Aktualności






Najlepsza "5ka" 8. kolejki w 1 Lidze BLK!
03-05-2017
Facebook Twitter

Grzegorz Szybowicz (Elefanty)
28 pkt (5x3), 6 zb, 12 as, 2 prz, 2 bl – eval 43

Jakub Masłowski (Double B Nation)
21 pkt, 12 zb, 1 prz, 1 bl – eval 29

Piotr Męcnarowski (Shakers)
8 pkt, 9 zb, 3 as, 1 prz, 2 bl – eval 16

Wojciech Jania (Elefanty)
24 pkt, 6 zb, 3 as, 1 prz – eval 26

Mateusz Józefów (Galacticos Basket Żywiec)
11 pkt (1x3), 11 zb, 3 as, 4 prz, 1 bl – eval 22

MVP 8. kolejki w 1 lidze został Grzegorz Szybowicz!






Najlepsza "5ka" 7. kolejki w 2 Lidze BLK!
03-05-2017
Facebook Twitter

Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów)
26 pkt, 4 zb, 11 as, 5 prz – eval 37

Bartosz Porwisz (Aurochs)
22 pkt (3x3), 19 zb, 4 as, 1 prz – eval 28

Szymon Ber (MUKK Henryk Kania Pszczyna)
15 pkt, 19 zb, 2 as, 3 bl – eval 30

Aleksander Śpiewak (Rosomaki)
34 pkt (2x3), 5 zb, 4 as, 4 prz – eval 26

Michał Stańczyk (Elektryk Podbeskidzie)
23 pkt (3x3), 8 zb, 1 as, 5 prz – eval 26

MVP 7. kolejki w 2 lidze został Bartosz Sierp!






Najlepsza "5ka" 8. kolejki w 3 Lidze BLK!
02-05-2017
Facebook Twitter

Łukasz Piwowarczyk (Slam Drunk)
23 pkt (1x3), 9 zb, 2 as, 1 prz – eval 28

Maciej Korejba (Skillart Ustroń)
39 pkt (3x3), 10 zb, 1 prz – eval 36

Wojciech Smoleń (Lutnia In Plus)
26 pkt, 13 zb, 2 as, 3 prz – eval 28

Paweł Bednarz (Lipowa Sprintex Warriors)
23 pkt (2x3), 20 zb, 4 as, 1 prz, 1 bl – eval 34

Grzegorz Kastelik (12 Małp)
25 pkt, 20 zb, 2 as, 3 prz, 1 bl – eval 34

MVP 8. kolejki w 3 lidze został Maciej Korejba!






Najlepsza "5ka" 7. kolejki w 1 Lidze BLK!
27-04-2017
Facebook Twitter

Stanisław Zamora (Elefanty)
25 pkt (4x3), 9 zb, 2 as, 2 prz – eval 21

Oliver Copik (BraveHearts Oświęcim)
42 pkt (6x3), 5 zb, 4 as, 1 prz – eval 36

Zbigniew Przybyła (Washington Bultens)
12 pkt, 16 zb, 1 prz, 2 bl – eval 29

Kamil Malarz (Double B Nation)
16 pkt, 13 zb, 1 as, 2 prz – eval 22

Arkadiusz Raczyński (SamoObrona)
12 pkt, 12 zb, 1 as, 2 prz – eval 15

MVP 7. kolejki w 1 lidze został Oliver Copik!






Najlepsza "5ka" 6. kolejki w 2 Lidze BLK!
26-04-2017
Facebook Twitter

Mateusz Famulok (Wrona Wings)
26 pkt (3x3), 5 zb, 2 as, 1 prz, 1 bl – eval 23

Bartosz Porwisz (Aurochs)
20 pkt (1x3), 14 zb, 3 as, 4 prz, 1 bl – eval 29

Piotr Płuciennik (New Men Style)
20 pkt, 6 zb, 2 as, 2 prz – eval 18

Mateusz Wieczorek (Elektryk Podbeskidzie)
14 pkt (1x3), 19 zb, 5 as, 3 prz, 1 bl – eval 26

Kamil Szopa (Allektro.pl)
27 pkt, 15 zb, 1 prz, 3 bl – eval 33

MVP 6. kolejki w 2 lidze został Kamil Szopa!






Najlepsza "5ka" 7. kolejki w 3 Lidze BLK!
26-04-2017
Facebook Twitter

Mariusz Grążawski (Narnia 420ers)
25 pkt, 19 zb, 2 as, 3 prz – eval 40

Damian Rojek (Narnia 420ers)
14 pkt (2x3), 2 zb, 2 prz – eval 17

Dominik Szczuka (Young Blood)
18 pkt (6x3), 3 zb, 1 prz – eval 10

Dominik Nawrocki (Young Blood)
11 pkt, 24 zb, 1 bl – eval 27

Rafał Blachura (Tokyo 2020)
35 pkt (5x3), 5 zb, 5 as, 4 prz – eval 30

MVP 7. kolejki w 3 lidze został Mariusz Grążawski!






40. edycja BLK - komunikat organizacyjny
25-04-2017
Facebook Twitter

Chcielibyśmy poinformować, że na wniosek zespołów Wrona Wings i Washington Bultens, z jednoczesną zgodą wszystkich zainteresowanych drużyn, dokonaliśmy kilku zmian w terminarzu rozgrywek!

Wszystkie nowe terminy meczów można znaleźć poniżej, a zespołom dziękujemy za elastyczność, a także za profesjonalne i zgodne z wytycznymi załatwienie formalności!

2017-04-29 15:00 - 12 Małp - Dziki Bagienne
2017-05-06 12:00 - Wrona Wings - Allektro.pl

2017-05-20 18:40 - Daas Basket Hills Bielsko-Biała MU-18 - Washington Bultens






Wesołego Alleluja!
15-04-2017
Facebook Twitter

Zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych spędzonych z najbliższymi, oraz jak najwięcej pozytywnej energii w życiu dla wszystkich zawodników i sympatyków Bielskiej Ligi Koszykówki! Wesołego Alleluja!






Najlepsza "5ka" 6. kolejki w 1 Lidze BLK!
12-04-2017
Facebook Twitter

Grzegorz Szybowicz (Elefanty)
33 pkt (3x3), 7 zb, 5 as, 7 prz, 2 bl – eval 43

Piotr Marcol (DAAS Basket Hills B-B MU-18)
18 pkt (4x3), 15 zb, 1 prz, 2 bl – eval 23

Piotr Karnia (Washington Bultens)
27 pkt (1x3), 4 zb, 1 as, 5 prz – eval 26

Kamil Malarz (Double B Nation)
18 pkt (1x3), 6 zb, 1 as, 1 prz – eval 21

Maciej Goryl (Elefanty)
8 pkt, 17 zb, 2 as, 1 prz, 1 bl – eval 17

MVP 6. kolejki w 1 lidze został Grzegorz Szybowicz!






40. edycja BLK - komunikat organizacyjny
07-04-2017
Facebook Twitter

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem rozgrywek, w którym pojawiły się mecze zaplanowane aż do końca maja 2017 roku!

Chcielibyśmy również poinformować, że 20 maja kolejny już raz pojedziemy na kolejkę wyjazdową do Andrychowa! Dziękujemy zawodnikom zespołu Hustlerzy Andrychów za zaproszenie, a także za zaangażowanie w organizację całego wydarzenia!
Obejrzyj film
1 Szybowicz Grzegorz 5,6
2 Śpiewak Aleksander 4,9
3 Wojas Kamil 4,6
4 Stryczek Krzysztof 4,0
5 Durkalec Marcin 4,0
6 Janicki Oskar 3,9
1 Szybowicz Grzegorz 5,6
2 Śpiewak Aleksander 4,9
3 Wojas Kamil 4,6
4 Durkalec Marcin 4,0
5 Stryczek Krzysztof 4,0
6 Miśkiewicz Paweł 3,9