Historia
Mistrzostwa Śląska Reprezentacji Lig Amatorskich
25-01-2011
W dniach 17-19 Czerwca 2005r. na Mistrzostwach Śląska Reprezentacji Lig Amatorskich wygrała reprezentacji Goczałkowic Zdrój. Reprezentacja BLK zajęła 3 miejsce.

Oświęcim - Bielsko 56:61 (15:16, 17:21, 13:11, 11:13)
Bytom - Bielsko 88:90 (20:16, 24:19, 10:17, 20:22, 14:16) po dogrywce
Goczałkowice - Bielsko 81:62 (25:24, 18:4, 12:18, 26:16)
Dla Bielska:
Siwy 2 mecze 56 pkt (3x3)
Ścieszka 2 mecze 27 pkt (4x3)
Błotko 2 mecze 26 pkt (4x3)
Michna K. 3 mecze 25 pkt (1x3)
Urbańczyk 2 mecze 19 pkt (1x3)
Banach 1 mecz 13 pkt
Reinhard 1 mecz 12 pkt (1x3)
Jania 2 mecze 12 pkt (1x3)
Michna A. 2 mecz 9 pkt (1x3)
Stuchlik 1 mecz 6 pkt
Talik 2 mecze 6 pkt (1x3)
Tomaszewski 1 mecz 2 pkt


Tabela końcowa:

1. Goczałkowice 4 8 309:266 +43
2. Rybnik 4 7 331:270 +61
3. Bielsko 4 6 275:319 -44
4. Bytom 4 5 322:330 -8
5. Oświęcim 4 4 267:322 -55
sezon 2005 edycja XVI
25-01-2011
Wystartowało 16 drużyn podzielonych na 2 ligi.

MVP finału został: Leszek Siwy (PWS) - 24 pkt (83% skuteczności za 2 pkt 5/6 i 4x3 pkt), 7 zbiórek, 3 asysty, 2 przechwyty, 1 blok, 3 straty.

I liga

mistrz: PWS; vice mistrz: Spartan Patrol Team
PWS - Spartan Patrol Team 83:73

II Liga

mistrz: Policealna Szkoła Informatyki i Administracji; vice mistrz: BLK Kadeci
Policealna Szkoła Informatyki i Administracji - BLK Kadeci i Juniorzy 77:59

Konkurs rzutów za 3 pkt
1. Szymon Janica
2. Tomasz Kalfas i Paweł Maślanka
sezon 2004/2005 edycja XV
25-01-2011
Wystartowało 18 drużyn podzielonych na 2 ligi.

MVP finału został: Grzegorz Tomaszewski z SPT

I liga

mistrz: Spartan Patrol Team; vice mistrz: PWS
Spartan Patrol Team - PWS 66 : 46

II Liga

mistrz: Rosomaki; vice mistrz: Elefanty Reaktywacja
Elefanty Reaktywacja - Rosomaki 63 : 66
III miejsce: Policealna Szkoła Informatyki i Administracji ; IV miejsce: BLK Kadeci
Policealna Szkoła Informatyki i Administracji - BLK Kadeci 75 : 64

W konkursie rzutów za 3 pkt zwyciężył Sławomir Kruczek (PWS).
A w konkursie mieszanym wygrali Arleta Ochnio i Michał Tetmajer (oboje z Femme Fatale)
sezon 2004 edycja XIV
25-01-2011
Wystartowało 17 drużyn podzielonych na 2 ligi.

MVP finału został Michał Cichoń z WTK

I liga

mistrz: Wind Telecom Kamikadze; vice mistrz: Shakers
Wind Telecom Kamikadze - Shakers 83:80
III miejsce: Elefanty; IV miejsce: Speed Callan Team
Elefanty - Speed Callan Team 88:87

II Liga

mistrz: AIG Credit S.A.-Bar "Bartek"; vice mistrz: "Babel" Brzeszcze
AIG Credit S.A.-Bar "Bartek" - "Babel" Brzeszcze 77:93
III miejsce: Policealna Szkoła Informatyki i Administracji ; IV miejsce: Rosomaki
Rosomaki - Policealna Szkoła Informatyki i Administracji 58:98

Klasyfikację Fair Play wygrała drużyna Femme Fatale.

W konkursie rzutów za 3 pkt zwyciężył Paweł Olejnik.

Konkurs "jeden na jeden" wygrał Dawid Piasecki.
Mistrzostwa Śląska Reprezentacji Lig Amatorskich
25-01-2011
W dniach 11-13 Czerwca 2004r. na Mistrzostwach Śląska Reprezentacji Lig Amatorskich w Rybniku po raz drugi z rzędu wygrała drużyna K&K Szkolna Rybnik. Drużyna Wind Telecom Kamikadze Bielsko-Biała zajęła 4 miejsce.

Półfinały:
AS Figlo STS Wodzisław - Wind Telecom Kamikadze Bielsko-Biała 91:86 (25:23, 18:27, 22:18, 26:18)
K&K Szkolna Rybnik - Jawor Rybnik 84-75 (22-27, 20:12, 25:19, 17:17)

Mecz o 3 miejsce:
Wind Telecom Kamikadze Bielsko-Biała - Jawor Rybnik 72:79 (9:19, 19:25, 20:17, 24:18)

W konkursie rzutów za 3 punkty zwyciężył "nasz" Kamil Blachura.
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Obejrzyj film
1 Szybowicz Grzegorz 5,3
2 Wojas Kamil 4,8
3 Miśkiewicz Paweł 4,7
4 Żak Wojciech 4,4
5 Stryczek Krzysztof 4,0
6 Śpiewak Aleksander 4,0
1 Konopka Piotr 100,0%
2 Śpiewak Tomasz 100,0%
3 Szybowicz Grzegorz 100,0%
4 Cul Tomasz 100,0%
5 Gonczarenko Jarosław 100,0%
6 Kalfas Tomasz 100,0%