Historia
sezon 2002 edycja X
24-01-2011
Wystartowało 18 drużyn podzielonych na 2 ligi.

I liga:
najlepszy strzelec: Tomasz Kręcichwost - Shakers - 200 pkt
drugie miejsce: Andrzej Kołodziejski - Style Bielsko - 190 pkt
trzecie miejsce: Marcin Suchy - Fabryka Rozrywki - 140 pkt.

najlepiej rzucający za 3 punkty: Marcin Suchy 20 trafień
drugie miejsce: Tomasz Kręcichwost 19 trafień
trzecie miejsce: Sławomir Kruczek - Fabryka Rozrywki - 17 trafień.

MVP finału został: Tomasz Staniek z WTK 28 pkt (5x3), 11 zbiórek, 4 asysty, 3 przechwyty i 2 bloki

Mistrzem BLK została drużyna: Wind Telecom Kamikadze; vice mistrzem: Fabryka Rozrywki
Finał: Wind Telecom Kamikadze - Fabryka Rozrywki 95 : 66 (29:13,19:23,19:20,28:10)
Mistrzostwa Śląska Reprezentacji Lig Amatorskich
24-01-2011
Tym razem nie powiodło się reprezentacji BLK.

Reprezentował nas zespół WIND TELECOM KAMIKADZE w składzie:

Staniek 2 mecze 46 pkt (4x3)
Grygier - 2 mecze 25 pkt (4x3)
Łątka - 2 mecze 24pkt
Małojło 2 mecze 24 pkt (1x3)
Kocur 2 mecze 21 pkt (1x3)
Bachura 2 mecze 18 pkt (4x3)
Wągiel M. 2 mecze 15 pkt
Kierszyn 3 mecze 8 pkt
Wągiel P. 1 mecz 4 pkt
Pysz 1 mecz 0pkt


Wyniki meczów w grupie B:
Bielsko-Biała - Rybnik 82:93 (17:26, 21:18, 15:22, 19:25)
Bielsko-Biała - Radzionków 103:99 (24:19, 24:23, 24:17, 31:40)

W meczu Radzionków - Rybnik zwyciężyła drużyna Radzionkowa, ale niestety mniej niż 19 pkt i w związku z tym WTK nie wyszli z grupy do meczów ćwierćfinałowych.
sezon 2001/2002 edycja IX
24-01-2011
MVP finału zdobył Wojciech "Jerry" Jania ze Style Bielsko

I liga

mistrz: STYLE BIELSKO; vice mistrz: KRASNALE
III miejsce: Sharks; IV miejsce: CSS Beskidy Best

II Liga

mistrz: Fabryka Rozrywki; vice mistrz: KS Spetech Juniorzy
III miejsce: Siostry Miłosierdzia; IV miejsce: UFO

Konkurs wsadów wygrał Łukasz Mądry z KS Spetech Juniorzy
Konkurs rzutów za 3 pkt. wygrał Sławomir Kruczek z Fabryki Rozrywki
Mistrzostwa Śląska Reprezentacji Lig Amatorskich
24-01-2011
10-11 listopada 2001 w Żorach Reprezentacja Bielskiej Ligi Koszykówki w składzie:

Marek Adamski (Krasnale)
Krzysztof Adamski (Krasnale)
Marcel Lalik (Krasnale)
Łukasz Homa (Krasnale)
Michał Cichoń (Przedsiębiorczość)
Michał Grygier (Przedsiębiorczość)
Tomasz Kręcichwost (Shakers)
Arkadiusz Sułek (Shakers)
Marcin Wągiel (Kamikadze)
Dariusz Małojło (Kamikadze)
Mirosław Wranik (CSS Beskidy Best)
Rafał Rogacz (CSS Beskidy Best)
Jacek Kocur - trener


Zdobyła vice mistrzostwo Śląska Reprezentacji Lig Amatorskich

W meczu półfinałowym Reprezentacja BLK pokonała Pszczynę 95 : 61 (15:14,23:16,30:11,27:20)

W meczu finałowym przegraliśmy z Żorami 66 : 74 (16:17,17:12,10:21,23:24)
sezon 2001 edycja VIII
21-05-2007
wystartowało 19 drużyn w dwóch ligach.
Sezon rozpoczął się w lutym, a trwał do czerwca. Najlepszym strzelcem został Tomasz Staniek ze Style Bielsko, a najlepiej rzucającym za 3 pkt. Michał Kłusak z Union-Vis Lead Sportswear

MVP finału został Tomasz "Lapet" Szubert ze Style Bielsko

mistrz: STYLE BIELSKO; vice mistrz: KRASNALE, fair play: ELKAP KROKODYLE.
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Obejrzyj film
1 Dąbkowski Tomasz 100,0%
2 Grygier Michał 52,9%
3 Goryl Maciej 50,0%
4 Wojdyła Maciej 47,8%
5 Bury Remigiusz 46,2%
6 Stańczyk Michał 45,9%
1 Chrapek Jakub 14,2
2 Goryl Maciej 14,0
3 Dąbkowski Tomasz 11,0
4 Przybyła Zbigniew 10,8
5 Malarz Kamil 10,8
6 Staniek Tomasz 10,0