Aktualności






45. edycja BLK - komunikat organizacyjny
02-01-2020
Facebook Twitter

NUTREND ESPORTMASTER We Coffee BeFit Butchercore

Kolejność zespołów na zakończenie sezonu zasadniczego w 1 lidze:

1. Hawajskie Koszule Żory - 8 - 16 - 8/0 (681/570/+111)
2. Butchercore - 8 - 15 - 7/1 (713/555/+158)
3. Washington Bultens - 8 - 13 - 5/3 (670/597/+73)
4. Shakers - 8 - 12 - 4/4 (598/612/-14)
5. Wrona Wings - 8 - 12 - 4/4 (604/646/-42)
6. Double B Nation - 8 - 11 - 3/5 (563/622/-59)
7. Elefanty - 8 - 11 - 3/5 (611/605/+6)
8. Galacticos Basket Żywiec - 8 - 10 - 2/6 (566/613/-47)
9. Hustlerzy Andrychów - 8 - 8 - 0/8 (558/744/-168)


(nazwa zespołu - ilość meczów - liczba punktów - zwycięstwa / porażki (kosze zdobyte / kosze stracone / bilans))

O końcowej kolejności w tabeli dla zespołów Shakers i Wrona Wings oraz Double B Nation i Elefanty zadecydowały mecze bezpośrednie w sezonie zasadniczym.

W dwumeczach półfinałowych w 2 lidze czekają nas spotkania Hawajskie Koszule Żory - Shakers oraz Butchercore - Washington Bultens!






45. edycja BLK - komunikat organizacyjny
02-01-2020
Facebook Twitter

NUTREND ESPORTMASTER We Coffee BeFit Butchercore

Kolejność zespołów na zakończenie sezonu zasadniczego w 2 lidze:

1. Wolf Gang - 8 - 16 - 8/0 (778/513/+265)
2. Team Rybnik - 8 - 14 - 6/2 (564/533/+31)
3. MożemY - 8 - 13 - 6/2 (613/498/+115)
4. Grim Reapers - 8 - 12 - 4/4 (541/606/-65)
5. Tokyo 2020 - 8 - 12 - 4/4 (537/529/+8)
6. Basket Hills Bielsko-Biała - 8 - 11 - 3/5 (552/552/0)
7. Czarno Biali - 8 - 10 - 2/6 (633/703/-70)
8. Rosomaki - 8 - 10 - 2/6 (483/599/-116)
9. Wolves - 8 - 9 - 1/7 (507/675/-168)


(nazwa zespołu - ilość meczów - liczba punktów - zwycięstwa / porażki (kosze zdobyte / kosze stracone / bilans))

O końcowej kolejności w tabeli dla zespołów Grim Reapers i Tokyo 2020 oraz Czarno Biali i Rosomaki zadecydowały mecze bezpośrednie w sezonie zasadniczym.

W dwumeczach półfinałowych w 2 lidze czekają nas spotkania Wolf Gang - Grim Reapers oraz Team Rybnik - MożemY!






Wesołych Świąt!
24-12-2019
Facebook Twitter

NUTREND ESPORTMASTER We Coffee BeFit Butchercore

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim dużo szczęścia, miłości, spełnienia najskrytszych marzeń, a także ciepła i spokoju w rodzinnej atmosferze!

Oczywiście jak najwięcej pomyślności i sukcesów w całym 2020 roku!

Chcielibyśmy, żeby koszykówka wciąż była wielką pasją w życiu każdego z nas, a satysfakcja ze wspólnego i aktywnego spędzania wolnego czasu jak największa!






Najlepsza "5ka" 12. kolejki w 1 Lidze BLK!
23-12-2019
Facebook Twitter

NUTREND ESPORTMASTER We Coffee BeFit Butchercore

Maciej Wojdyła (Butchercore)
18 pkt (2x3), 5 zb, 8 as, 3 prz, 1 bl – eval 27

Krzysztof Gardas (Washington Bultens)
24 pkt, 7 zb, 2 prz – eval 29

Wojciech Żak (Washington Bultens)
20 pkt (4x3), 4 zb, 11 as, 1 prz – eval 26

Paweł Miśkiewicz (Shakers)
24 pkt, 7 zb, 3 as – eval 22

Krzysztof Strzałka (Shakers)
16 pkt, 10 zb, 1 as, 1 prz, 1 bl – eval 18

MVP 12. kolejki w 1 lidze został Krzysztof Gardas!






Najlepsza "5ka" 11. kolejki w 2 Lidze BLK!
23-12-2019
Facebook Twitter

NUTREND ESPORTMASTER We Coffee BeFit Butchercore

Bartosz Kapias (Wolf Gang)
19 pkt (1x3), 20 zb, 2 as, 5 bl – eval 39

Krystian Pajdak (Wolf Gang)
30 pkt (4x3), 6 zb, 5 as, 1 prz – eval 31

Wojciech Molitor (Team Rybnik)
20 pkt (1x3), 5 zb, 1 as, 2 prz, 1 bl – eval 20

Mateusz Honkisz (Grim Reapers)
10 pkt, 10 zb, 6 as, 3 prz – eval 22

Piotr Frydel (Czarno Biali)
23 pkt (1x3), 14 zb, 2 as, 3 prz – eval 24

MVP 11. kolejki w 2 lidze został Bartosz Kapias!






Komunikat Komisji Dyscyplinarnej BLK nr 4/45
23-12-2019
Facebook Twitter

NUTREND ESPORTMASTER We Coffee BeFit

Na posiedzeniu w dniu 18 grudnia 2019 roku, Komisja Dyscyplinarna BLK w składzie Marcin Jacobson i Dariusz Bielnik, zgodnie z Regulaminem Bielskiej Ligi Koszykówki postanowiła nałożyć na zawodnika Tadeusza Hlubińskiego (Crazy Ducks) karę w postaci zawieszenia w prawach zawodnika na trzy mecze, która jest konsekwencją jego dyskwalifikacji podczas meczu w dniu 15 grudnia 2019 roku.

Jednocześnie, biorąc pod uwagę nie budzący zastrzeżeń dyscyplinarnych jego długoletni udział w rozgrywkach BLK, a także okoliczności zajścia w jakich doszło do dyskwalifikacji, Komisja Dyscyplinarna postanowiła warunkowo zawiesić wykonanie dwóch trzecich orzeczonej kary.

Na tym posiedzenie Komisji Dyscyplinarnej BLK zakończono.






45. edycja BLK - komunikat organizacyjny
22-12-2019
Facebook Twitter

NUTREND ESPORTMASTER We Coffee BeFit

W związku z licznymi pytaniami o terminarz rozgrywek na dalszą część tego sezonu, chcielibyśmy poinformować, że dzisiaj otrzymaliśmy wykaz dostępnych dla nas terminów i mecze zaplanowane na styczeń 2020 roku powinny pojawić się na naszej stronie w najbliższy wtorek.







Najlepsza "5ka" 11. kolejki w 1 Lidze BLK!
18-12-2019
Facebook Twitter

NUTREND ESPORTMASTER We Coffee BeFit

Bartosz Piasecki (Hawajskie Koszule Żory)
25 pkt, 5 zb, 9 as, 1 prz – eval 31

Tymoteusz Bednarczyk (Double B Nation)
19 pkt (2x3), 15 zb, 6 as, 3 prz, 1 bl – eval 25

Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów)
21 pkt, 10 zb, 7 as, 1 prz – eval 30

Michał Stańczyk (Double B Nation)
25 pkt (6x3), 6 zb, 2 as – eval 18

Oktawian Przeliorz (Hawajskie Koszule Żory)
19 pkt (3x3), 12 zb, 8 as, 3 prz, 1 bl – eval 25

MVP 11. kolejki w 1 lidze został Bartosz Piasecki!






Najlepsza "5ka" 10. kolejki w 2 Lidze BLK!
18-12-2019
Facebook Twitter

NUTREND ESPORTMASTER We Coffee BeFit

Adam Hajduk (MożemY)
18 pkt (4x3), 7 zb, 16 as, 2 prz, 2 bl – eval 35

Piotr Liszka (Wolf Gang)
20 pkt (2x3), 19 zb, 12 as, 2 prz – eval 39

Wojciech Molitor (Team Rybnik)
31 pkt (2x3), 13 zb, 1 as, 2 bl – eval 35

Leszek Siwy (MożemY)
20 pkt (2x3), 13 zb, 4 as, 2 prz, 1 bl – eval 34

Karol Lubrych (Wolf Gang)
12 pkt (2x3), 9 zb, 4 as, 2 prz, 3 bl – eval 21

MVP 10. kolejki w 2 lidze został Piotr Liszka!






Najlepsza "5ka" 10. kolejki w 3 Lidze BLK!
18-12-2019
Facebook Twitter

NUTREND ESPORTMASTER We Coffee BeFit

Ireneusz Kracoń (NSBB)
33 pkt, 5 zb, 2 as, 4 prz, 3 bl – eval 38

Dawid Gronostaj (Koszykarscy Ziomale Żory)
33 pkt (4x3), 4 zb, 5 as, 3 prz – eval 18

Damian Rojek (Fourty Plus)
44 pkt (10x3), 8 zb, 1 as, 3 prz – eval 43

Krzysztof Podstawny (Snipers)
20 pkt (1x3), 7 zb, 9 as, 6 prz, 1 bl – eval 32

Daniel Siciński (Na Rondzie Team Żory)
13 pkt, 27 zb, 1 as, 1 prz, 2 bl – eval 31

MVP 10. kolejki w 3 lidze został Damian Rojek!
Obejrzyj film
1 Piasecki Bartosz 13,6
2 Męcnarowski Piotr 13,5
3 Fenrych Jakub 12,4
4 Staniek Tomasz 11,5
5 Malarz Kamil 11,0
6 Przybyła Zbigniew 10,8
1 Piasecki Bartosz 13,6
2 Męcnarowski Piotr 13,5
3 Fenrych Jakub 12,4
4 Staniek Tomasz 11,5
5 Malarz Kamil 11,0
6 Przybyła Zbigniew 10,8