Aktualności






39. edycja BLK - komunikat organizacyjny
11-09-2016
Facebook Twitter

I.
W najbliższą sobotę (17 września) odbędzie się turniej kwalifikacyjny, w którym sześć zespołów będzie rywalizować o trzy miejsca w zbliżającej się 39. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki!

W turnieju tym zaprezentują się drużyny, które uplasowały się na trzech ostatnich miejscach w 3 lidze w poprzednim sezonie, czyli Young Blood, Siła Ustroń i Skrzydlaci, a także wszystkie nowe zespoły – Czarno Biali, Slam Drunk i Mad Ballers.

W turnieju kwalifikacyjnym obowiązywać będą następujące zasady:
1. W sobotę o godz. 8:30 odbędzie się losowanie, w którym drużyny zostaną podzielone na dwie 3-zespołowe grupy A i B (przy założeniu, że w jednej grupie nie mogą rywalizować wyłącznie trzy drużyny występujące w poprzedniej edycji lub trzy drużyny nowe).
2. W każdej grupie rozgrywki będą prowadzone systemem „każdy z każdym”, pierwsze spotkanie odbędzie się już o godz. 9:00, a kolejne będą rozpoczynać się o każdej pełnej godzinie zegarowej.
3. Zespoły, które wygrają rywalizację w grupach A i B uzyskają automatycznie promocję do 3 ligi w zbliżającym się sezonie.
4. Zespoły, które uplasują się na drugich miejscach w grupach A i B na zakończenie całego turnieju zagrają spotkanie, którego stawką będzie ostatnie wolne miejsce w 3 lidze w 39. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki.
5. Wszystkie mecze w turnieju kwalifikacyjnym będą skrócone (2 x 12 minut z zatrzymywaniem czasu gry), protokoły będą prowadzone w tradycyjnej (papierowej) formie.
6. Wysokość opłaty startowej w turnieju kwalifikacyjnym dla każdego zespołu to 200zł, a wszystkie zespoły prosimy o wykonanie przelewów (najpóźniej do 14 września) na konto Stowarzyszenia Bielska Liga Koszykówki w Raiffeisen Polbank - 85 1750 0012 0000 0000 2687 9019 - w tytule umieszczając koniecznie „Turniej Kwalifikacyjny 3 liga – NAZWA ZESPOŁU”.
7. Zgodnie z komunikatem z 10 lutego 2016 roku, opłata startowa do turnieju kwalifikacyjnego dla zespołu Mad Ballers została obniżona o 50% i wynosi 100zł.
8. Dla wszystkich trzech zespołów, które po rozegraniu turnieju kwalifikacyjnego otrzymają promocję do rozgrywek 39. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki, wysokość wpisowego do zbliżającego się sezonu będzie obniżone o 100zł w porównaniu z treścią komunikatu z 22 sierpnia 2016 roku.
9. Wszystkie zespoły biorące udział w turnieju kwalifikacyjnym prosimy o jak najszybsze potwierdzenie udziału w nim, przez wysłanie wiadomości na biuro@blk.com.pl.
10. Oczywiście dla sprawnego przeprowadzenia całego turnieju, prosimy o zachowanie wszystkich standardów obowiązujących na meczach Bielskiej Ligi Koszykówki, a zwłaszcza o posiadanie min. jednolitych koszulek sportowych z widocznymi numerami.
11. Zawodnicy reprezentujący na turnieju kwalifikacyjnym trzy zespoły, które nie uzyskają promocji do zbliżającej się edycji ligi, mogą bez problemu dołączyć do innej drużyny i w jej składzie uczestniczyć w rozgrywkach 39. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki.

II.
Uprzedzając ewentualne pytania ze strony pozostałych zespołów - w rozgrywkach zagwarantowane miejsce mają następujące drużyny - Grim Reapers, MUKK Henryk Kania Pszczyna, Pretorianie, 12 Małp, Apache, Narnia 420ers, Lutnia In Plus, Dziki Bagienne, Akademia Basketu, Komorowice Woodcutters i MOSiR KiS Żywiec.

III.
Bezpośrednio po zakończeniu turnieju kwalifikacyjnego (po godz. 16:00), odbędzie się losowanie dwóch grup w 3 lidze, w których będziemy prowadzić rozgrywki w zbliżającym się sezonie!

Uwaga!
Już w niedzielę (18 września) odbędą się 3 spotkania w 3 lidze i możliwa jest sytuacja, że w tym dniu rozgrywać mecze będą również zespoły występujące w sobotnim turnieju kwalifikacyjnym!

IV.
Dwa spotkania barażowe Hustlerzy Andrychów – Aurochs oraz Tokyo 2020 – Grim Reapers oczywiście będą rozegrane w terminie późniejszym (na pewno nie będzie to zbliżający się weekend 17-18 września)!

V.
W najbliższy weekend nie licząc turnieju kwalifikacyjnego odbędą się również dwa mecze w 2 lidze (sobota) oraz trzy mecze w 3 lidze (niedziela).






Komunikat Komisji Dyscyplinarnej BLK nr 1/39
12-09-2016
Facebook Twitter

Komisja Dyscyplinarna BLK w składzie Marcin Jacobson i Dariusz Bielnik, na posiedzeniu w dniu 11 września 2016 roku, zgodnie z regulaminem Bielskiej Ligi Koszykówki postanowiła nałożyć na drużyny NSBB i Orły Mirosława K. kary pieniężne w wysokości po 300 złotych płatne przed rozpoczęciem zbliżających się rozgrywek, za odmowę udziału w meczu o trzecie miejsce w 2 lidze BLK w dniu 25 czerwca 2016 roku. Jednocześnie Komisja Dyscyplinarna ostrzega obie drużyny, że kolejny walkower przez nie zawiniony może spowodować wykluczenie z rozgrywek Bielskiej Ligi Koszykówki.

Na tym posiedzenie Komisji Dyscyplinarnej BLK zakończono.






39. edycja BLK - komunikat organizacyjny
10-09-2016
Facebook Twitter

Z radością informujemy, że do zbliżającej się edycji otrzymaliśmy zgłoszenia aż od 35 zespołów - dziękujemy!

1 liga

1. Galacticos Basket Żywiec
2. Shakers
3. Washington Bultens
4. Double B Nation
5. Elefanty
6. OPTYK Ewa Jasiczek
7. SamoObrona
8. BraveHearts Oświęcim
9. Hustlerzy Andrychów

2 liga

1. Aurochs
2. Zryw Bielsko-Biała
3. Orły Mirosława K.
4. NSBB
5. Elektryk Podbeskidzie
6. Wrona Wings
7. Rosomaki
8. DAAS Basket Hills Bielsko-Biała MU-18
9. Tokyo 2020

3 liga

1. Grim Reapers
2. MUKK Henryk Kania Pszczyna
3. Pretorianie
4. 12 Małp
5. Apache
6. Narnia 420ers
7. Lutnia In Plus
8. Dziki Bagienne
9. Akademia Basketu
10. Komorowice Woodcutters
11. MOSiR KiS Żywiec
12. Young Blood
13. Siła Ustroń
14. Skrzydlaci
15. Czarno Biali (nowa drużyna)
16. Slam Drunk (nowa drużyna)
17. Mad Ballers (nowa drużyna)

W najbliższym czasie w specjalnym komunikacie zaprezentujemy wszystkie szczegóły dotyczące turnieju kwalifikacyjnego, ponieważ w 39. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki rywalizować będą w sumie 32 zespoły.






39. edycja Bielskiej Ligi Koszykówki - zapraszamy!
22-08-2016
Facebook Twitter

I.
Lista drużyn zgłoszonych do 39. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki (aktualizacja 9 września, godz. 20:00):

1 liga

1. Elefanty
2. Shakers
3. SamoObrona
4. OPTYK Ewa Jasiczek
5. Hustlerzy Andrychów
6. Double B Nation
7. Washington Bultens (Klippers)
8. Galacticos Basket Żywiec
9. BraveHearts Oświęcim

2 liga

1. Tokyo 2020
2. DAAS Basket Hills Bielsko-Biała MU-18
3. NSBB
4. Rosomaki
5. Elektryk Podbeskidzie (Not Found)
6. Pszczyna (Orły Mirosława K.)
7. Aurochs
8. Zryw Bielsko-Biała
9. Wrona Wings

3 liga

1. Young Blood
2. Narnia 420ers
3. Grim Reapers
4. Apache
5. MOSiR KiS Żywiec
6. Siła Ustroń
7. Lutnia In Plus (Lutnia Uniforms)
8. MUKK Henryk Kania Pszczyna
9. 12 Małp
10. Pretorianie
11. Skrzydlaci
12. Akademia Basketu
13. Dziki Bagienne
14. Komorowice Woodcutters

nowe zespoły

1. Czarno Biali
2. Slam Drunk
3. Mad Ballers


II.
Już za kilka tygodni inauguracja 39. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki, w związku z tym do 9 września (godz. 20:00) można wysyłać do nas formularze zgłoszeniowe do zbliżającego się sezonu! Jak zawsze prosimy nie czekać z załatwianiem formalności do ostatniej chwili, dziękujemy!

W 39. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki zagwarantowany udział mają następujące zespoły:

1 liga

1. Galacticos Basket Żywiec
2. Shakers
3. Klippers
4. Double B Nation
5. Elefanty
6. OPTYK Ewa Jasiczek
7. SamoObrona
8. BraveHearts Oświęcim
9. Hustlerzy Andrychów / Aurochs (zwycięzca w meczu barażowym)

2 liga

1. Hustlerzy Andrychów / Aurochs (przegrany w meczu barażowym)
2. Zryw Bielsko-Biała
3. Orły Mirosława K.
4. NSBB
5. Not Found
6. Wrona Wings
7. Rosomaki
8. DAAS Basket Hills Bielsko-Biała MU-18
9. Tokyo 2020 / Grim Reapers (zwycięzca w meczu barażowym)

3 liga

1. Tokyo 2020 / Grim Reapers (przegrany w meczu barażowym)
2. MUKK Henryk Kania Pszczyna
3. Pretorianie
4. DAAS Basket Hills Bielsko-Biała
5. 12 Małp
6. Apache
7. Narnia 420ers
8. Monolith
9. Lutnia Uniforms *
10. Dziki Bagienne *
11. Akademia Basketu *
12. Komorowice Woodcutters *
13. MOSiR KiS Żywiec *
14. Young Blood *
15. Siła Ustroń *
16. Skrzydlaci *


W nawiązaniu do zapowiadanego już przed rozpoczęciem 38. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki turnieju kwalifikacyjnego, pragniemy przypomnieć że zespoły z 3 ligi wymienione od 1. do 8. miejsca mają zagwarantowany udział w zbliżającym się sezonie, a pozostałe od 9. do 16. miejsca (*) mogą uczestniczyć w turnieju kwalifikacyjnym. W zależności od jego formy i ilości zgłoszonych zespołów, organizatorzy zastrzegają sobie możliwość poszerzenia listy drużyn dopuszczonych do rozgrywek bez konieczności uczestniczenia w turnieju kwalifikacyjnym o kolejne zespoły od 9. miejsca w dół (zgodnie z kolejnością na liście).

Po zakończeniu zapisów w kolejnym komunikacie poinformujemy o:
- systemie rozgrywek we wszystkich ligach,
- terminie i sposobie losowania grup w 3 lidze,
- wszystkich szczegółach dotyczących zapowiadanego przez nas na początku poprzedniej edycji turnieju kwalifikacyjnego (który będzie odpłatny i odbędzie się na zasadach określonych przez organizatorów rozgrywek), co oczywiście ma bezpośredni związek z liczbą zgłoszonych zespołów.

W sytuacji, gdy jakaś drużyna posiadająca zagwarantowany udział w zbliżającej się edycji nie zgłosi się do rozgrywek w najbliższym sezonie, to jej miejsce zajmie:
- za jakąkolwiek z drużyn z 1 ligi – drużyna z 2 ligi wg ww. kolejności,
- za jakąkolwiek z drużyn z 2 ligi – drużyna z 3 ligi wg ww. kolejności,
- za jakąkolwiek z drużyn z 3 ligi – nowy zespół wg kolejności przysłanych zgłoszeń.

III.
Zgłoszenie drużyny już tradycyjnie jest możliwe w następujący sposób:
1. Pobierz plik z Formularzem Zgłoszeniowym (dostępny jest w dziale z plikami do pobrania - tutaj).
2. Wypełnij czytelnie wszystkie pola wymaganymi danymi.
3. Wyślij najpóźniej do 9 września (godz. 20:00) na adres biuro@blk.com.pl.

Pozostałe niezbędne do rejestracji dokumenty (regulamin, oświadczenie ubezpieczeniowe) znajdują się również w dziale z plikami do pobrania. Wszystkie dokumenty należy oddać wypełnione i podpisane przed rozegraniem pierwszego meczu w sezonie.

Uwaga!
1. Zgłoszenie zespołu do rozgrywek przyjmujemy tylko na aktualnym wzorze formularza zgłoszeniowego!
2. Przed rozegraniem pierwszego spotkania w zbliżającym się sezonie, każdy zawodnik zobowiązany jest dostarczyć oświadczenie ubezpieczeniowe:
- dla zawodników pełnoletnich – podpisane oświadczenie ubezpieczeniowe i kserokopia dowodu osobistego,
- dla zawodników niepełnoletnich – podpisane oświadczenie ubezpieczeniowe przez opiekuna prawnego i jego kserokopia dowodu osobistego.

W przeciwnym wypadku zawodnik, który nie dopełni formalności z tym związanych, nie zostanie dopuszczony do meczu!

Oczywiście dotyczy to tylko zawodników:
- rozgrywających pierwszy sezon w Bielskiej Lidze Koszykówki,
- nie występujących w naszej lidze w poprzedniej edycji, w czasie której dokonaliśmy pełnej aktualizacji oświadczeń ubezpieczeniowych,
- wszystkich, którzy w porównaniu z poprzednią edycją uzyskali pełnoletność.

Wysokość wpisowego w 39. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki:

1 liga
- płatność w całości – 1200 zł w terminie do 3 października
- płatność w dwóch ratach – pierwsza rata 650 zł do 3 października, druga rata 650 zł do 7 listopada

2 liga
- płatność w całości – 1200 zł w terminie do 3 października
- płatność w dwóch ratach – pierwsza rata 650 zł do 3 października, druga rata 650 zł do 7 listopada

3 liga
- płatność w całości – 1100 zł w terminie do 3 października
- płatność w dwóch ratach – pierwsza rata 600 zł do 3 października, druga rata 600 zł do 7 listopada

Drużyny, które nie uregulują należności do 3 października (termin ten dotyczy płatności w całości albo pierwszej raty) lub do 7 listopada (termin ten dotyczy drugiej raty), nie zostaną dopuszczone do meczów w lidze, a ich zawodnicy zawieszeni w prawach zawodników Bielskiej Ligi Koszykówki, aż do momentu uregulowania całej kwoty wpisowego powiększonej o 300 zł.

Wpłaty należy dokonywać na konto Stowarzyszenia Bielska Liga Koszykówki w banku Raiffeisen Polbank - 85 1750 0012 0000 0000 2687 9019 - w tytule wpłaty należy wpisać nazwę drużyny.

Drużyny opłacające swój udział na podstawie wystawionego wcześniej rachunku proszone są o jak najszybsze zgłoszenie tego faktu organizatorom rozgrywek.

IV.
Pierwsze spotkania w 39. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki zostaną rozegrane 17-18 września! W zależności od liczby zgłoszonych zespołów, w tych dniach mogą odbywać się głównie mecze barażowe oraz w turnieju kwalifikacyjnym.

V.
Z wielką radością chcielibyśmy poinformować o tym, że nowym partnerem technicznym Bielskiej Ligi Koszykówki będzie firma UFFO – producent profesjonalnej odzieży sportowej, w tym kompletnych strojów meczowych do koszykówki! W najbliższym czasie przedstawimy wam specjalną ofertę przygotowaną dla zespołów występujących w naszej lidze – zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów firmy UFFO!

www.uffo.pl

Zapraszamy!






Galacticos Basket Żywiec - najlepsza drużyna w tym sezonie!
26-06-2016
Facebook Twitter

www.beskidzka24.pl - relacja
www.super-nowa.pl - relacja
Informator Sportowo-Turystyczny (lipiec 2016)


I.
Jesteśmy już po finałowym weekendzie w 38. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki! Zespół Galacticos Basket Żywiec, po wygranej 64:65 z Shakers, to w tej chwili najlepszy zespół w naszej lidze, gratulujemy! Najbardziej wartościowym zawodnikiem tego spotkania był Andrzej Brańka. Najniższe miejsce na podium w 1 lidze przypadło drużynie Klippers, która pokonała 62:71 zespół Double B Nation!

W finale 2 ligi BraveHearts Oświęcim wygrali z Aurochs 57:41, a MVP tego meczu został wybrany Marcin Kajor! Niestety w tym sezonie spotkanie o trzecie miejsce w tej lidze nie odbyło się...

W trzecim rozegranym w niedzielę meczu finałowym zespół DAAS Basket Hills Bielsko-Biała MU-18 pokonał Grim Reapers 81:49, a najlepszym graczem tego spotkania został wybrany Maciej Wojdyła. W meczu o trzecie miejsce drużyna Pretorianie wygrała z DAAS Basket Hills Bielsko-Biała!

Oczywiście w tym dniu zwycięzcy klasyfikacji indywidualnych oraz przedstawiciele poszczególnych drużyn odebrali pamiątkowe puchary, statuetki i dyplomy, a także nagrody ufundowane przez firmy i instytucje wspierające rozgrywki Bielskiej Ligi Koszykówki.

W tej edycji wybraliśmy również najlepszych zawodników całego sezonu - Piotra Męcnarowskiego (Shakers - 1 liga), Bartosza Piaseckiego (NSBB - 2 liga) oraz Macieja Jochacego (DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - 3 liga)!

W 38. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki postanowiliśmy również przyznać nagrody dla zespołu DAAS Basket Hills Bielsko-Biała MU-18 - za największe objawienie, a także dla Jakuba Masłowskiego (Orły Mirosława K.) - za największy postęp w tym sezonie!

W klasyfikacji Fair Play zwyciężyła drużyna Dziki Bagienne otrzymując z tej okazji puchar oraz specjalną zniżkę na wpisowe do 39. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki!

W końcu pragniemy podziękować wszystkim wspierającym rozgrywki:

Urząd Miejski w Bielsku-Białej (www.bielsko-biala.pl)
MEGA SPORT (www.prosportowy.pl)
NUTREND (www.nutrend.pl)
SPORTMASTER (www.sportmaster.pl)
We Coffee (www.we-coffee.pl)
Spalding (www.spalding.pl)
Moturystyka.pl (www.moturystyka.pl)
Reha-Forma (www.reha-forma.pl)
Kronika Beskidzka (www.kronika.beskidzka.pl)
AJC (www.ajc.com.pl)
BBOSiR (www.bbosir.bielsko.pl)
ART-LINE Plus (www.drukarniabielsko.pl)
Super-Nowa (www.super-nowa.pl)
Czarno Na Białym (www.czarnonabialym.info)
Corey Tv (www.coreytv.pl)


Chcielibyśmy również podziękować wszystkim, którzy pracą i zaangażowaniem przyczynili się do rozwoju i sprawnego funkcjonowania ligi!

II.
Klasyfikacja końcowa w 38. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki:

1 liga
1. Galacticos Basket Żywiec
2. Shakers
3. Klippers
4. Double B Nation
5. Elefanty
6. OPTYK Ewa Jasiczek
7. SamoObrona
8. Hustlerzy Andrychów
9. Zryw Bielsko-Biała

2 liga
1. BraveHearts Oświęcim
2. Aurochs
3. Orły Mirosława K. / NSBB
4. Orły Mirosława K. / NSBB
5. Not Found
6. Wrona Wings
7. Rosomaki
8. Tokyo 2020
9. MUKK Henryk Kania Pszczyna

3 liga
1. DAAS Basket Hills Bielsko-Biała MU-18
2. Grim Reapers
3. Pretorianie
4. DAAS Basket Hills Bielsko-Biała
5. 12 Małp
6. Apache
7. Narnia 420ers
8. Monolith
9. Lutnia Uniforms
10. Dziki Bagienne
11. Akademia Basketu
12. Komorowice Woodcutters
13. MOSiR KiS Żywiec
14. Young Blood
15. Siła Ustroń
16. Skrzydlaci


III.
W drugiej połowie sierpnia rozpoczniemy zapisy do 39. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki, a w tej chwili życzymy wszystkim udanych wakacji, dziękujemy za emocjonujący sezon, do zobaczenia!






Zapraszamy na finały 38. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki!
20-06-2016
Facebook Twitter

W najbliższy weekend zapraszamy na finały 38. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki!

25 czerwca (sobota)

13:20 – o trzecie miejsce w 3 lidze
Pretorianie – DAAS Basket Hills Bielsko-Biała

15:00 – o trzecie miejsce w 2 lidze
Orły Mirosława K. - NSBB

16:40 – o trzecie miejsce w 1 lidze
Double B Nation - Klippers

26 czerwca (niedziela)

12:20 – finał 3 ligi
DAAS Basket Hills Bielsko-Biała MU-18 - Grim Reapers

14:00 – finał 2 ligi
BraveHearts Oświęcim - Aurochs

około 15:30 – rozdanie wyróżnień i nagród w klasyfikacjach indywidualnych i drużynowych

16:30 – finał 1 ligi
Shakers - Galacticos Basket Żywiec

około 18:00 – dekoracja finalistów i zakończenie imprezy

Wszystkie mecze odbędą się oczywiście na hali "Victoria" przy ul. Bratków 16 w Bielsku-Białej.

Za pomoc w czasie rozgrywek 38. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki chcielibyśmy podziękować naszym partnerom:

Urząd Miejski w Bielsku-Białej (www.bielsko-biala.pl)
MEGA SPORT (www.prosportowy.pl)
NUTREND (www.nutrend.pl)
SPORTMASTER (www.sportmaster.pl)
We Coffee (www.we-coffee.pl)
Spalding (www.spalding.pl)
Moturystyka.pl (www.moturystyka.pl)
Reha-Forma (www.reha-forma.pl)
Kronika Beskidzka (www.kronika.beskidzka.pl)
AJC (www.ajc.com.pl)
BBOSiR (www.bbosir.bielsko.pl)
ART-LINE Plus (www.drukarniabielsko.pl)
Super-Nowa (www.super-nowa.pl)
Czarno Na Białym (www.czarnonabialym.info)
Corey Tv (www.coreytv.pl)


Zapraszamy!






Komunikat Komisji Dyscyplinarnej BLK nr 8/38
22-06-2016
Facebook Twitter

Komisja Dyscyplinarna BLK w składzie Marcin Jacobson i Dariusz Bielnik, na posiedzeniu w dniu 21 czerwca 2016 roku postanowiła zawiesić na jeden mecz zawodnika Konrada Kotowskiego (Orły Mirosława K.) za przewinienie techniczne w drugim meczu półfinałowym.
Na w/w decyzji zaważył fakt, że Konrad Kotowski po pierwszym meczu półfinałowym otrzymał ostrzeżenie za przewinienie techniczne, więc aktualne wykroczenie nie dość, że ma znamiona recydywy, to na dodatek sugeruje brak refleksji i woli poprawy.






Piotr Męcnarowski, Bartosz Piasecki, Maciej Jochacy - 3 x MVP!
22-06-2016
Facebook Twitter

Na zakończenie tego sezonu przyznaliśmy również nagrody MVP dla najlepszych zawodników w 38. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki!

Najlepszym zawodnikiem w 1 lidze został Piotr Męcnarowski z zespołu Shakers!

W 2 lidze na tytuł MVP najbardziej zasłużył Bartosz Piasecki reprezentujący drużynę NSBB!

Maciej Jochacy z zespołu DAAS Basket Hills Bielsko-Biała to najlepszy zawodnik w tym sezonie w 3 lidze!

Gratulujemy!






Jakub Masłowski i DAAS Basket Hills Bielsko-Biała MU-18!
21-06-2016
Facebook Twitter

W tym sezonie postanowiliśmy wyróżnić nagrodami specjalnymi:

Na nagrodę za Największy Postęp w 38. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki najbardziej zasłużył zawodnik Orłów Mirosława K. - Jakub Masłowski!

DAAS Basket Hills Bielsko-Biała MU-18 to zespół, który został nagrodzony wyróżnieniem za Największe Objawienie - w pierwszym sezonie w lidze "juniorska" drużyna z naszego miasta awansowała do finału w 3 lidze!

Gratulujemy!






Nagroda Fair Play dla Dzików Bagiennych!
20-06-2016
Facebook Twitter

W prowadzonej przez nas od początku sezonu klasyfikacji Fair Play najlepsza okazała się drużyna Dziki Bagienne!

Za zwycięzcami w czołówce uplasowały się zespoły Lutnia Uniforms, Galacticos Basket Żywiec, Shakers, MUKK Henryk Kania Pszczyna i DAAS Basket Hills Bielsko-Biała MU-18!

Dla zawodników Dzików Bagiennych przygotowany będzie już tradycyjnie specjalny puchar, a dodatkową nagrodą będzie niższe wpisowe do 39. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki!
Obejrzyj film
1 Klimek Rafał 4,0
2 Ostrowski Rafał 3,3
3 Wojas Kamil 3,3
4 Grygier Michał 3,3
5 Kręcichwost Tomasz 3,0
6 Józefów Mateusz 2,8
1 Ber Szymon 100,0%
2 Kukla Adam 100,0%
3 Lubrych Karol 57,1%
4 Malarz Kamil 50,0%
5 Klimek Rafał 50,0%
6 Przybyła Maksymilian 50,0%