Aktualności






Najlepsza "5ka" 6. kolejki w 1 Lidze BLK!
13-11-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Andrzej Brańka (Galacticos Basket Żywiec)
21 pkt (1x3), 10 zb, 3 as, 1 prz – eval 22

Bartosz Piasecki (Hawajskie Koszule Żory)
29 pkt, 11 zb, 4 as, 3 prz, 2 bl – eval 36

Sergiusz Piasecki (Hawajskie Koszule Żory)
13 pkt, 15 zb, 1 as, 2 prz, 2 bl – eval 17

Michał Grygier (Washington Bultens)
33 pkt (3x3), 9 zb, 3 as, 7 prz – eval 41

Wojciech Żak (Washington Bultens)
20 pkt (1x3), 3 zb, 7 as, 2 prz – eval 23

MVP 6. kolejki w 1 lidze został Michał Grygier!






Najlepsza "5ka" 7. kolejki w 2 Lidze BLK!
13-11-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Krzysztof Stryczek (Rosomaki)
8 pkt, 16 zb, 13 as, 4 prz – eval 35

Leszek Siwy (MożemY)
27 pkt (5x3), 16 zb, 10 as, 1 prz – eval 43

Jakub Fenrych (Wolf Gang)
6 pkt, 13 zb, 1 as, 4 prz – eval 18

Wojciech Ficek (MożemY)
18 pkt (1x3), 12 zb, 3 as, 1 prz, 1 bl – eval 26

Marcin Kleszcz (Rosomaki)
37 pkt (5x3), 3 zb, 4 as, 2 prz, 2 bl – eval 28

MVP 7. kolejki w 2 lidze został Leszek Siwy!






45. edycja BLK - komunikat organizacyjny
07-11-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Wszystkie mecze zaplanowane na 17 listopada rozpoczną się o 60 minut później, a spotkania z 21 grudnia o 80 minut później niż to pierwotnie zaplanowaliśmy!
W terminarzu rozgrywek znajdują się godziny rozpoczęcia meczów po aktualizacji i prezentują się jak poniżej:

17 listopada (niedziela)
13:40 Double B Nation - Wrona Wings I
15:20 Hawajskie Koszule Żory - Elefanty I
17:00 Hustlerzy Andrychów - Butchercore I
18:40 Washington Bultens - Shakers I

21 grudnia (sobota)
13:40 Czarno Biali - Wolf Gang II
15:20 Grim Reapers - Wolves II
17:00 Team Rybnik - Rosomaki II
18:40 Basket Hills Bielsko-Biała - MożemY II

Przepraszamy wszystkich za ewentualne niedogodności, do zobaczenia!






Najlepsza "5ka" 6. kolejki w 2 Lidze BLK!
06-11-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Piotr Liszka (Wolf Gang)
19 pkt, 11 zb, 4 as, 2 prz, 1 bl – eval 27

Jakub Fenrych (Wolf Gang)
12 pkt, 8 zb, 6 as – eval 22

Sławomir Sytek (Czarno Biali)
10 pkt, 12 zb, 3 as, 1 prz, 1 bl – eval 21

Hamdi Ben Mohamed (Wolves)
33 pkt (4x3), 15 zb, 3 as, 2 prz – eval 31

Tomasz Jackowski (Czarno Biali)
22 pkt (6x3), 11 zb, 2 as, 2 bl – eval 20

MVP 6. kolejki w 2 lidze został Hamdi Ben Mohamed!






Najlepsza "5ka" 7. kolejki w 3 Lidze BLK!
06-11-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Tomasz Rezik (ADEX Basket Team)
16 pkt (1x3), 14 zb, 4 as, 3 prz, 1 bl – eval 27

Marcin Płonka (Fourty Plus)
26 pkt, 11 zb, 5 as, 6 prz, 1 bl – eval 38

Mateusz Mucha (Na Rondzie Team Żory)
18 pkt, 10 zb, 5 as, 6 prz, 2 bl – eval 33

Artur Gilowski (Crazy Ducks)
31 pkt, 12 zb, 2 as, 2 bl – eval 34

Tomasz Kalfas (NSBB)
27 pkt (5x3), 8 zb, 2 as, 1 prz – eval 32

MVP 7. kolejki w 3 lidze został Marcin Płonka!






Najlepsza "5ka" 5. kolejki w 2 Lidze BLK!
30-10-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Artur Tyc (Grim Reapers)
23 pkt, 16 zb, 3 as, 3 prz – eval 30

Piotr Marcol (Basket Hills Bielsko-Biała)
47 pkt (6x3), 9 zb, 4 prz, 2 bl – eval 30

Michał Siewior (Tokyo 2020)
4 pkt, 9 zb, 5 as, 1 prz, 1 bl – eval 16

Krzysztof Stryczek (Rosomaki)
11 pkt (2x3), 15 zb, 3 as, 1 prz, 1 bl – eval 21

Mateusz Honkisz (Grim Reapers)
18 pkt, 6 zb, 2 as, 1 bl – eval 21

MVP 5. kolejki w 2 lidze został Artur Tyc!






Najlepsza "5ka" 5. kolejki w 1 Lidze BLK!
21-10-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Bartłomiej Bachta (Butchercore)
18 pkt (2x3), 12 zb, 4 as, 2 prz – eval 32

Oktawian Przeliorz (Hawajskie Koszule Żory)
26 pkt (3x3), 10 zb, 6 as, 3 prz – eval 37

Aleksander Śpiewak (Elefanty)
26 pkt (1x3), 10 zb, 4 as – eval 28

Maciej Miśkiewicz (Shakers)
36 pkt (5x3), 17 zb, 1 as, 2 prz – eval 42

Paweł Miśkiewicz (Shakers)
18 pkt (4x3), 16 zb, 6 as, 2 prz – eval 26

MVP 5. kolejki w 1 lidze został Maciej Miśkiewicz!






Najlepsza "5ka" 6. kolejki w 3 Lidze BLK!
21-10-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Przemysław Gwizdak (Przekręty)
14 pkt, 6 zb, 7 as, 3 prz – eval 20

Piotr Mrowiec (Kentuchy Bucks)
10 pkt, 8 zb, 3 as, 2 prz, 1 bl – eval 19

Daniel Sekuła (Koszykarscy Ziomale Żory)
36 pkt (2x3), 3 zb, 6 as, 7 prz, 1 bl – eval 33

Szymon Kubica (NSBB)
8 pkt, 6 zb, 1 as, 1 prz, 3 bl – eval 14

Grzegorz Kastelik (12 Małp)
32 pkt (1x3), 15 zb, 2 as – eval 37

MVP 6. kolejki w 3 lidze został Grzegorz Kastelik!






Najlepsza "5ka" 4. kolejki w 2 Lidze BLK!
16-10-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Piotr Stolarczyk (Wolf Gang)
16 pkt, 10 zb, 7 as, 6 prz, 2 bl – eval 32

Leszek Hendzel (Tokyo 2020)
15 pkt (2x3), 7 zb, 2 as, 1 prz – eval 16

Wojciech Molitor (Team Rybnik)
23 pkt, 10 zb, 2 as, 2 prz, 1 bl – eval 23

Piotr Marcol (Basket Hills Bielsko-Biała)
35 pkt (2x3), 13 zb, 1 as, 2 prz, 1 bl – eval 32

Piotr Liszka (Wolf Gang)
26 pkt, 9 zb, 6 as, 1 prz, 1 bl – eval 30

MVP 4. kolejki w 2 lidze został Piotr Stolarczyk!






Najlepsza "5ka" 5. kolejki w 3 Lidze BLK!
16-10-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Antoni Gołębiewski (KS Bystra)
34 pkt (7x3), 2 zb, 2 as – eval 27

Maciej Jarosz (Kentuchy Bucks)
31 pkt (3x3), 5 zb, 2 as, 3 prz – eval 32

Kajetan Błaszczyk (Akademia Basketu)
23 pkt, 14 zb, 3 as, 3 prz, 2 bl – eval 34

Krzysztof Franczuk (Na Rondzie Team Żory)
32 pkt (4x3), 2 zb, 5 as, 1 prz – eval 27

Krystian Kucharski (12 Małp)
13 pkt, 11 zb, 3 as, 7 prz – eval 24

MVP 5. kolejki w 3 lidze został Kajetan Błaszczyk!
Obejrzyj film
1 Wojdyła Maciej 4,8
2 Kleszcz Paweł 4,3
3 Piasecki Bartosz 4,0
4 Zamora Stanisław 3,8
5 Dobija Rafał 3,5
6 Nawrocki Dominik 3,5
1 Koterwa Jan 100,0%
2 Masłowski Jakub 66,7%
3 Czesak Marek 50,0%
4 Zamora Stanisław 47,8%
5 Kozielski Robert 43,8%
6 Piasecki Bartosz 42,9%