Historia
sezon 2008/2009 edycja XXIII
25-01-2011
Wystartowało 16 drużyn podzielonych na 2 ligi.

MVP finału 1 ligi - Sławomir Kruczek (Shakers)
MVP finału 2 ligi - Roman Miszczyk (Zryw)

I liga

mistrz: Shakers; vice mistrz: Elefanty Infonet Projekt
Shakers - Elefanty Infonet Projekt 76:60
III miejsce: Chrom; IV miejsce: Tantum Verde
Tantum Verde - Chrom 52:93

II Liga

mistrz: Zryw Bielsko-Biała; vice mistrz: Klippers
Zryw Bielsko-Biała - Klippers 93:81
III miejsce: Rosomaki; IV miejsce: Brother Team
Brother Team - Rosomaki 53:75

W konkursie rzutów za 3 punkty zwyciężyli:

1. Przemysław Bortlik
2. Dawid Piasecki
3. Piotr Karnia
Mistrzostwa Śląska Reprezentacji Lig Amatorskich
25-01-2011
W dniach 11-12 Stycznia 2009r. na Mistrzostwach Śląska Reprezentacji Lig Amatorskich nasza drużyna zajęła 3 miejsce. Wygrała reprezentacja Goczałkowic Zdrój.

Raciborska Amatorska Liga Koszykówki - Bielska Liga Koszykówki (55 - 66)
Bielska Liga Koszykówki - Bytomska Liga Koszykówki Amatorów (77 - 46)
Bielska Liga Koszykówki - Rudzka Amatorska Liga Koszykówki (65 - 83)
mecz o III miejsce:
Bielska Liga Koszykówki - Raciborska Amatorska Liga Koszykówki (72 - 60)
sezon 2008 edycja XXII
25-01-2011
Wystartowało 18 drużyn podzielonych na 2 ligi.

MVP finału 1 ligi - Grzegorz Błotko (Shakers)
MVP finału 2 ligi - Krzysztof Michna (Chrom)

I liga

mistrz: Shakers; vice mistrz: Elefanty Infonet Projekt
Elefanty Infonet Projekt - Shakers 63 : 79
III miejsce: Hotel Babel Brzeszcze; IV miejsce: Kamikadze
Hotel Babel Brzeszcze - Kamikadze 95 : 76

II Liga

mistrz: Chrom; vice mistrz: Cropp Team
Chrom - Cropp Team 88 : 76
III miejsce: Rosomaki; IV miejsce: RIMS
Rosomaki - RIMS 78 : 74
sezon 2007/08 edycja XXI
02-02-2008
zgłosiło się 18 drużyn, wystartowało 16

Najlepszy strzelec – Ignacy Grzanka (Hotel Babel Brzeszcze) – 33,2 pkt/mecz
Najlepiej rzucający za 3 pkt – Kamil Blachura (Kamikadze) - 3,1 trafienia/mecz
Zbiórki – Mariusz Depczyński (Elefanty) - 16,0 zb/mecz
Asysty – Mariusz Słodownik (Elefanty) - 4,8 as/mecz
Bloki – Tomasz Dąbkowski (Hotel Babel Brzeszcze) - 3,3 bl/mecz
Przechwyty – Sławomir Kruczek (Kamikadze) - 4,3 prz/mecz
Najskuteczniejszy za 2 punkty – Wojciech Urbańczyk (Kamikadze) – 64,5% (40 celnych)
Najskuteczniejszy za 3 punkty – Dawid Piasecki (Samoobrona) - 50% (7 celnych)
Najskuteczniejszy w rzutach wolnych – Kamil Kuczmarz (Shakers) - 100% (6 celnych)

MVP finału wybranym został Robert Kozaczka z Shakers.

mistrz: SHAKERS; vice mistrz: ELEFANTY; fair play: PUDZIAN ACADEMY
BLK Mistrzem Śląska Reprezentacji Lig Amatorskich
02-02-2008
12-13 stycznia w Goczałkowicach Reprezentacja Bielskiej Ligi Koszykówki w składzie:

Błotko Grzegorz
Konopka Piotr
Kozaczka Robert
Kręcichwost Tomasz
Kruczek Sławomir
Kuczmarz Kamil
Miśkiewicz Paweł
Ostrowski Rafał
Piątek Tomasz - kap
Suchy Marcin
Wiewióra Krzysztof - trener


zdobyła Mistrzostwo Śląska Reprezentacji Lig Amatorskich, a tytuł MVP przypadł Robertowi Kozaczce.

Wyniki końcowe:

1. Bielsko - Biała
2. Goczałkowice Zdrój
3. Rybnik
4. Ruda Śląska
5. Bytom


Wyniki meczów:

Ruda Śląska - BLK (13:11,14:14,12:15,10:20) 49:60
BLK - Bytom (8:15,13:12,30:12,17:18) 68:57
BLK - Goczałkowice (25:12,10:16,11:16,14:13) 60:57
Rybnik - BLK (21:17, 16:15, 7:34, 22:14) 66:80

Rybnik - Goczałkowice 65:68
Goczałkowice - Ruda Śląska 77:56
Rybnik - Bytom 91:66
Ruda Śląska - Rybnik 62:82
Goczałkowice - Bytom 79:60
Bytom - Ruda Śląska 55:68
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Obejrzyj film
1 Klimek Rafał 4,0
2 Ostrowski Rafał 3,3
3 Grygier Michał 3,3
4 Wojas Kamil 3,3
5 Kręcichwost Tomasz 3,0
6 Józefów Mateusz 2,8
1 Kukla Adam 100,0%
2 Ber Szymon 100,0%
3 Lubrych Karol 57,1%
4 Malarz Kamil 50,0%
5 Płuciennik Piotr 50,0%
6 Pilch Rafał 50,0%