Aktualności






Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2018 w Koszykówce 3x3
18-05-2018
Facebook Twitter
www.3x3.com.pl
NUTREND Grand Prix Bielska-Białej 2018 w Koszykówce 3x3

W sobotę, 2 czerwca, odbędzie się NUTREND Grand Prix Bielska-Białej 2018 w Koszykówce 3x3 - zapraszamy wszystkich spragnionych sportowej rywalizacji i świetnej zabawy!

W tym roku turniej w Bielsku-Białej będzie jednocześnie częścią śląskiego cyklu zmagań o Streetball'ową Kryształową Kulę, a więc zapraszamy na turnieje w innych miastach m.in. Rybnik, Katowice, Świętochłowice, Bytom, Ruda Śląska, Chorzów, Racibórz czy Pszczyna!

Podobnie jak rok temu przygotowaliśmy specjalną stronę - www.3x3.com.pl - to właśnie tutaj można znaleźć praktycznie wszystko, czyli możliwość rejestracji zespołów, potrzebne dokumenty, aktualne przepisy itp.

Rozpoczęcie turnieju o godz. 9:00 na obiektach kompleksu sportowego w Parku im. Juliusza Słowackiego przy Bielskim Centrum Kultury (ul. Słowackiego 27 w Bielsku-Białej).

W tym roku zapisy do wszystkich kategorii będą możliwe do 30 maja (środa) do godz. 21:00, tylko i wyłącznie przez aktywny arkusz rejestracyjny, który dostępny jest na stronie www.3x3.com.pl.

Zgłoszenia zainteresowanych zespołów będziemy przyjmować w następujących kategoriach:

- OPEN Kobiet
- U-18 K (2000 i młodsze)
- U-16 K (2002 i młodsze)
- U-14 K (2004 i młodsze)

- OPEN Mężczyzn
- U-18 M (2000 i młodsi)
- U-16 M (2002 i młodsi)
- U-14 M (2004 i młodsi)


We wszystkich kategoriach przewidzieliśmy nagrody rzeczowe dla najlepszych zespołów!

Dziękujemy za pomoc wszystkim partnerom naszego turnieju!

NUTREND
DECATHLON
SPORTMASTER
VITASPORT
Urząd Miejski w Bielsku-Białej
BBOSiR







Najlepsza "5ka" 11. kolejki w 1 Lidze BLK!
28-05-2018
Facebook Twitter
www.3x3.com.pl
NUTREND Grand Prix Bielska-Białej 2018 w Koszykówce 3x3

Kamil Malarz (Double B Nation)
8 pkt, 13 zb, 2 as, 2 prz – eval 21

Piotr Konopka (Washington Bultens)
29 pkt, 15 zb, 5 as, 1 bl – eval 43

Bartosz Ber (MUKK Henryk Kania Pszczyna)
11 pkt, 18 zb, 3 prz, 1 bl – eval 20

Piotr Męcnarowski (Shakers)
16 pkt, 12 zb, 2 as, 2 prz, 1 bl – eval 24

Grzegorz Szybowicz (Elefanty)
32 pkt (3x3), 6 zb, 8 as – eval 31

MVP 11. kolejki w 1 lidze został Piotr Konopka!






Najlepsza "5ka" 10. kolejki w 2 Lidze BLK!
28-05-2018
Facebook Twitter
www.3x3.com.pl
NUTREND Grand Prix Bielska-Białej 2018 w Koszykówce 3x3

Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów)
21 pkt, 5 zb, 8 as, 2 prz – eval 29

Kamil Szopa (NTS)
30 pkt, 9 zb, 2 prz, 1 bl – eval 21

Artur Pławecki (Tokyo 2020)
23 pkt, 13 zb, 3 as, 3 bl – eval 33

Sergiusz Piasecki (Hawajskie Koszule Żory)
19 pkt, 9 zb, 1 as, 4 prz, 3 bl – eval 30

Tomasz Kalfas (NSBB)
24 pkt (5x3), 6 zb, 4 as, 2 prz – eval 24

MVP 10. kolejki w 2 lidze został Artur Pławecki!






Najlepsza "5ka" 10. kolejki w 3 Lidze BLK!
28-05-2018
Facebook Twitter
www.3x3.com.pl
NUTREND Grand Prix Bielska-Białej 2018 w Koszykówce 3x3

Tomasz Karcz (Czarno Biali)
25 pkt, 15 zb, 6 as, 2 prz – eval 35

Marcin Jantoń (Koszykarscy Ziomale Żory)
8 pkt, 11 zb, 3 as, 2 prz – eval 20

Mariusz Gaca (Narnia 420ers)
26 pkt, 31 zb, 6 as, 5 prz – eval 57

Grzegorz Kastelik (12 Małp)
32 pkt, 24 zb, 2 as, 5 prz – eval 47

Mariusz Grążawski (Narnia 420ers)
37 pkt, 13 zb, 3 as, 2 prz – eval 36

MVP 10. kolejki w 3 lidze został Mariusz Gaca!






42. edycja BLK - komunikat organizacyjny
28-05-2018
Facebook Twitter
www.3x3.com.pl
NUTREND Grand Prix Bielska-Białej 2018 w Koszykówce 3x3

Kolejność zespołów na zakończenie sezonu zasadniczego w 1 lidze:

1. New Men Style - 15
2. Elefanty - 14
3. Washington Bultens - 13
4. Galacticos Basket Żywiec - 13
5. Double B Nation - 13
6. Shakers - 12
7. DAAS Basket Hills B-B MU-18 - 12
8/9. Wrona Wings - 8
8/9. MUKK Henryk Kania Pszczyna - 7

Dla ustalenia kolejności dla zespołów Washington Bultens, Galacticos Basket Żywiec i Double B Nation potrzebna była analiza "małej tabeli" obejmującej tylko wyniki meczów bezpośrednich pomiędzy wymienionymi drużynami.

Washington Bultens - Double B Nation 75:62
Galacticos Basket Żywiec - Double B Nation 70:63
Galacticos Basket Żywiec - Washington Bultens 72:75

1. Washington Bultens - 2 - 4
2. Galacticos Basket Żywiec - 2 - 3
3. Double B Nation - 2 - 2

(nazwa zespołu - ilość meczów - liczba punktów)

Zaległy mecz Wrona Wings - MUKK Henryk Kania Pszczyna odbędzie się 10 czerwca o godz. 12:00!

W dwumeczach półfinałowych w 1 lidze czekają nas spotkania New Men Style – Galacticos Basket Żywiec oraz Elefanty – Washington Bultens!






42. edycja BLK - komunikat organizacyjny
27-05-2018
Facebook Twitter
www.3x3.com.pl
NUTREND Grand Prix Bielska-Białej 2018 w Koszykówce 3x3

Aktualne tabele w 3 lidze (II faza grupowa):

Grupa C

1. MożemY - 5 - 10 (451/334/+117)
2. Akademia Basketu - 5 - 8 (286/325/-39)
3. Wolves - 5 - 8 (389/363/+26)
4. Narnia 420ers - 5 - 7 (411/389/+22)
5. Slam Drunk - 5 - 6 (290/319/-29)
6. Apache - 5 - 5 (331/428/-97)

O końcowej kolejności w tabeli dla zespołów Akademia Basketu i Wolves zadecydował mecz bezpośredni w sezonie zasadniczym.

W dwumeczach półfinałowych w 3 lidze czekają nas spotkania MożemY – Narnia 420ers oraz Akademia Basketu – Wolves!

Grupa D

1. Czarno Biali - 4 - 8 (386/287/+99)
2. Koszykarscy Ziomale Żory - 5 - 8 (363/349/+14)
3. Dziki Bagienne - 4 - 6 (345/281/+64)
4. 12 Małp - 4 - 6 (280/256/-24)
5. Houston Buckets - 4 - 6 (288/314/-26)
6. Crazy Ducks - 5 - 5 (269/444/-175)

(drużyna - il. meczów - punkty (kosze zdobyte / kosze stracone / bilans)

Grupa C - lista meczów

Apache - Akademia Basketu 57:81
Akademia Basketu - Wolves 66:63
Narnia 420ers - Slam Drunk 66:77
Slam Drunk - MożemY 68:82
Narnia 420ers - MożemY 73:94
Apache - Wolves 70:87
MożemY - Akademia Basketu 117:56
Slam Drunk - Wolves 77:86
Wolves - Możemy 73:75
Apache - Slam Drunk 65:68
Akademia Basketu - Narnia 420ers 63:88
MożemY - Apache 83:64
Narnia 420ers - Wolves 75:80
Slam Drunk - Akademia Basketu 0:20
Narnia 420ers - Apache 109:75

Grupa D - lista meczów

Houston Buckets - Koszykarscy Ziomale Żory 77:64
Crazy Ducks - Dziki Bagienne 63:96
Czarno Biali - Crazy Ducks 104:42
Koszykarscy Ziomale Żory - 12 Małp 69:57
Houston Buckets - 12 Małp 51:88
Dziki Bagienne - Czarno Biali 89:93
Koszykarscy Ziomale Żory - Crazy Ducks 89:49
Dziki Bagienne - 12 Małp 95:59
Crazy Ducks - Houston Buckets 74:79
Czarno Biali - Koszykarscy Ziomale Żory 101:75
Houston Buckets - Czarno Biali 81:88
Koszykarscy Ziomale Żory - Dziki Bagienne 66:65
12 Małp - Crazy Ducks 76:41
Houston Buckets - Dziki Bagienne
12 Małp - Czarno Biali






42. edycja BLK - komunikat organizacyjny
25-05-2018
Facebook Twitter
www.3x3.com.pl
NUTREND Grand Prix Bielska-Białej 2018 w Koszykówce 3x3

W związku z meczami, których wyniki końcowe został zweryfikowane jako walkowery:

12 maja (godz. 12:00) Slam Drunk - Akademia Basketu (0:20)
19 maja (godz. 9:00) Pretorianie - NTS (0:20)

Chcielibyśmy przypomnieć przedstawicielom zespołów Slam Drunk i Pretorianie o automatycznym obciążeniu karą pieniężną w wysokości 200 złotych płatną przed rozegraniem kolejnego meczu.






Najlepsza "5ka" 10. kolejki w 1 Lidze BLK!
22-05-2018
Facebook Twitter

Sebastian Laszczak (New Men Style)
21 pkt, 8 zb, 1 as, 2 prz – eval 21

Jakub Chrapek (Galacticos Basket Żywiec)
22 pkt (1x3), 16 zb, 5 as – eval 40

Rafał Ostrowski (Shakers)
12 pkt (3x3), 7 zb, 5 as, 5 prz – eval 20

Piotr Męcnarowski (Shakers)
19 pkt, 14 zb, 1 as, 3 prz, 1 bl – eval 20

Jakub Staszkiewicz (Galacticos Basket Żywiec)
21 pkt (1x3), 3 zb, 2 as, 5 prz – eval 24

MVP 10. kolejki w 1 lidze został Jakub Chrapek!






Najlepsza "5ka" 9. kolejki w 2 Lidze BLK!
22-05-2018
Facebook Twitter

Piotr Stolarczyk (Aurochs)
28 pkt, 3 zb, 1 as, 6 prz – eval 17

Krzysztof Kopacz (Aurochs)
15 pkt (2x3), 5 zb, 3 as, 1 prz – eval 17

Artur Pławecki (Tokyo 2020)
20 pkt, 12 zb, 3 as, 1 prz, 4 bl – eval 25

Robert Grajcarek (Rosomaki)
14 pkt (1x3), 16 zb, 1 as, 4 prz, 3 bl – eval 21

Artur Tyc (Grim Reapers)
12 pkt, 24 zb, 5 as, 1 prz – eval 32

MVP 9. kolejki w 2 lidze został Artur Pławecki!






42. edycja BLK - komunikat organizacyjny
15-05-2018
Facebook Twitter

Aktualne tabele w 3 lidze (II faza grupowa):

Grupa C

1. MożemY - 5 - 10 (451/334/+117)
2. Akademia Basketu - 5 - 8 (286/325/-39)
3. Wolves - 5 - 8 (389/363/+26)
4. Slam Drunk - 5 - 6 (290/319/-29)
5. Narnia 420ers - 4 - 5 (302/314/-12)
6. Apache - 4 - 4 (256/319/-63)

Grupa D

1. Czarno Biali - 3 - 6 (298/206/+92)
2. Koszykarscy Ziomale Żory - 4 - 6 (297/284/+13)
3. Dziki Bagienne - 3 - 5 (280/215/+65)
4. Houston Buckets - 3 - 5 (207/226/-19)
5. 12 Małp - 3 - 4 (204/215/-11)
6. Crazy Ducks - 4 - 4 (228/368/-140)

(drużyna - il. meczów - punkty (kosze zdobyte / kosze stracone / bilans)

Grupa C - lista meczów

Apache - Akademia Basketu 57:81
Akademia Basketu - Wolves 66:63
Narnia 420ers - Slam Drunk 66:77
Slam Drunk - MożemY 68:82
Narnia 420ers - MożemY 73:94
Apache - Wolves 70:87
MożemY - Akademia Basketu 117:56
Slam Drunk - Wolves 77:86
Wolves - Możemy 73:75
Apache - Slam Drunk 65:68
Akademia Basketu - Narnia 420ers 63:88
MożemY - Apache 83:64
Narnia 420ers - Wolves 75:80
Slam Drunk - Akademia Basketu 0:20
Narnia 420ers - Apache

Grupa D - lista meczów

Houston Buckets - Koszykarscy Ziomale Żory 77:64
Crazy Ducks - Dziki Bagienne 63:96
Czarno Biali - Crazy Ducks 104:42
Koszykarscy Ziomale Żory - 12 Małp 69:57
Houston Buckets - 12 Małp 51:88
Dziki Bagienne - Czarno Biali 89:93
Koszykarscy Ziomale Żory - Crazy Ducks 89:49
Dziki Bagienne - 12 Małp 95:59
Crazy Ducks - Houston Buckets 74:79
Czarno Biali - Koszykarscy Ziomale Żory 101:75
Houston Buckets - Czarno Biali
Koszykarscy Ziomale Żory - Dziki Bagienne
12 Małp - Crazy Ducks
Houston Buckets - Dziki Bagienne
12 Małp - Czarno Biali
Obejrzyj film
1 Kurbiel Jakub 100,0%
2 Herma Paweł 66,7%
3 Kamiński Łukasz 66,7%
4 Koch Kamil 64,5%
5 Szpit Sławomir 64,3%
6 Malarz Kamil 64,1%
1 Viscardi Jan 100,0%
2 Przybyła Zbigniew 100,0%
3 Brańka Andrzej 55,0%
4 Męcnarowski Piotr 50,0%
5 Krzeptoń Dariusz 50,0%
6 Malarz Kamil 50,0%