NAJBLIŻSZE SPOTKANIA
lp. termin nazwa spotkania nr liga faza rozgrywek grupa
1 2019-03-23 11:30 Crazy Ducks - Fourty Plus 44 III runda zasadnicza B
2 2019-03-23 13:00 Akademia Basketu - Wolves 45 III runda zasadnicza B
3 2019-03-23 14:30 12 Małp - ADEX Basket Team 46 III runda zasadnicza A
4 2019-03-23 16:00 Rosomaki - Shakers 47 I runda zasadnicza -
5 2019-03-24 15:40 Double B Nation - Galacticos Basket Żywiec 48 I runda zasadnicza -
6 2019-03-24 17:20 Hawajskie Koszule Żory - Elefanty 49 I runda zasadnicza -
7 2019-03-24 19:00 MożemY - Washington Bultens 50 I runda zasadnicza -
8 2019-03-30 11:15 Przekręty - KS Bystra 51 III runda zasadnicza A
OSTATNIE WYNIKI
lp. termin nazwa spotkania wynik
1 2019-03-17 15:00 Galacticos Basket Żywiec - Hawajskie Koszule Żory 60:75
2 2019-03-17 13:30 Koszykarscy Ziomale Żory - KS Bystra 85:84
3 2019-03-17 12:00 12 Małp - Przekręty 64:78
4 2019-03-17 10:30 Houston Buckets - Crazy Ducks 100:61
5 2019-03-17 09:00 Fourty Plus - ADEX Basket Team 91:63
6 2019-03-16 19:20 Grim Reapers - NSBB 74:69
7 2019-03-16 17:40 Wrona Wings - bsbrothers.pl 74:71
8 2019-03-16 16:00 Tokyo 2020 - Wolf Gang 60:63
TABELA LIGA I
lp. nazwa punkty + - bilans
1 Butchercore 4 153 140 13
2 Hawajskie Koszule Żory 4 152 130 22
3 Double B Nation 3 175 146 29
4 Galacticos Basket Żywiec 3 147 157 -10
5 Shakers 3 143 138 5
6 Washington Bultens 2 131 147 -16
7 MożemY 2 75 72 3
8 Rosomaki 2 153 190 -37
9 Elefanty 1 55 64 -9
TABELA LIGA II
lp. nazwa punkty + - bilans
1 Wrona Wings 6 249 187 62
2 Wolf Gang 6 233 163 70
3 Grim Reapers 5 232 231 1
4 bsbrothers.pl 4 218 236 -18
5 Tokyo 2020 4 205 187 18
6 Hustlerzy Andrychów 3 133 145 -12
7 NSBB 3 194 278 -84
8 Czarno Biali 3 139 140 -1
9 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 2 106 142 -36
TABELA LIGA III
lp. nazwa punkty + - bilans
1 Przekręty 6 230 156 74
2 Houston Buckets 5 209 194 15
3 Fourty Plus 5 243 213 30
4 ADEX Basket Team 5 235 217 18
5 KS Bystra 4 205 209 -4
6 Koszykarscy Ziomale Żory 4 224 266 -42
7 12 Małp 4 208 201 7
8 Crazy Ducks 3 161 259 -98
TABELA LIGA III
lp. nazwa punkty + - bilans
1 Team Rybnik 6 249 141 108
2 Wezwijcie Karetkę 5 202 123 79
3 Apache 5 212 150 62
4 Akademia Basketu 4 192 69 123
5 Ała Boli 4 161 182 -21
6 Wolves 3 160 97 63
7 All Starsi 3 108 288 -180
8 Sempre Premium Team 3 93 327 -234
Obejrzyj film
1 Śpiewak Tomasz 100,0%
2 Jania Wojciech 100,0%
3 Bednarczyk Tymoteusz 100,0%
4 Olejnik Paweł 100,0%
5 Staszkiewicz Jakub 100,0%
6 Pilch Rafał 100,0%
1 Szajter Józef 7,0
2 Sendecki Dariusz 6,0
3 Grygier Michał 6,0
4 Żak Wojciech 5,5
5 Kubik Łukasz 5,0
6 Szopa Kamil 5,0
vdl