Aktualności






Najlepsza "5ka" 3. kolejki w 1 Lidze BLK!
08-03-2017
Facebook Twitter

Bartosz Piasecki (NSBB)
29 pkt (1x3), 13 zb, 2 as, 1 bl – eval 39

Piotr Karnia (Washington Bultens)
20 pkt (1x3), 5 zb, 2 as, 6 prz, 1 bl – eval 18

Arkadiusz Raczyński (SamoObrona)
12 pkt, 10 zb, 1 as, 2 prz – eval 18

Michał Koźlik (Galacticos Basket Żywiec)
14 pkt (1x3), 4 zb, 1 as, 1 prz, 2 bl – eval 19

Paweł Kleszcz (NSBB)
9 pkt, 5 zb, 5 as, 2 prz – eval 15

MVP 3. kolejki w 1 lidze został Bartosz Piasecki!






Najlepsza "5ka" 3. kolejki w 2 Lidze BLK!
07-03-2017
Facebook Twitter

Karol Lubrych (Wrona Wings)
15 pkt, 5 zb, 2 as, 3 prz – eval 20

Bartosz Porwisz (Aurochs)
16 pkt, 17 zb, 1 as, 3 prz – eval 19

Oskar Sot (MUKK Henryk Kania Pszczyna)
25 pkt (2x3), 4 zb, 1 as, 4 prz – eval 19

Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów)
16 pkt, 5 zb, 11 as, 1 prz – eval 24

Sławomir Pawlik (Zryw Bielsko-Biała)
19 pkt (3x3), 13 zb, 1 prz – eval 24

MVP 3. kolejki w 2 lidze został Bartosz Sierp!






Najlepsza "5ka" 3. kolejki w 3 Lidze BLK!
07-03-2017
Facebook Twitter

Dominik Nawrocki (Young Blood)
14 pkt (1x3), 22 zb, 3 as, 2 prz, 7 bl – eval 35

Mariusz Grążawski (Narnia 420ers)
28 pkt, 8 zb, 2 as, 1 prz – eval 22

Michał Tomiak (Apache)
39 pkt (5x3), 8 zb, 6 as, 5 prz – eval 39

Grzegorz Plewnia (Czarno Biali)
4 pkt, 17 zb, 1 as, 2 prz, 1 bl – eval 22

Łukasz Piwowarczyk (Slam Drunk)
23 pkt, 8 zb, 3 as, 2 prz – eval 34

MVP 3. kolejki w 3 lidze został Michał Tomiak!






Najlepsza "5ka" 2. kolejki w 1 Lidze BLK!
01-03-2017
Facebook Twitter

Sebastian Laszczak (SamoObrona)
14 pkt, 5 zb, 1 bl – eval 17

Piotr Męcnarowski (Shakers)
10 pkt, 5 zb, 7 as, 4 prz, 2 bl – eval 20

Maciej Goryl (Elefanty)
19 pkt, 23 zb, 1 as, 5 bl – eval 34

Marcin Kajor (BraveHearts Oświęcim)
29 pkt (2x3), 7 zb, 1 as, 3 prz – eval 29

Bartosz Piasecki (NSBB)
24 pkt, 10 zb, 2 as, 6 prz, 3 bl – eval 36

MVP 2. kolejki w 1 lidze został Maciej Goryl!






Najlepsza "5ka" 2. kolejki w 2 Lidze BLK!
28-02-2017
Facebook Twitter

Aleksander Śpiewak (Rosomaki)
25 pkt (4x3), 8 zb, 3 as, 3 prz – eval 25

Mateusz Famulok (Wrona Wings)
23 pkt (1x3), 8 zb, 3 as, 6 prz – eval 27

Oskar Sot (MUKK Henryk Kania Pszczyna)
24 pkt (1x3), 2 zb, 1 as, 3 prz – eval 18

Kamil Szopa (Allektro.pl)
18 pkt, 12 zb, 1 as, 2 prz, 1 bl – eval 22

Oskar Janicki (MUKK Henryk Kania Pszczyna)
21 pkt (3x3), 1 zb, 3 as, 4 prz – eval 18

MVP 2. kolejki w 2 lidze został Mateusz Famulok!






Najlepsza "5ka" 2. kolejki w 3 Lidze BLK!
28-02-2017
Facebook Twitter

Łukasz Błaszczak (12 Małp)
22 pkt, 14 zb, 1 prz – eval 30

Robert Szwed (Dziki Bagienne)
23 pkt (4x3), 14 zb, 2 as, 5 bl – eval 25

Artur Pławecki (Tokyo 2020)
9 pkt (1x3), 6 zb, 1 as, 7 bl – eval 21

Maciej Korejba (Skillart Ustroń)
14 pkt, 12 zb, 2 as, 3 prz, 3 bl – eval 24

Mateusz Honkisz (Grim Reapers)
27 pkt (1x3), 22 zb, 3 as, 2 prz – eval 37

MVP 2. kolejki w 3 lidze został Mateusz Honkisz!






40. edycja BLK - komunikat organizacyjny
27-02-2017
Facebook Twitter

Chcielibyśmy poinformować, że w terminarzu rozgrywek wprowadziliśmy pewne zmiany związane z meczami zaplanowanymi na 11 marca!

Po aktualizacji związanej głównie z godzinami rozpoczęcia spotkań, rozkład meczów na cały weekend 11-12 marca to:

11 marca (sobota)
14:30 Apache - Slam Drunk III
16:00 Dziki Bagienne - Akademia Basketu III
17:30 Young Blood - Grim Reapers III
19:00 Lutnia In Plus - Crazy Ducks III

12 marca (niedziela)
16:20 New Men Style - Aurochs II
18:00 Zryw Bielsko-Biała - MUKK Henryk Kania Pszczyna II
19:40 Rosomaki - Wrona Wings II






Najlepsza "5ka" 1. kolejki w 1 Lidze BLK!
23-02-2017
Facebook Twitter

Krystian Wojas (DAAS Basket Hills B-B MU-18)
22 pkt, 6 zb, 5 as, 4 prz, 1 bl – eval 24

Piotr Męcnarowski (Shakers)
16 pkt, 22 zb, 2 as, 1 prz, 2 bl – eval 25

Maciej Goryl (Elefanty)
18 pkt, 21 zb, 1 as, 3 bl – eval 35

Paweł Garus (SamoObrona)
23 pkt (5x3), 4 zb – eval 16

Grzegorz Szybowicz (Elefanty)
23 pkt (2x3), 12 zb, 6 as, 1 bl – eval 23

MVP 1. kolejki w 1 lidze został Maciej Goryl!






Najlepsza "5ka" 1. kolejki w 2 Lidze BLK!
22-02-2017
Facebook Twitter

Aleksander Śpiewak (Rosomaki)
35 pkt (6x3), 10 zb, 4 as, 1 prz – eval 38

Mateusz Wieczorek (Elektryk Podbeskidzie)
24 pkt (3x3), 18 zb, 2 as, 3 prz – eval 29

Dawid Ziegler (MUKK Henryk Kania Pszczyna)
16 pkt (2x3), 3 zb, 2 as, 3 prz – eval 20

Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów)
20 pkt, 9 zb, 10 as – eval 28

Marcin Gilowski (Zryw Bielsko-Biała)
21 pkt (4x3), 8 zb, 3 as, 3 prz, 3 bl – eval 28

MVP 1. kolejki w 2 lidze został Aleksander Śpiewak!






40. edycja BLK - komunikat organizacyjny
17-02-2017
Facebook Twitter

I.
W najbliższy weekend odbędzie się aż 11 meczów, w związku z tym przypominamy wszystkim o formalnościach związanych z rozpoczęciem tej edycji:

1. Przed rozpoczęciem meczu należy dostarczyć do stolika sędziowskiego wypełniony formularz zgłoszeniowy, razem z wymaganymi danymi wszystkich zawodników i ich podpisami!
2. W bazie danych znajdują się już aktualne składy wszystkich zespołów (na podstawie formularzy zgłoszeniowych), proszę pamiętać o tym, że zgłoszenie nowych zawodników możliwe jest przez wysłanie wiadomości do biuro@blk.com.pl lub osobiście przy stoliku sędziowskim przed rozpoczęciem spotkania.
3. Wszyscy zawodnicy, dla których 40. edycja Bielskiej Ligi Koszykówki jest pierwszym sezonem w naszej lidze, muszą również dostarczyć wypełnione oświadczenia ubezpieczeniowe z dołączoną kserokopią aktualnego dowodu tożsamości (na których oczywiście zalecamy by zakreślić serię i numer).
4. W przypadku zawodników niepełnoletnich, oświadczenie ubezpieczeniowe powinien wypełnić prawny opiekun!

Dziękujemy!

II.
W dziale z plikami do pobrania (tutaj) znajdują się wszystkie potrzebne dokumenty, a także tradycyjnie już FAQ dotyczący przekładania meczów w lidze, w którym można znaleźć listę kontaktową do przedstawicieli zespołów, a także systemy rozgrywek we wszystkich ligach.

III.
W terminarzu rozgrywek można już znaleźć mecze zaplanowane do końca marca 2017 roku!
Obejrzyj film
1 Gabryś Mateusz 100,0%
2 Suchy Marcin 100,0%
3 Brańka Andrzej 69,6%
4 Szybowicz Grzegorz 68,6%
5 Malarz Kamil 66,7%
6 Viscardi Jan 64,4%
1 Malarz Kamil 2,6
2 Winkler Michał 2,0
3 Marcol Piotr 1,9
4 Dąbkowski Tomasz 1,8
5 Viscardi Jan 1,3
6 Podgórniak Przemysław 1,2