Aktualności






46. edycja BLK - komunikat organizacyjny
21-08-2020
Przypominamy, że w najbliższą niedzielę (23 sierpnia) o godz. 16:20 odbędzie się mecz Wolf Gang - MożemY!

Zachęcamy do zapoznania się z terminarzem rozgrywek, w którym znajdują się już mecze zaplanowane do końca bieżącego sezonu!






46. edycja BLK - komunikat organizacyjny
13-08-2020
W najbliższą niedzielę (16 sierpnia) odbędą się następujące mecze:

16:40 Koszykarscy Ziomale Żory - Maximus Team III
18:20 MożemY - Shakers I

Dziękujemy za elastyczność ze strony zespołów, ponieważ to kolejna porcja wakacyjnego nadrabiania zaległości!






46. edycja BLK - komunikat organizacyjny
05-08-2020
Przypominamy, że w najbliższą niedzielę (9 sierpnia) o godz. 17:20 odbędzie się mecz Ocean Crew - Washington Bultens!

Po wyjątkowo krótkiej wakacyjnej przerwie ponownie emocje związane z 46. edycją!






Najlepsza "5ka" 10. kolejki w 3 Lidze BLK!
22-07-2020

Piotr Mrowiec (Kentuchy Bucks)
15 pkt, 12 zb, 4 as, 5 bl – eval 29

Krzysztof Szumowski (Kentuchy Bucks)
21 pkt, 17 zb, 3 as, 1 prz – eval 37

Paweł Maślanka (NSBB)
14 pkt, 6 zb, 5 as, 2 prz, 1 bl – eval 18

Wojciech Ryszka (Sprintex Team)
37 pkt, 19 zb, 4 as, 5 prz, 6 bl – eval 57

Dawid Piasecki (NSBB)
8 pkt, 6 zb, 1 as, 4 prz – eval 17

MVP 10. kolejki w 3 lidze został Wojciech Ryszka!






Najlepsza "5ka" 7. kolejki w 1 Lidze BLK!
15-07-2020

Marcin Płonka (Elefanty)
10 pkt, 4 zb, 1 prz, 3 bl – eval 13

Piotr Konopka (Washington Bultens)
21 pkt, 14 zb, 1 as, 1 prz, 3 bl – eval 29

Piotr Karnia (Washington Bultens)
19 pkt (1x3), 11 zb, 9 as, 3 prz – eval 30

Grzegorz Szybowicz (Elefanty)
29 pkt (5x3), 12 zb, 6 as, 1 prz – eval 26

Piotr Liszka (Wolf Gang)
12 pkt (1x3), 7 zb, 7 as - eval 19

MVP 7. kolejki w 1 lidze został Piotr Karnia!






Najlepsza "5ka" 7. kolejki w 2 Lidze BLK!
15-07-2020

Ben Hamdi Mohamed (Rosomaki)
17 pkt, 22 zb, 8 as, 1 prz, 2 bl – eval 36

Dawid Czarniak (Rosomaki)
32 pkt (4x3), 7 zb, 8 as, 2 prz – eval 31

Krystian Łagowski (Na Rondzie Team Żory)
10 pkt, 17 zb, 3 as, 1 prz, 4 bl – eval 30

Robert Kozielski (Na Rondzie Team Żory)
32 pkt (1x3), 22 zb, 1 prz, 1 bl – eval 33

Mateusz Honkisz (Grim Reapers)
9 pkt (1x3), 12 zb, 3 as, 3 prz, 1 bl – eval 18

MVP 7. kolejki w 2 lidze został Ben Hamdi Mohamed!






Najlepsza "5ka" 9. kolejki w 3 Lidze BLK!
15-07-2020

Piotr Sordyl (Kentuchy Bucks)
29 pkt, 11 zb, 5 as, 1 bl – eval 35

Krzysztof Szumowski (Kentuchy Bucks)
15 pkt, 12 zb, 4 as – eval 26

Krzysztof Podstawny (Snipers)
30 pkt (2x3), 7 zb, 5 as, 7 prz – eval 27

Marcin Matuszek (Przekręty)
27 pkt (5x3), 9 zb, 2 as, 2 prz – eval 19

Robert Źlik (Przekręty)
11 pkt (1x3), 6 zb, 1 as, 2 prz, 1 bl – eval 20

MVP 9. kolejki w 3 lidze został Piotr Sordyl!






Najlepsza "5ka" 6. kolejki w 2 Lidze BLK!
08-07-2020

Maciej Korejba (Grim Reapers)
20 pkt (1x3), 11 zb, 4 as, 2 prz, 1 bl – eval 31

Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów)
11 pkt, 3 zb, 12 as – eval 22

Krzysztof Franczuk (Na Rondzie Team Żory)
28 pkt (8x3), 1 zb, 5 as, 1 prz – eval 19

Robert Kozielski (Na Rondzie Team Żory)
24 pkt (1x3), 16 zb, 1 as, 4 prz, 1 bl – eval 24

Mateusz Honkisz (Grim Reapers)
14 pkt, 10 zb, 7 as – eval 24

MVP 6. kolejki w 2 lidze został Maciej Korejba!






Najlepsza "5ka" 8. kolejki w 3 Lidze BLK!
08-07-2020

Piotr Sordyl (Kentuchy Bucks)
18 pkt, 7 zb, 4 as, 1 prz – eval 21

Karol Greń (Pretorianie)
15 pkt, 5 zb, 12 as, 4 prz – eval 24

Krzysztof Podstawny (Snipers)
24 pkt (1x3), 5 zb, 14 as, 6 prz, 1 bl – eval 40

Tomasz Rezik (NSBB)
21 pkt, 12 zb, 4 as, 3 prz, 3 bl – eval 33

Grzegorz Kastelik (12 Małp)
22 pkt, 14 zb, 2 as, 4 prz, 1 bl – eval 25

MVP 8. kolejki w 3 lidze został Krzysztof Podstawny!






46. edycja BLK - komunikat organizacyjny
08-07-2020
Informujemy, że w terminarzu rozgrywek znajdują się już mecze zaplanowane na 12 i 19 lipca!

W najbliższym czasie będą pojawiać się kolejne spotkania, będziemy starali się uzupełniać terminarz zgodnie z informacjami przedstawionymi przez kierowników zespołów!

Dziękujemy za wszystkie informacje dotyczące wakacyjnych terminów meczów, za wyrozumiałość i elastyczność, do zobaczenia!

Obejrzyj film
1 Nowak Nikodem 80,0%
2 Królikowski Kamil 77,8%
3 Solewodziński Miłosz 75,0%
4 Wojas Kamil 73,0%
5 Jochacy Maciej 69,2%
6 Szklarz Patryk 69,0%
1 Łątka Filip 57,1%
2 Koterwa Jan 50,0%
3 Słodownik Mariusz 50,0%
4 Mączka Łukasz 50,0%
5 Habdas Jakub 50,0%
6 Błachut Adrian 50,0%