Aktualności






Najlepsza "5ka" 1. kolejki w 2 Lidze BLK!
04-10-2016
Facebook Twitter

Marcin Kleszcz (DAAS Basket Hills B-B MU-18)
11 pkt (1x3), 7 zb, 2 as, 5 prz, 2 bl – eval 20

Bartosz Piasecki (NSBB)
16 pkt, 12 zb, 1 as, 3 prz – eval 23

Mateusz Famulok (Wrona Wings)
19 pkt (2x3), 8 zb, 7 as, 4 prz, 1 bl – eval 19

Marcin Gilowski (Zryw Bielsko-Biała)
13 pkt, 8 zb, 2 as – eval 14

Piotr Marcol (DAAS Basket Hills B-B MU-18)
22 pkt (4x3), 4 zb, 3 as, 5 prz – eval 19

MVP 1. kolejki w 2 lidze został Bartosz Piasecki!






Najlepsza "5ka" 2. kolejki w 3 Lidze BLK!
04-10-2016
Facebook Twitter

Łukasz Warchoł (Lutnia In Plus)
22 pkt, 8 zb, 9 as, 5 prz – eval 29

Dawid Czarniak (Siła Ustroń)
30 pkt (4x3), 8 zb, 5 as, 6 prz – eval 36

Grzegorz Kastelik (12 Małp)
16 pkt, 17 zb, 1 as, 2 prz – eval 18

Szymon Barteczko (MOSiR KiS Żywiec)
36 pkt (3x3), 24 zb, 3 as, 2 prz, 2 bl – eval 51

Łukasz Piwowarczyk (Slam Drunk)
30 pkt (2x3), 8 zb, 2 as, 5 prz, 1 bl – eval 31

MVP 2. kolejki w 3 lidze został Szymon Barteczko!






39. edycja BLK - komunikat organizacyjny
29-09-2016
Facebook Twitter

I.
W najbliższy weekend odbędzie się aż 14 meczów, w związku z tym przypominamy wszystkim o formalnościach związanych z rozpoczęciem tej edycji:

1. Przed rozpoczęciem meczu należy dostarczyć do stolika sędziowskiego wypełniony formularz zgłoszeniowy, razem z wymaganymi danymi wszystkich zawodników i ich podpisami!
2. W bazie danych znajdują się już aktualne składy wszystkich zespołów (na podstawie formularzy zgłoszeniowych), proszę pamiętać o tym, że zgłoszenie nowych zawodników możliwe jest przez wysłanie wiadomości do biuro@blk.com.pl lub osobiście przy stoliku sędziowskim przed rozpoczęciem spotkania.
3. Wszyscy zawodnicy, dla których 39. edycja Bielskiej Ligi Koszykówki jest pierwszym sezonem w naszej lidze, muszą również dostarczyć wypełnione oświadczenia ubezpieczeniowe z dołączoną kserokopią aktualnego dowodu tożsamości (na których oczywiście zalecamy by zakreślić serię i numer).
4. W przypadku zawodników niepełnoletnich, oświadczenie ubezpieczeniowe powinien wypełnić prawny opiekun!

Dziękujemy!

II.
W dziale z plikami do pobrania (tutaj) znajdują się wszystkie potrzebne dokumenty, a także tradycyjnie już FAQ dotyczący przekładania meczów w lidze, w którym można znaleźć listę kontaktową do przedstawicieli zespołów, a także systemy rozgrywek we wszystkich ligach.






Streetball na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej!
29-09-2016
Facebook Twitter

W niedzielę (9 października) w czasie rodzinnego pikniku na stadionie miejskim przy ul. Rychlińskiego 21, jedną z imprez wchodzących w jego skład będzie turniej streetballa!

Od najbliższego poniedziałku będziemy przyjmować zapisy drogą elektroniczną, a o wszystkich szczegółach poinformujemy w specjalnym komunikacie. W zależności od liczby zgłoszonych zespołów możliwa będzie rywalizacja w kilku kategoriach wiekowych, dla najlepszych zespołów przewidziane będą nagrody rzeczowe, a udział w turnieju będzie bezpłatny.

Już w tej chwili gorąco zapraszamy!






Hustlerzy Andrychów i Grim Reapers!
25-09-2016
Facebook Twitter

W rozegranych dzisiaj dwóch meczach barażowych Grim Reapers pokonali Tokyo 2020 (58:84), a Hustlerzy Andrychów wygrali z Aurochs (57:53).

W aktualnej edycji ligi Hustlerzy Andrychów będą kontynuować rywalizację w 1 lidze, a Grim Reapers po raz pierwszy będą występować w 2 lidze!

Szczegóły dotyczące tych meczów można znaleźć w terminarzu rozgrywek 38. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki.

Gratulujemy!






Już w niedzielę dwa mecze barażowe!
24-09-2016
Facebook Twitter

W ten weekend, a konkretnie w niedzielę, w naszej lidze tylko dwa bardzo ważne mecze, czyli spotkania barażowe:

18:40 Tokyo 2020 - Grim Reapers
20:20 Hustlerzy Andrychów - Aurochs

Chcielibyśmy przypomnieć wszystkim wymienionym zespołom, że w tych dwóch meczach mogą występować zawodnicy zgłoszeni do poprzedniej, czyli 38. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki!






Streetball na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej!
20-09-2016
Facebook Twitter

W niedzielę (9 października) w czasie rodzinnego pikniku na stadionie miejskim przy ul. Rychlińskiego 21 w Bielsku-Białej, jedną z imprez wchodzących w jego skład będzie turniej streetballa!

Od najbliższego poniedziałku będziemy przyjmować zapisy drogą elektroniczną, a o wszystkich szczegółach poinformujemy w specjalnym komunikacie. W zależności od liczby zgłoszonych zespołów możliwa będzie rywalizacja w kilku kategoriach wiekowych, dla najlepszych zespołów przewidziane będą nagrody rzeczowe, a udział w turnieju będzie bezpłatny.

Zapraszamy!






Najlepsza "5ka" 1. kolejki w 3 Lidze BLK!
20-09-2016
Facebook Twitter

Kamil Rojek (Narnia 420ers)
24 pkt, 12 zb, 4 as, 1 prz – eval 21

Tomasz Dąbkowski (MUKK Henryk Kania Pszczyna)
8 pkt, 9 zb, 2 as, 5 bl – eval 20

Adrian Błachut (Dziki Bagienne)
14 pkt, 21 zb, 1 as, 2 prz – eval 30

Maciej Mizera (Pretorianie)
17 pkt, 8 zb, 3 as – eval 18

Szymon Barteczko (MOSiR KiS Żywiec)
21 pkt, 13 zb, 1 as, 3 bl – eval 18

MVP 1. kolejki w 3 lidze został Adrian Błachut!






Już po losowaniu grup w 3 lidze!
17-09-2016
Facebook Twitter

I.
Grupa A

Tokyo 2020 / Grim Reapers
12 Małp
Narnia 420ers
Dziki Bagienne
Komorowice Woodcutters
MOSiR KiS Żywiec
Siła Ustroń

Grupa B

MUKK Henryk Kania Pszczyna
Pretorianie
Apache
Lutnia In Plus
Akademia Basketu
Young Blood
Slam Drunk

W składzie komisji nadzorującej losowanie znaleźli się Krzysztof Wiewióra, Łukasz Dziedzic, Ireneusz Tarnawa, Łukasz Kwiatkowski, Adrian Danielczyk i Rafał Blachura.

II.
Już jutro odbędą się trzy spotkania w 3 lidze:

16:15 Narnia 420ers - MOSiR KiS Żywiec
17:45 MUKK Henryk Kania Pszczyna - Pretorianie
19:15 Dziki Bagienne - Komorowice Woodcutters

Zapraszamy do śledzenia terminarza rozgrywek, ponieważ sukcesywnie będą pojawiać się w nim mecze zaplanowane na kolejne weekendy!






Young Blood, Slam Drunk i Siła Ustroń w lidze!
17-09-2016
Facebook Twitter

Po rozegraniu siedmiu meczów w turnieju kwalifikacyjnym, do rozgrywek w tej edycji dołączyły trzy zespoły - Young Blood, Slam Drunk i Siła Ustroń!
Dziękujemy również za sportową rywalizację pozostałym drużynom - Skrzydlaci, Mad Ballers i Czarno Biali!

Grupa A
1. Young Blood - 4 - 78:46
2. Skrzydlaci - 3 - 49:66
3. Mad Ballers - 2 - 73:88

Grupa B
1. Slam Drunk - 4 - 96:61
2. Siła Ustroń - 3 - 72:74
3. Czarno Biali - 2 - 57:90

Young Blood - Mad Ballers 48:37
Slam Drunk - Czarno Biali 46:33
Young Blood - Skrzydlaci 30:9
Slam Drunk - Siła Ustroń 50:28
Mad Ballers - Skrzydlaci 36:40
Czarno Biali - Siła Ustroń 24:44
Siła Ustroń - Skrzydlaci 64:13
Obejrzyj film
1 Przybyła Zbigniew 18,5
2 Goryl Maciej 13,7
3 Malarz Kamil 12,9
4 Mądry Łukasz 12,5
5 Ber Bartosz 12,0
6 Chrapek Jakub 11,1
1 Ber Szymon 100,0%
2 Kukla Adam 100,0%
3 Lubrych Karol 57,1%
4 Przybyła Maksymilian 50,0%
5 Klimek Rafał 50,0%
6 Malarz Kamil 50,0%