Aktualności






Najlepsza "5ka" 11. kolejki w 1 Lidze BLK!
18-12-2018
Facebook Twitter

Marcin Płonka (Elefanty)
22 pkt, 5 zb, 4 as, 3 prz – eval 26

Kamil Malarz (Double B Nation)
23 pkt, 21 zb, 2 as, 3 prz, 2 bl – eval 38

Jakub Masłowski (Double B Nation)
18 pkt, 13 zb, 1 prz – eval 25

Kamil Koch (Hustlerzy Andrychów)
17 pkt, 5 zb, 1 as, 1 bl – eval 20

Roma Mirnyi (Elefanty)
25 pkt (3x3), 3 zb, 1 as, 1 prz, 1 bl – eval 22

MVP 11. kolejki w 1 lidze został Kamil Malarz!






Najlepsza "5ka" 8. kolejki w 2 Lidze BLK!
18-12-2018
Facebook Twitter

Tomasz Olszewski (Wrona Wings)
19 pkt (1x3), 12 zb, 1 as, 1 prz – eval 22

Bartosz Porwisz (Aurochs)
24 pkt (1x3), 12 zb, 3 as, 2 prz, 2 bl – eval 30

Kamil Żebrok (MożemY)
23 pkt (2x3), 6 zb, 7 as, 1 prz – eval 25

Jonathan Fragoso (Tokyo 2020)
22 pkt (2x3), 7 zb, 6 as, 5 prz, 1 bl – eval 20

Kajetan Błaszczyk (Akademia Basketu)
29 pkt, 16 zb, 2 as, 3 prz – eval 37

MVP 8. kolejki w 2 lidze został Bartosz Porwisz!






Najlepsza "5ka" 9. kolejki w 3 Lidze BLK!
18-12-2018
Facebook Twitter

Paweł Ziarnik (Ała Boli)
15 pkt, 9 zb, 2 as, 3 prz – eval 23

Michał Tomiak (Apache)
28 pkt, 9 zb, 1 as, 5 prz – eval 32

Karol Lubrych (Wolf Gang)
20 pkt (2x3), 7 zb, 4 as – eval 25

Artur Wilk (Czarno Biali)
10 pkt, 13 zb, 3 as, 1 bl – eval 22

Patryk Maryon (Apache)
17 pkt (2x3), 6 zb, 3 as, 1 prz – eval 25

MVP 9. kolejki w 3 lidze został Michał Tomiak!






Basket Na Żywo w Andrychowie!
13-12-2018
Facebook Twitter

W najbliższą sobotę, 15 grudnia, zapraszamy wszystkich na kolejkę wyjazdową - Basket Na Żywo w Andrychowie!

To już ósma wizyta Bielskiej Ligi Koszykówki w Andrychowie, na pewno nie zabraknie sportowych emocji i świetnej atmosfery, świetnych konkursów dla publiczności, bo to ważne wydarzenie dla lokalnego koszykarskiego środowiska. Zapraszamy!

11:20 - Crazy Ducks - Ała Boli (3 liga)
13:00 - Apache - Houston Buckets (3 liga)
16:00 - Hustlerzy Andrychów - Elefanty (1 liga)

Cała impreza odbędzie się na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Daszyńskiego 14 w Andrychowie.

Dziękujemy zawodnikom zespołów Hustlerzy Andrychów i Apache Andrychów za zaproszenie, a także za pracę związaną z organizacją i promocją całej imprezy!






Najlepsza "5ka" 10. kolejki w 1 Lidze BLK!
12-12-2018
Facebook Twitter

Oktawian Przeliorz (Hawajskie Koszule Żory)
32 pkt (8x3), 3 zb, 7 as, 1 prz – eval 33

Grzegorz Szybowicz (Elefanty)
38 pkt (9x3), 7 zb, 11 as, 2 prz – eval 44

Jakub Staszkiewicz (Galacticos Basket Żywiec)
21 pkt (2x3), 6 zb, 9 as, 4 prz, 2 bl – eval 34

Piotr Liszka (Galacticos Basket Żywiec)
17 pkt, 12 zb, 4 as, 5 prz, 3 bl – eval 31

Marcin Master (Hawajskie Koszule Żory)
14 pkt (2x3), 18 zb, 5 as, 1 prz, 2 bl – eval 35

MVP 10. kolejki w 1 lidze został Grzegorz Szybowicz!






Najlepsza "5ka" 8. kolejki w 3 Lidze BLK!
12-12-2018
Facebook Twitter

Mariusz Grążawski (Narnia 420ers)
52 pkt, 18 zb, 2 as, 5 prz – eval 67

Norbert Czerwiński (Narnia 420ers)
14 pkt (2x3), 7 zb, 3 as, 4 prz – eval 19

Karol Lubrych (Wolf Gang)
16 pkt (2x3), 6 zb, 5 as, 1 prz, 2 bl – eval 22

Paweł Muras (Koszykarscy Ziomale Żory)
12 pkt, 12 zb, 2 as, 1 bl – eval 21

Rafał Jurzak (Crazy Ducks)
24 pkt, 4 zb, 1 as, 4 prz – eval 20

MVP 8. kolejki w 3 lidze został Mariusz Grążawski!






Najlepsza "5ka" 9. kolejki w 1 Lidze BLK!
05-12-2018
Facebook Twitter

Piotr Męcnarowski (Shakers)
13 pkt, 14 zb, 5 as, 1 prz, 1 bl – eval 25

Kamil Malarz (Double B Nation)
19 pkt (1x3), 10 zb, 1 prz – eval 27

Marcin Płonka (Elefanty)
22 pkt, 4 zb, 4 as, 4 prz, 1 bl – eval 22

Tomasz Kręcichwost (Shakers)
16 pkt (2x3), 2 zb, 3 prz, 2 bl – eval 21

Bartosz Piasecki (Hawajskie Koszule Żory)
19 pkt, 11 zb, 6 as, 3 prz – eval 25

MVP 9. kolejki w 1 lidze został Kamil Malarz!






Najlepsza "5ka" 7. kolejki w 2 Lidze BLK!
28-11-2018
Facebook Twitter

Krzysztof Stryczek (Rosomaki)
8 pkt, 9 zb, 9 as, 4 prz, 3 bl – eval 31

Łukasz Kubik (MożemY)
20 pkt, 18 zb, 5 as, 1 prz, 1 bl – eval 38

Mateusz Żebrok (MożemY)
32 pkt (5x3), 6 zb, 7 as, 3 prz – eval 31

Mateusz Honkisz (Grim Reapers)
18 pkt, 14 zb, 5 as, 2 prz – eval 29

Robert Grajcarek (Rosomaki)
18 pkt, 12 zb, 1 as, 1 prz, 1 bl – eval 26

MVP 7. kolejki w 2 lidze został Łukasz Kubik!






Najlepsza "5ka" 7. kolejki w 3 Lidze BLK!
28-11-2018
Facebook Twitter

Robert Szwed (Wolves)
19 pkt (1x3), 6 zb, 5 as, 4 prz, 4 bl – eval 27

Łukasz Witas (Wolves)
34 pkt, 6 zb, 3 as, 7 prz – eval 37

Artur Wilk (Czarno Biali)
12 pkt, 16 zb – eval 24

Paweł Ziarnik (Ała Boli)
13 pkt, 9 zb, 1 as, 4 prz – eval 16

Karol Rokowski (Apache)
27 pkt, 9 zb, 1 as, 3 prz – eval 28

MVP 7. kolejki w 3 lidze został Łukasz Witas!






Najlepsza "5ka" 8. kolejki w 1 Lidze BLK!
21-11-2018
Facebook Twitter

Rafał Tokarski (New Men Style)
18 pkt (4x3), 4 zb, 4 as, 8 prz – eval 24

Piotr Męcnarowski (Shakers)
12 pkt, 7 zb, 4 as, 3 prz, 3 bl – eval 22

Jakub Legień (New Men Style)
24 pkt (1x3), 13 zb, 1 as, 1 prz, 1 bl – eval 31

Kamil Malarz (Double B Nation)
22 pkt (2x3), 15 zb, 3 as, 3 prz – eval 35

Sławomir Kruczek (Washington Bultens)
25 pkt (7x3), 7 zb, 2 as, 1 prz – eval 23

MVP 8. kolejki w 1 lidze został Kamil Malarz!
Obejrzyj film
1 Siwy Grzegorz 3,8
2 Grygier Michał 3,6
3 Kruczek Sławomir 3,3
4 Piasecki Bartosz 3,0
5 Sierp Bartosz 2,8
6 Ostrowski Rafał 2,8
1 Cechmajster Dominik 6,0
2 Wojas Kamil 6,0
3 Sierp Bartosz 5,3
4 Gąsiorek Jakub 5,0
5 Guzdek Mikołaj 5,0
6 Masłowski Kamil 4,2