5,4
Zbiórki - Dominik Nawrocki (Houston Buckets) - 16,6
Przechwyty - Krzysztof Podstawny (Wezwijcie Karetkę) - 4,4
Bloki - Robert Szwed (Wolves) - 3,9

Gratulujemy!

Przy ustalaniu zwycięzców poszczególnych klasyfikacji tradycyjnie braliśmy pod uwagę tylko mecze rozgrywane w sezonach zasadniczych we wszystkich ligach.






44. edycja BLK - komunikat organizacyjny
12-06-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Galeria ze zdjęciami z Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3 jest dostępna na naszym FB - zapraszamy!

Uwaga!
Na prośbę jednego z zespołów spotkanie KS Bystra - Sempre Premium Team zostało przeniesione na 22 czerwca o godz. 11:30!

W związku z tym, pierwszy mecz w najbliższą sobotę (15 czerwca), czyli Crazy Ducks - All Starsi rozpocznie się o godz. 12:45!

Pozostałe mecze zaplanowane na dwa ostatnie weekendy 44. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki odbędą się zgodnie z wcześniej przedstawionym terminarzem rozgrywek.






44. edycja BLK - komunikat organizacyjny
08-06-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Galeria ze zdjęciami z Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3 jest dostępna na naszym FB - zapraszamy!

Kolejność zespołów na zakończenie sezonu zasadniczego w 3 lidze:

Grupa A
1. Przekręty - 7 - 13 - 6/1 (503/411/+92)
2. 12 Małp - 7 - 12 - 5/2 (558/448/+110)
3. Fourty Plus - 7 - 12 - 5/2 (595/465/+130)
4. ADEX Basket Team - 7 - 12 - 5/2 (550/470/+80)
5. Koszykarscy Ziomale Żory - 7 - 10 - 3/4 (514/547/-33)
6. Houston Buckets - 7 - 9 - 2/5 (479/565/-86)
7. KS Bystra - 7 - 9 - 2/5 (487/493/-6)
8. Crazy Ducks - 7 - 7 - 0/7 (376/663/-287)


(nazwa zespołu - ilość meczów - liczba punktów - zwycięstwa / porażki (kosze zdobyte / kosze stracone / bilans))

Dla ustalenia kolejności dla zespołów 12 Małp, Fourty Plus i ADEX Basket Team potrzebna była analiza "małej tabeli" obejmującej tylko wyniki meczów bezpośrednich pomiędzy wymienionymi drużynami.

12 Małp - ADEX Basket Team 71:67
Fourty Plus - ADEX Basket Team 91:63
12 Małp - Fourty Plus 86:62

1. 12 Małp - 2 - 4 - 2/0 (157/129/+28)
2. Fourty Plus - 2 - 3 - 1/1 (153/149/+4)
3. ADEX Basket Team - 2 - 2 - 0/2 (130/162/-32)

(nazwa zespołu - ilość meczów - liczba punktów - zwycięstwa / porażki (kosze zdobyte / kosze stracone / bilans))

O końcowej kolejności w tabeli dla zespołów Houston Buckets i KS Bystra zadecydował mecz bezpośredni w sezonie zasadniczym.

Grupa B
1. Wolves - 7 - 13 - 6/1 (571/379/+192)
2. Team Rybnik - 7 - 13 - 6/1 (611/368/+243)
3. Akademia Basketu - 7 - 12 - 5/2 (591/393/+198)
4. Ała Boli - 7 - 11 - 4/3 (489/381/+108)
5. Apache - 7 - 11 - 4/3 (436/345/+91)
6. Wezwijcie Karetkę - 7 - 8 - 2/5 (364/395/-31)
7. Sempre Premium Team - 7 - 8 - 1/6 (302/646/-344)
8. All Starsi - 7 - 7 - 0/7 (224/681/-457)


(nazwa zespołu - ilość meczów - liczba punktów - zwycięstwa / porażki (kosze zdobyte / kosze stracone / bilans))

O końcowej kolejności w tabeli dla zespołów Wolves i Team Rybnik, Ała Boli i Apache, Wezwijcie Karetkę i Sempre Premium Team zadecydowały mecze bezpośrednie w sezonie zasadniczym.

W dwumeczach półfinałowych w 3 lidze czekają nas spotkania Przekręty – Team Rybnik oraz Wolves – 12 Małp!

Na zakończenie sezonu w 3 lidze rozegrane zostaną również mecze:
- o 5. miejsce Fourty Plus - Akademia Basketu
- o 7. miejsce Adex Basket Team - Ała Boli
- o 9. miejsce Koszykarscy Ziomale Żory - Apache
- o 11. miejsce Houston Buckets - Wezwijcie Karetkę
- o 13. miejsce KS Bystra - Sempre Premium Team
- o 15. miejsce Crazy Ducks - All Starsi
Obejrzyj film
1 Piasecki Bartosz 14,7
2 Miśkiewicz Maciej 12,0
3 Staniek Tomasz 11,7
4 Chrapek Jakub 11,0
5 Bachta Bartłomiej 11,0
6 Miśkiewicz Paweł 10,5
1 Przeliorz Oktawian 4,3
2 Spratek Maciej 3,5
3 Bachta Bartłomiej 3,0
4 Tokarski Rafał 2,7
5 Kręcichwost Tomasz 2,7
6 Rogacz Dawid 2,5