Historia
sezon 2011/2012 edycja XXIX
28-01-2012
Wystartowały 24 drużyny podzielone na 2 ligi.

MVP finału 1 Ligi - Robert Kozaczka - 29 pkt (2x3), 10 zb, 3 as i 3 bl (eval 38) (Shakers)
MVP finału 2 Ligi - Łukasz Mądry - 22 pkt, 16 zb, 3 as i 2 bl (eval 28) (OPTYK Ewa Jasiczek)

I liga

mistrz: Shakers; vice mistrz: Klippers
Klippers – Shakers 72:78
III miejsce: Mcomp Group; IV miejsce: Elefanty
Mcomp Group - Elefanty 73:60

II Liga

mistrz: OPTYK Ewa Jasiczek; vice mistrz: Rosomaki
OPTYK Ewa Jasiczek - Rosomaki 55:54
III miejsce: Young Thunders; IV miejsce: Magneti Marelli BT
Young Thunders - Magneti Marelli BT 80:49

SPORTMASTER.PL ZA 3 PUNKTY
1. Dominik Caputa
2.
3.

RZUT Z POŁOWY ROBURA
Piotr Chróścielewski (WSEH) !!

Dodatkowo w tym sezonie ruszyła fan strona Bielskiej Ligi Koszykówki na Facebook-u
sezon 2011 edycja XXVIII
02-07-2011
Wystartowały 26 drużyny podzielone na 2 ligi.

MVP finału 1 Ligi Infonet Projekt - Robert Kozaczka - 19 pkt, 9 zb, 3 as i 3bl (Shakers)
MVP finału 2 Ligi Infonet Projekt - Jan Viscardi - 27 pkt i 7 zb (Mcomp Group)

I liga

mistrz: Shakers; vice mistrz: Klippers
Klippers – Shakers 63:103
III miejsce: Galacticos; IV miejsce: Lejkers
Lejkers - Galacticos 65:75

II Liga

mistrz: Mcomp Group; vice mistrz: No Flow
Mcomp Group - No Flow 88:66
III miejsce: FireSecurity; IV miejsce: Rosomaki
Rosomaki - FireSecurity 54:74

SPORTMASTER.PL ZA 3 PUNKTY
1. Rafał Tokarski
2. Marcin Samulak
3. Piotr Karnia

MAJET KONKURS WSADÓW
1. Łukasz Biedny
2. Marek Sikora
3. Grzegorz Szybowicz i Piotr Karnia
Mistrzostwa Śląska Reprezentacji Lig Amatorskich
23-03-2011
W dniach 19-20 Marca 2011r. na Mistrzostwach Śląska Reprezentacji Lig Amatorskich w Goczałkowicach nasza drużyna zajęła 4 miejsce. Wygrała reprezentacja Rudy Śląskiej.

Bielska Liga Koszykówki - Rybnicka Amatorska Liga Koszykówki 83:74
Robert Kozaczka - 26 pkt
Grzegorz Szybowicz - 18 pkt

Bytomska Liga Koszykówki Amatorów - Bielska Liga Koszykówki 90:86
Grzegorz Szybowicz - 29 pkt
Robert Kozaczka - 14 pkt

1/2 Finału
Goczałkowicka Amatorska Liga Koszykówki - Bielska Liga Koszykówki 81:75
Robert Kozaczka - 18 pkt
Grzegorz Szybowicz - 17 pkt

Mecz o 3 miejsce
Bytomska Liga Koszykówki Amatorów - Bielska Liga Koszykówki 93:82
Krzysztof Belkner - 24 pkt
Tomasz Kręcichwost - 14 pkt
sezon 2010/2011 edycja XXVII
27-01-2011
Wystartowały 22 drużyny podzielone na 2 ligi.

MVP finału 1 ligi - Krzysztof Belkner (Shakers)
MVP finału 2 ligi - Jakub Robosz (AZS Cieszyn)

I liga

mistrz: Shakers; vice mistrz: Klippers
Klippers – Shakers 75:90
III miejsce: Elefanty Infonet Projekt; IV miejsce: Chrom
Elefanty Infonet Projekt - Chrom 20:0

II Liga

mistrz: AZS Cieszyn; vice mistrz: Magneti Marelli Basketball Team
AZS Cieszyn – Magneti Marelli Basketball Team 51:47
III miejsce: Rosomaki; IV miejsce: KiS Żywiec
Rosomaki – KiS Żywiec 70:67

Konkurs rzutów za 3 punkty
1. Marcin Samulak
2. Rafał Tokarski
3. Wojciech Żak
Festiwalu Koszykówki 2010
25-01-2011
Dnia 19 Września w ramach Festiwalu Koszykówki 2010 został rozegrany mecz pomiędzy reprezentacja weteranów Bielskiej Ligi Koszykówki a reprezentacją Cieszyna.

Cieszyn - Bielsko-Biała 76:80 (18:30,14:15,21:15,23:20)

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:
Robert Kozaczka - 25 pkt
Grzegorz Błotko - 19 pkt
Ireneusz Tarnawa - 10 pkt
Roman Miszczyk - 9 pkt (kapitan)
Mariusz Słodownik - 6 pkt (trener drużyny)
Tomasz Knieć - 4 pkt
Tomasz Kręcichwost - 4 pkt
Mariusz Grążawski - 3 pkt
Krzysztof Wiewióra - 0 pkt
Tadeusz Hlubiński - 0 pkt
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Obejrzyj film
1 Śpiewak Aleksander 10,0
2 Durkalec Marcin 9,0
3 Dybczak Grzegorz 8,0
4 Miśkiewicz Paweł 8,0
5 Pilch Rafał 6,0
6 Raczyński Arkadiusz 6,0
1 Spratek Maciej 100,0%
2 Paluch Dawid 100,0%
3 Gabryś Mateusz 100,0%
4 Viscardi Jan 84,6%
5 Raczyński Arkadiusz 83,3%
6 Klimek Rafał 83,3%