Aktualności






Najlepsza "5ka" 5. kolejki w 2 Lidze BLK!
13-10-2021

Jakub Habdas (KS Bystra)
18 pkt (3x3), 4 zb, 4 as, 5 prz – eval 24

Artur Fedor (LA 2028)
17 pkt, 13 zb, 2 as, 1 prz – eval 21

Mateusz Wieczorek (LA 2028)
22 pkt (3x3), 12 zb, 2 prz – eval 26

Daniel Sekuła (Koszykarscy Ziomale Żory)
25 pkt (1x3), 3 zb, 3 as, 6 prz – eval 25

Rafał Dobija (KS Bystra)
6 pkt, 7 zb, 8 as, 4 prz – eval 21

MVP 5. kolejki w 2 lidze został Mateusz Wieczorek!






Najlepsza "5ka" 5. kolejki w 3 Lidze BLK!
13-10-2021

Kacper Staszkiewicz (Żywiec Basket Crew)
10 pkt, 12 zb, 7 as, 1 prz, 3 bl – eval 28

Szymon Pluta (Żywiec Basket Crew)
23 pkt (5x3), 5 zb, 2 as, 5 prz – eval 25

Marcin Sulikowski (Maximus Team)
31 pkt (3x3), 20 zb, 9 as, 7 prz, 2 bl – eval 47

Konrad Konieczny (Crazy Ducks)
16 pkt, 8 zb, 5 as, 1 prz, 2 bl – eval 25

Wiktor Woźniak (Maximus Team)
32 pkt, 9 zb, 3 prz – eval 35

MVP 5. kolejki w 3 lidze został Marcin Sulikowski!






Najlepsza "5ka" 4. kolejki w 1 Lidze BLK!
06-10-2021

Grzegorz Siwy (MożemY)
32 pkt (7x3), 4 zb, 7 as, 2 prz – eval 31

Mateusz Mucha (Team Rybnik)
25 pkt (1x3), 12 zb, 4 as, 2 prz – eval 32

Aleksander Śpiewak (Elefanty)
32 pkt (4x3), 5 zb, 5 as, 3 prz, 1 bl – eval 38

Mateusz Czekajło (Na Rondzie Team Żory)
23 pkt, 6 zb, 4 as, 4 prz – eval 30

Leszek Siwy (MożemY)
30 pkt (9x3), 14 zb, 7 as, 5 prz, 1 bl – eval 43

MVP 4. kolejki w 1 lidze został Leszek Siwy!






Najlepsza "5ka" 4. kolejki w 2 Lidze BLK!
06-10-2021

Piotr Pastuszka (Koszykarscy Ziomale Żory)
21 pkt (4x3), 3 zb, 3 as, 4 prz – eval 17

Artur Fedor (LA 2028)
16 pkt, 10 zb, 2 as, 2 bl – eval 26

Jonathan Fragoso (LA 2028)
16 pkt (2x3), 3 zb, 6 as, 3 prz – eval 23

Piotr Mrowiec (Kentuchy Bucks)
10 pkt, 7 zb, 1 as, 1 prz – eval 15

Bartosz Ber (Koszykarscy Ziomale Żory)
18 pkt, 9 zb, 2 prz, 2 bl – eval 24

MVP 4. kolejki w 2 lidze został Artur Fedor!






Najlepsza "5ka" 4. kolejki w 3 Lidze BLK!
06-10-2021

Maciej Jochacy (Crazy Ducks)
32 pkt (1x3), 5 zb, 5 as, 2 prz, 1 bl – eval 35

Tomasz Groń (Maximus Team)
22 pkt, 5 zb, 2 as, 3 prz – eval 25

Marcin Sulikowski (Maximus Team)
38 pkt (7x3), 13 zb, 7 as, 3 prz – eval 47

Dawid Rogacz (Sprintex Team)
48 pkt (6x3), 7 zb, 4 as, 4 prz – eval 46

Kamil Nowacki (Przekręty)
10 pkt, 5 zb, 3 as – eval 17

MVP 4. kolejki w 3 lidze został Marcin Sulikowski!






Najlepsza "5ka" 3. kolejki w 1 Lidze BLK!
28-09-2021

Karol Kupczak (Team Rybnik)
40 pkt (5x3), 12 zb, 6 as, 4 prz – eval 40

Tymoteusz Bednarczyk (Double B Nation)
41 pkt (12x3), 7 zb, 5 as, 4 prz, 2 bl – eval 48

Tomasz Staniek (Elefanty)
22 pkt (2x3), 15 zb, 11 as, 2 prz, 2 bl – eval 40

Bartosz Piasecki (Hawajskie Koszule Żory i Żywiec)
27 pkt, 17 zb, 2 as, 1 prz – eval 40

Mikołaj Matoga (Double B Nation)
24 pkt (3x3), 8 zb, 5 as, 1 prz – eval 29

MVP 3. kolejki w 1 lidze został Tymoteusz Bednarczyk!






Najlepsza "5ka" 3. kolejki w 2 Lidze BLK!
28-09-2021

Bartłomiej Szady (Koszykarscy Ziomale Żory)
21 pkt (2x3), 6 zb, 2 as, 1 prz – eval 20

Bartłomiej Bachta (LA 2028)
20 pkt (1x3), 13 zb, 2 as, 1 prz, 2 bl – eval 22

Leszek Hendzel (LA 2028)
17 pkt (1x3), 7 zb, 1 as, 2 prz – eval 20

Piotr Sordyl (Kentuchy Bucks)
31 pkt (5x3), 5 zb, 2 as, 3 prz – eval 28

Sławomir Talar (Kentuchy Bucks)
4 pkt, 15 zb, 2 as, 2 prz – eval 21

MVP 3. kolejki w 2 lidze został Piotr Sordyl!






Najlepsza "5ka" 3. kolejki w 3 Lidze BLK!
28-09-2021

Wojciech Ryszka (Sprintex Team)
22 pkt, 18 zb, 5 as, 1 prz, 5 bl – eval 44

Maciej Jochacy (Crazy Ducks)
25 pkt (3x3), 15 zb, 4 as, 2 prz, 3 bl – eval 33

Marcin Sulikowski (Maximus Team)
39 pkt (5x3), 11 zb, 7 as, 9 prz – eval 49

Krystian Pajdak (Yunques Voladores)
26 pkt (4x3), 3 zb, 4 as, 1 prz – eval 23

Dawid Rogacz (Sprintex Team)
31 pkt (1x3), 12 zb, 1 as, 6 prz – eval 31

MVP 3. kolejki w 3 lidze został Marcin Sulikowski!






Komunikat Komisji Dyscyplinarnej BLK nr 1/48
28-09-2021
Komisja Dyscyplinarna BLK podjęła decyzję o odrzuceniu protestu ze strony zespołu Żywiec Basket Crew.

Przedstawiciel zespołu Żywiec Basket Crew otrzymał pełną treść decyzji z uzasadnieniem.






Najlepsza "5ka" 2. kolejki w 1 Lidze BLK!
22-09-2021

Kamil Szopa (Shakers)
30 pkt (1x3), 12 zb, 2 as, 2 prz – eval 24

Leszek Siwy (MożemY)
26 pkt (6x3), 10 zb, 5 as, 3 prz, 1 bl – eval 33

Grzegorz Siwy (MożemY)
24 pkt (4x3), 9 zb, 8 as, 3 prz – eval 32

Kamil Malarz (Double B Nation)
12 pkt, 18 zb, 5 as – eval 28

Robert Kozielski (Na Rondzie Team Żory)
22 pkt (3x3), 17 zb, 1 as, 2 prz, 2 bl – eval 37

MVP 2. kolejki w 1 lidze został Robert Kozielski!
Obejrzyj film
1 Habdas Jakub 3,5
2 Szopa Kamil 3,0
3 Kleszcz Paweł 2,7
4 Liszka Piotr 2,6
5 Bachta Bartłomiej 2,4
6 Ostrowski Grzegorz 2,4
1 Malarz Kamil 16,3
2 Piasecki Bartosz 16,0
3 Kozielski Robert 13,3
4 Łagowski Krystian 12,3
5 Majewski Mateusz 12,2
6 Muras Paweł 11,3