Aktualności






Adam Walczy Z Cukrzycą!
19-12-2011
Od naszego przyjaciela ze świata śląskiej koszykówki otrzymaliśmy wiadomość, wobec której oczywiście nie mogliśmy przejść obojętnie, a jej treść znajduje się poniżej...

Jak już niektórzy z Was wiedzą, wraz z gronem przyjaciół oraz przy współpracy z KS Hawajskie Koszule Żory, prowadzimy akcję "Adam Walczy z Cukrzycą", popierającą zakup i utrzymanie pompy insulinowej dla mojego przyjaciela Adama Podżorskiego. Każdy z Was może dołączyć się do tej pomocy biorąc udział w licytacji przedmiotów, jaką w tym okresie prowadzimy na Allegro. Są tam wystawione różne przedmioty związane z znanymi sportowcami jak Adam Małysz, Justyna Kowalczyk, Marcin Gortat, Kajetan Kajetanowicz itd.

TUTAJ znajduje się link do strony z aukcjami na Allegro!

Tam również znajdziecie więcej informacji o samej Akcji Pomocy, jak również informacje o innych formach pomocy (np. wpłata na konto bankowe). W tej chwili stan zdrowia Adama zmusza do jak najszybszego zakupu pompy i przeprowadzenia operacji, dlatego każda pomoc z Waszej strony będzie bezcenna.
Jeżeli możecie to proszę tą wiadomość przesłać do Waszych przyjaciół i znajomych. Pozdrawiam!

Janek Gandor






Najlepsza "5ka" 9. kolejki w 1 Lidze BLK!
18-12-2011
Piotr Konopka (SamoObrona)
25 pkt, 12 zb, 4 bl - eval 27

Paweł Olejnik (SamoObrona)
15 pkt (2x3), 9 zb, 3 as - eval 21

Zbigniew Przybyła (Klippers)
6 pkt, 16 zb, 3 prz - eval 24

Robert Kozaczka (Shakers)
27 pkt (5x3), 12 zb - eval 33

Mirosław Wranik (Zryw Bielsko-Biała)
19 pkt (1x3), 7 zb - eval 19

MVP 9. kolejki został Piotr Konopka!






Najlepsza "5ka" 11. kolejki w 2 Lidze BLK!
18-12-2011
Łukasz Mądry (OPTYK Ewa Jasiczek)
26 pkt, 20 zb, 4 as, 2 bl - eval 39

Artur Pławecki (Rosomaki)
15 pkt, 10 zb, 3 as, 3 bl - eval 24

Paweł Zatorski (Rosomaki)
15 pkt, 15 zb - eval 24

Paweł Ziarnik (WSEH)
14 pkt, 13 zb, 3 prz - eval 21

Arkadiusz Raczyński (Magneti Marelli BT)
23 pkt (2x3), 8 zb - eval 20

MVP 11. kolejki został Łukasz Mądry!






Aktualne tabele w 1 Lidze BLK
12-12-2011
Grupa C (rywalizacja o miejsca 1-6)
1. Shakers - 8 (347-263)
2. Klippers - 8 (311-273)
3. Mcomp Group - 6 (224-228)
4. Elefanty - 6 (279-289)
5. Galacticos - 4 (284-230)
6. SamoObrona - 4 (253-305)

Grupa D (rywalizacja o miejsca 7-10)
1. Zryw Bielsko-Biała - 4 (148-101)
2. Lejkers - 4 (192-249)
3. No Flow - 4 (209-186)
4. Sportmaster.pl - 3 (153-166)






Najlepsza "5ka" 8. kolejki w 1 Lidze BLK!
11-12-2011
Grzegorz Szybowicz (Shakers)
27 pkt (3x3), 6 as, 6 prz, 5 zb - eval 33

Paweł Miśkiewicz (Shakers)
26 pkt (3x3), 12 zb, 3 as, 2 bl - eval 31

Andrzej Kołodziejski (Elefanty)
22 pkt, 13 zb - eval 25

Zbigniew Przybyła (Klippers)
6 pkt, 14 zb, 3 bl, 3 prz - eval 20

Piotr Męcnarowski (No Flow)
16 pkt, 15 zb, 3 as, 2 bl - eval 25

MVP 8. kolejki został Grzegorz Szybowicz!






Aktualne tabele w 2 Lidze BLK
10-12-2011
Grupa C (rywalizacja o miejsca 1-6)
1. OPTYK Ewa Jasiczek - 8 (351-216)
2. Rosomaki - 7 (305-289)
3. Young Thunders - 7 (347-267)
4. Magneti Marelli Basketball Team - 5 (245-303)
5. Pretorianie - 5 (279-356)
6. TRS Siła Ustroń - 4 (220-316)

Grupa D (rywalizacja o miejsca 7-10)
1. Highlanders - 4 (137-92)
2. Astar Team - 3 (98-126)
3. WSEH - 3 (106-111)
4. Gang Bang Slam - 2 (105-117)

Grupa E (rywalizacja o miejsca 11-14)
1. LO Kopernik Żywiec - 5 (262-237)
2. ZSTiL Czechowice-Dziedzice - 4 (241-220)
3. 12 Małp - 3 (136-145)
4. Ułaaa - 3 (146-183)






Najlepsza "5ka" 10. kolejki w 2 Lidze BLK!
10-12-2011
Kamil Malarz (Pretorianie)
29 pkt (1x3), 19 zb - eval 44

Rafał Blachura (Rosomaki)
24 pkt (2x3), 13 zb, 5 as - eval 35

Łukasz Mądry (OPTYK Ewa Jasiczek)
21 pkt, 6 zb, 5 as, 7 prz, 3 bl - eval 25

Mateusz Wieczorek (ZSTiL Czechowice-Dziedzice)
21 pkt (1x3), 10 zb, 7 as, 4 prz - eval 24

Sebastian Warcop (Young Thunders)
31 pkt (4x3), 5 zb, 3 prz - eval 26

MVP 10. kolejki został Kamil Malarz!






Aktualne tabele w 2 Lidze BLK
05-12-2011
Grupa C (rywalizacja o miejsca 1-6)
1. OPTYK Ewa Jasiczek - 6 (287-171)
2. Young Thunders - 6 (265-180)
3. Rosomaki - 5 (218-207)
4. Magneti Marelli Basketball Team - 4 (200-239)
5. Pretorianie - 3 (196-290)
6. TRS Siła Ustroń - 3 (154-233)

Grupa D (rywalizacja o miejsca 7-10)
1. Highlanders - 4 (137-92)
2. Astar Team - 3 (98-126)
3. WSEH - 3 (106-111)
4. Gang Bang Slam - 2 (105-117)

Grupa E (rywalizacja o miejsca 11-14)
1. LO Kopernik Żywiec - 4 (193-131)
2. Ułaaa - 3 (146-183)
3. 12 Małp - 3 (136-145)
4. ZSTiL Czechowice-Dziedzice - 2 (135-151)

W terminarzu dostępne są już mecze do końca 2011 roku!






Najlepsza "5ka" 9. kolejki w 2 Lidze BLK!
05-12-2011
Grzegorz Harężlak (Astar Team)
20 pkt, 22 zb, 3 bl, 3 prz - eval 38

Michał Polok (Highlanders)
17 pkt, 25 zb, 5 bl - eval 37

Wacław Kościółek (LO Kopernik Żywiec)
40 pkt (2x3), 6 zb - eval 30

Łukasz Mądry (OPTYK Ewa Jasiczek)
30 pkt, 16 zb, 4 as, 3 prz - eval 35

Kacper Wieczorek (LO Kopernik Żywiec)
13 pkt (1x3), 11 zb, 4 as, 9 prz - eval 29

MVP 9. kolejki został Grzegorz Harężlak!






Koniec 1 fazy rozgrywek w 2 Lidze
28-11-2011
W ten weekend zakończyła się pierwsza faza rozgrywek grupowych w 2 Lidze, w związku z tym nadszedł czas na podsumowania i podział na kolejne grupy (C, D oraz E), w których będzie kontynuowana rywalizacja.

Grupa A
1. Young Thunders - 11
2. Magneti Marelli Basketball Team - 11
3. T.R.S Siła Ustroń - 10
4. Highlanders - 9
5. Astar Team - 8
6. ZSTiL Czechowice-Dziedzice - 7
7. 12 Małp - 7

Grupa B
1. OPTYK Ewa Jasiczek - 12
2. Rosomaki - 11
3. Pretorianie - 10
4. Gang Bang Slam - 8
5. WSEH - 8
6. LO Kopernik Żywiec - 7
7. Ułaaa - 7

Na tej podstawie utworzone zostały grupy, w których będzie się odbywać rywalizacja w drugiej fazie rozgrywek (z zachowaniem wyników z rozegranych wcześniej meczów):

Grupa C (rywalizacja o miejsca 1-6)
1. OPTYK Ewa Jasiczek - 4 (191-120)
2. Young Thunders - 4 (166-118)
3. Magneti Marelli Basketball Team - 3 (136-150)
4. Rosomaki - 3 (129-143)
5. TRS Siła Ustroń - 2 (103-137)
6. Pretorianie - 2 (134-191)

Grupa D (rywalizacja o miejsca 7-10)
1. Highlanders - 2 (79-45)
2. WSEH - 2 (59-58)
3. Gang Bang Slam - 1 (58-59)
4. Astar Team - 1 (45-79)

Grupa E (rywalizacja o miejsca 11-14)
1. LO Kopernik Żywiec - 2 (100-60)
2. 12 Małp - 2 (65-52)
3. ZSTiL Czechowice-Dziedzice - 1 (52-65)
4. Ułaaa - 1 (60-100)

W terminarzu dostępne są już mecze na najbliższy weekend z Bielską Ligą Koszykówki!
Obejrzyj film
1 Szybowicz Grzegorz 8,0
2 Sierp Bartosz 8,0
3 Rutkowski Łukasz 6,6
4 Słodownik Mariusz 5,0
5 Kunowski Piotr 5,0
6 Master Marcin 4,8
1 Kocur Jacek 100,0%
2 Sewera Paweł 100,0%
3 Żak Wojciech 100,0%
4 Cul Tomasz 100,0%
5 Knieć Tomasz 100,0%
6 Zioło Maciej 91,7%