Historia
sezon 2003/2004 edycja XIII
25-01-2011
Wystartowało 16 drużyn podzielonych na 2 ligi.

I liga

mistrz: Elefanty; vice mistrz: Sharks
III miejsce: Speed Callan Team; IV miejsce: Wind Telecom Kamikadze

II Liga

mistrz: Elkap-Krokodyle; vice mistrz: Policealna Szkoła Informatyki i Administracji
III miejsce: Zipper; IV miejsce: Stefkar
sezon 2003 edycja XII
25-01-2011
Wystartowało 20 drużyn podzielonych na 2 ligi.

MVP finału - Robert Kozaczka (SCT)

I liga

mistrz: Speed Callan Team; vice mistrz: Wind Telecom Kamikadze
III miejsce: CSS Beskidy Best; IV miejsce: Elefanty

II Liga

mistrz: Komes; vice mistrz: Crashnale
III miejsce: Siostry Miłosierdzia; IV miejsce: Siostry Miłosierdzia

w rozgrywkach BLK pojawiła się kobieta: Beata Klajman (Policealna Szkola Informatyki i Administracji)
Mistrzostwa ¦l±ska Reprezentacji Lig Amatorskich
25-01-2011
W dniach 16-18 Maja 2003r na Mistrzostwach ¦l±ska Reprezentacji Lig Amatorskich wygrała drużyna z Bytomia - Machina Felix.
Wind Telecom Kamikadze zaj±ł 4 miejsce a Speed Callan Team nie wyszedł z grupy.

Hawajskie Koszule (Żory) - Wind Telecom Kamikadze 56 : 62 (13:14,14:19,19:9,10:20)
O¶więcim - Wind Telecom Kamikadze 62 : 74 (14:17,14:23,15:12,19:22)
Machina Felix (Bytom) - Wind Telecom Kamikadze 88 : 74 (15:21,26:23,24:14,23:24)
Wind Telecom Kamikadze - Dobermany (Tychy) 66:69 (8:17,20:12,13:20,25:20) mecz o III miejsce.
Punkty:

Tomasz Staniek 4 mecz 72 pkt (5x3)
Michał Grygier 4 mecze 55 pkt (14x3)
Filip Ł±tka 4 mecze 37 pkt (1x3)
Kamil Blachura 4 mecze 31 pkt (6x3)
Łukasz M±dry 3 mecze 22 pkt
Jacek Kocur 4 mecze 17 pkt (1x3)
Marcel Lalik 3 mecze 14 pkt (2x3)
Dariusz Małojło 4 mecze 13 pkt (1x3)
Dawid Lewicki 2 mecze 6 pkt
Tomasz G±siorek 2 mecze 3 pkt
Wojciech Kiersztyn 2 mecze 2 pkt


Pascal (Katowice) - Speed Callan Team 66 : 72 (8:21,16:20,15:16,27:15)
K&K (Rybnik) - Speed Callan Team 88 : 66 (23:16,16:18,24:11,25:21)
Machina Felix (Bytom) - Speed Callan Team 93:79 (25:25,17:19,19:25,21:12)
Punkty:
Sławomir Kruczek 3 mecze 64 pkt (15x3)
Krzysztof Michna 3 mecze 51 pkt (8x3)
Krzysztof Stryczek 3 mecze 18 pkt (1x3)
Mirosław Ligęska 12 pkt
Marcin Suchy 2 mecze 16 pkt (3x3)
Artur Kosiński 3 mecze 24 pkt
Łukasz Olek 3 mecze 4 pkt
Tomasz ¦cieszka 3 mecze 28 pkt (4x3)
sezon 2002/2003 edycja XI
24-01-2011
Wystartowało 18 drużyn podzielonych na 2 ligi.

MVP finału: Tomasz Staniek (WTK)
Konkurs "trójek" - Rafał Ostrowski (Shakers)
Konkurs wsadów - Łukasz M±dry (WTK)
Najprzystojniejszy zawodnik finału (wybrany przez 41 przedstawicielek płci pięknej) - Sławomir Kruczek (SCT)

I liga BLK
1. Wind Telecom Kamikadze
2. Speed Callan Team
3. CSS Beskidy Best
4. Elefanty

II liga
1. Pszczyna
2. Krasnale
3. Siostry Miłosierdzia
4. Elkap-Krokodyle
Mistrzostwa Polski w Koszykówce Amatorskiej
24-01-2011
W dniach 27-29 wrze¶nia 2002r, w Krakowie, odbyły się Mistrzostwa Polski w Koszykówce Amatorskiej.
Głównym trofeum był Puchar The Athlete's Foot.

Mistrzem Polski została ekipa z WARSZAWY, nasza reprezentacja zajęła 5 miejsce.

Wyniki "naszych" meczów:
Faza grupowa
BIELSKO BIAŁA - SZCZECIN 43:55 (12:17, 14:13, 9:14, 8:11)
Bielsko Biała: Staniek 20, Ł±tka 10, Kiersztyn 6, Kocur 5, G±siorek 2.
TARNÓW - BIELSKO BIAŁA 30:44 (8:8, 4:12, 10:11, 8:13)
Bielsko Biała: Grygier 15, Ł±tka 10, Staniek 9, Kiersztyn 4, G±siorek 3, Kocur 3.
WROCŁAW - BIELSKO BIAŁA 58:52 Po dogrywce (12:11, 12:10, 16:19, 18:12)
Bielsko Biała: Staniek 18, Kocur 8, Grygier 7, Kiersztyn 4, Małojło 3, G±siorek 2.
mecze o miejsca 5-8
BIELSKO BIAŁA - BYTOM 53:27 (18:4, 11:7, 15:8, 9:8)
Bielsko Biała: Blachura 15, Staniek 9, Kiersztyn 8, Małojło 8, Grygier 5, Ł±tka 4, G±siorek 3, Wylon 1.
mecz o 5. miejsce
TARNÓW - BIELSKO BIAŁA 41:48 (15:16, 9:14, 7:3, 10:15)
Bielsko Biała: Grygier 14, Kocur 10, Blachura 7, Staniek 6, Małojło 5, Ł±tka 4, G±siorek 2.

Po meczu finałowym odbył się mecz All Stars kontra Wisła Kraków (zespół z I ligi). Do All Stars wybrani zostali dwaj bielszczanie: Tomek Staniek i Michał Grygier
ALL STARS - WISŁA ¦NIEŻKA KRAKÓW 92:103 (17:28, 19:19, 26:31, 30:25)
All Stars: Zychajło 19, Cichoński 13, Staniek 13, Ogonowski 11, Chałupa 10, Grygier 9, Schniske 9, Paćko 3, Rainhold 3, J.Z±bczyk 2.
Wisła: Kaliciński 17, Gorczyca 16, Rutkowski 14, Kujawa 12, Kęku¶ 11, Maciejewski 10, Lepczyński 9, Rutkowski junior 8, Kunc 4.
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Obejrzyj film
1 KoĽlik Michał 10,0
2 Janicki Oskar 9,0
3 Wojas Kamil 8,0
4 Caputa Dominik 7,0
5 Dybczak Grzegorz 6,0
6 Dzida Tomasz 6,0
1 Marcol Piotr 2,0
2 Wojas Krystian 1,0
3 Podgórniak Przemysław 1,0
4 Kręcichwost Tomasz 1,0
5 Viscardi Jan 1,0
6 Sobik Patryk 1,0