Historia
sezon 2007 edycja XX
18-06-2007
wystartowało 16 drużyn.

Najlepszy strzelec – Jarosław Miros (Elefanty) – 31,0 pkt/mecz
Najlepiej rzucający za 3 pkt – Maciej Miśkiewicz (Cropp Team) 3,0 trafienia/mecz
Zbiórki – Mariusz Depczyński (Elefanty) - 17,3 zb/mecz
Asysty – Mariusz Depczyński (Elefanty) - 6,3 as/mecz
Bloki – Piotr Konopka (Shakers) - 2,1 bl/mecz
Przechwyty – Michał Grygier (Hotel Babel Brzeszcze) - 4,6 prz/mecz
Najskuteczniejszy za 2 punkty – Jarosław Miros (Elefanty) – 69,1% (56 celnych)
Najskuteczniejszy za 3 punkty – Artur Ciupka (Cropp Team) - 50% (10 celnych)
Najskuteczniejszy w rzutach wolnych – Artur Michna (PWS) - 100% (6 celnych)

MVP finału wybranym został Przemysław Bortlik z Elefantów.

mistrz: ELEFANTY; vice mistrz: HOTEL BABEL BRZESZCZE; fair play: FIFULKI
sezon 2006/2007 edycja XIX
25-01-2011
Wystartowało 18 drużyn podzielonych na 2 ligi.

MVP finału został Mariusz Depczyński z Elefantów

I liga

mistrz: Elefanty; vice mistrz: Shakers
Elefanty - Shakers 84:68
III miejsce: PWS; IV miejsce: Hotel Babel Brzeszcze
PWS - Hotel Babel Brzeszcze 91:79

II Liga

mistrz: Cropp Team; vice mistrz: Rosomaki
Cropp Team - Rosomaki 67:64
III miejsce: Pudzian Academy; IV miejsce: Master Sport Snipers
Pudzian Academy - Master Sport Snipers 93:63
Mistrzostwa Śląska Reprezentacji Lig Amatorskich
25-01-2011
W dniach 13-14 Stycznia 2007r. na Mistrzostwach Śląska Reprezentacji Lig Amatorskich nasza drużyna zajęła 5 miejsce.

BLK - RLK 53:85 (18:17,11:14,9:23,15:31)
BLK - RALK 58:79 (4:20,21:17,15:20,18:21)
BLK - BeLKA Bytom 90:67 (16:17,20:19, 32:20,22:11)
Dla Bielska:
Tomasz Kręcichwost 3 mecze 56 pkt (4x3)
Paweł Miśkiewicz 3 mecze 36 pkt (3x3)
Tomasz Piątek 3 mecze 31 pkt
Piotr Konopka 3 mecze 27 pkt
Rafał Ostrowski 2 mecze 22 pkt
Marcin Suchy 2 mecze 11 pkt
Tomasz Łoboda 3 mecze 7 pkt
Grzegorz Ostrowski 1 mecz 6 pkt
Dariusz Sklarczyk 2 mecze 4 pkt
Piotr Męcnarowski 1 mecz 0 pkt
sezon 2006 edycja XVIII
25-01-2011
Wystartowało 16 drużyn podzielonych na 2 ligi.

MVP finału 1 ligi - Krzysztof Michna (PWS)
MVP finału 2 ligi - Kamil Szopa (Słupsk 82)

I liga

mistrz: PWS; vice mistrz: Elefanty
Elefanty - PWS 63:73 (19:22,19:11,16:17,9:23)
III miejsce: Flexodon Kamikadze; IV miejsce: Hotel Babel Brzeszcze
Hotel Babel Brzeszcze - Flexodon Kamikadze 69:89

II Liga

mistrz: Słupsk 82; vice mistrz: So Fresh
So Fresh - Słupsk 82 42:121
III miejsce: Pudzian Academy; IV miejsce: Cropp Team
Cropp Team - Pudzian Academy 71:82

Konkurs rzutów za 3 punkty
1. Michał Grygier
2. Marcin Samulak
3. Paweł Garus
sezon 2005/2006 edycja XVII
25-01-2011
Wystartowało 16 drużyn podzielonych na 2 ligi.

MVP finału został Robert Kozaczka z PWS

I liga

mistrz: PWS; vice mistrz: Elefanty
Elefanty - PWS 53:69 (11:14,16:28,18:12,8:15)

II Liga

mistrz: Kultura i Sport Żywiec; vice mistrz: Master Sport Snipers
Master Sport Snipers - Kultura i Sport Żywiec 75:86 (20:27,22:18,15:19,18:22)

Wyniki konkursów indywidualnych:

Trójki
1. Orest Bury 16 pkt
2. Remigiusz Bury 14 pkt
3. Rafał Samulak 12 pkt

Wsady:
1. Dariusz Reinhard
2. Gracjan Białoń i Grzegorz Szybowicz
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Obejrzyj film
1 Grajcarek Robert 100,0%
2 Durkalec Marcin 100,0%
3 Woźniak Tomasz 66,7%
4 Caputa Dominik 62,5%
5 Wojdyła Maciej 60,0%
6 Kręcichwost Tomasz 57,1%
1 Garita Alberto 100,0%
2 Dybczak Grzegorz 100,0%
3 Marcol Piotr 100,0%
4 Miśkiewicz Maciej 100,0%
5 Kręcichwost Tomasz 100,0%
6 Ber Bartosz 100,0%