Aktualności






Najlepsza "5ka" 5. kolejki w 3 Lidze BLK!
01-11-2016
Facebook Twitter

Sergiusz Świerczek (Pretorianie)
21 pkt, 3 zb, 7 as, 7 prz – eval 30

Mirosław Wrona (Pretorianie)
13 pkt (1x3), 8 zb, 1 prz – eval 16

Łukasz Kubik (Siła Ustroń)
18 pkt, 10 zb, 2 as, 4 prz, 4 bl – eval 31

Michał Sznajder (Siła Ustroń)
19 pkt, 3 zb, 1 as, 7 prz, 1 bl – eval 20

Kamil Rojek (Narnia 420ers)
20 pkt (2x3), 11 zb, 3 as, 1 prz – eval 20

MVP 5. kolejki w 3 lidze został Łukasz Kubik!






Najlepsza "5ka" 4. kolejki w 2 Lidze BLK!
25-10-2016
Facebook Twitter

Kamil Wojas (DAAS Basket Hills B-B MU-18)
15 pkt, 3 zb, 7 as, 5 prz – eval 26

Mateusz Honkisz (Grim Reapers)
18 pkt (2x3), 21 zb, 5 as, 3 prz, 1 bl – eval 35

Michał Cichoń (Vincal)
41 pkt (9x3), 7 zb, 3 as, 1 prz – eval 40

Tomasz Śpiewak (Rosomaki)
29 pkt (5x3), 7 zb, 1 as, 2 prz – eval 23

Maciej Wojdyła (DAAS Basket Hills B-B MU-18)
15 pkt, 7 zb, 5 as, 3 prz, 1 bl – eval 24

MVP 4. kolejki w 2 lidze został Michał Cichoń!






39. edycja BLK - komunikat organizacyjny
25-10-2016
Facebook Twitter

Uwaga!
Na prośbę drużyny OPTYK Ewa Jasiczek, spotkanie z BraveHearts Oświęcim, za zgodą przedstawiciela drużyny z Oświęcimia, zostało przełożone z 29 października na późniejszy termin!

W miejsce tego meczu w najbliższą sobotę odbędzie się jedno z zaległych spotkań w 3 lidze:

2016-10-29 15:30 Siła Ustroń - Narnia 420ers

Wczoraj terminarz rozgrywek został uzupełniony o mecze zaplanowane do końca 2016 roku.
Wierzymy, że pozostanie on już w niezmienionej formie do samego końca!

Pozdrawiamy!






39. edycja BLK - komunikat organizacyjny
20-10-2016
Facebook Twitter

Uwaga!
Z przyczyn niezależnych od nas, byliśmy zmuszeni do usunięcia z terminarza rozgrywek następujących meczów:

2016-10-22 16:15 MOSiR KiS Żywiec - Dziki Bagienne
2016-10-22 17:45 Siła Ustroń - Narnia 420ers

2016-11-12 15:20 Zryw Bielsko-Biała - Grim Reapers
2016-11-12 17:00 SamoObrona - BraveHearts Oświęcim
2016-11-12 18:40 Lutnia In Plus - Pretorianie

Oczywiście wszystkie ww. spotkania odbędą się w innych terminach, a zainteresowanych przepraszamy za ewentualne niedogodności!

W naszym terminarzu rozgrywek uwzględnione są już wszystkie zmiany, pozdrawiamy!






Najlepsza "5ka" 3. kolejki w 1 Lidze BLK!
18-10-2016
Facebook Twitter

Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów)
19 pkt, 6 zb, 11 as, 4 prz – eval 29

Piotr Karnia (Washington Bultens)
24 pkt (1x3), 12 zb, 3 as, 3 prz – eval 33

Maciej Goryl (Elefanty)
18 pkt, 15 zb, 5 as – eval 33

Arkadiusz Raczyński (SamoObrona)
12 pkt (3x3), 8 zb, 1 as, 1 prz, 1 bl – eval 15

Maciej Miśkiewicz (Shakers)
25 pkt (2x3), 10 zb, 3 as, 3 prz – eval 28

MVP 3. kolejki w 1 lidze został Maciej Goryl!






Najlepsza "5ka" 3. kolejki w 2 Lidze BLK!
18-10-2016
Facebook Twitter

Bartosz Piasecki (NSBB)
38 pkt, 18 zb, 3 prz – eval 44

Mateusz Wieczorek (Elektryk Podbeskidzie)
18 pkt (5x3), 9 zb, 1 as, 2 prz, 1 bl – eval 22

Kamil Szopa (Vincal)
17 pkt, 14 zb, 1 as, 5 prz, 1 bl – eval 25

Bartosz Żyrek (Zryw Bielsko-Biała)
26 pkt (2x3), 9 zb, 4 prz, 1 bl – eval 33

Rafał Klimek (DAAS Basket Hills Bielsko-Biała)
8 pkt, 7 zb, 2 as, 10 prz – eval 21

MVP 3. kolejki w 2 lidze został Bartosz Piasecki!






Najlepsza "5ka" 4. kolejki w 3 Lidze BLK!
18-10-2016
Facebook Twitter

Sławomir Talar (Apache)
10 pkt, 9 zb, 2 as, 1 bl – eval 15

Artur Pławecki (Tokyo 2020)
17 pkt (1x3), 11 zb, 2 as, 1 prz, 3 bl – eval 26

Dominik Nawrocki (Young Blood)
8 pkt, 16 zb, 2 as, 1 prz, 5 bl – eval 26

Michał Bożomański (Akademia Basketu)
22 pkt (2x3), 15 zb, 2 as, 4 prz, 1 bl – eval 23

Grzegorz Kastelik (12 Małp)
11 pkt, 18 zb, 2 as, 3 prz, 1 bl – eval 18

MVP 4. kolejki w 3 lidze został Artur Pławecki!






Komunikat Komisji Dyscyplinarnej BLK nr 1/39
14-10-2016
Facebook Twitter

Komisja Dyscyplinarna BLK w składzie Marcin Jacobson i Dariusz Bielnik, na posiedzeniu w dniu 13 października 2016 roku, zgodnie z regulaminem Bielskiej Ligi Koszykówki, podjęła decyzję o zawieszeniu kol. Artura Tyca (Elektryk Podbeskidzie) na jeden najbliższy mecz za otrzymanie 2 przewinień technicznych i niesportowe zachowanie w czasie spotkania Rosomaki - Elektryk Podbeskidzie, które odbyło się 8 października 2016 roku.

Na tym posiedzenie Komisji Dyscyplinarnej BLK zakończono.






Najlepsza "5ka" 2. kolejki w 1 Lidze BLK!
11-10-2016
Facebook Twitter

Marcin Anczykowski (SamoObrona)
18 pkt, 6 zb, 1 prz – eval 20

Kamil Malarz (Double B Nation)
14 pkt (1x3), 12 zb, 4 as – eval 28

Maciej Goryl (Elefanty)
17 pkt, 15 zb, 3 as, 3 prz – eval 28

Piotr Karnia (Washington Bultens)
29 pkt (1x3), 3 zb, 3 as, 2 prz – eval 26

Kamil Klapa (BraveHearts Oświęcim)
6 pkt, 8 zb, 6 as, 3 prz, 2 bl – eval 17

MVP 2. kolejki w 1 lidze został Kamil Malarz!






Najlepsza "5ka" 2. kolejki w 2 Lidze BLK!
11-10-2016
Facebook Twitter

Bartosz Porwisz (Aurochs)
21 pkt, 9 zb, 1 as, 1 prz, 5 bl – eval 25

Michał Stańczyk (Elektryk Podbeskidzie)
22 pkt (3x3), 6 zb, 3 as, 2 prz – eval 26

Bartłomiej Kapias (Wrona Wings)
20 pkt (4x3), 11 zb, 1 as, 4 prz – eval 25

Maciej Jochacy (Rosomaki)
21 pkt, 7 zb, 1 as, 3 prz – eval 20

Mateusz Honkisz (Grim Reapers)
9 pkt, 18 zb, 5 as, 1 prz – eval 21

MVP 2. kolejki w 2 lidze został Michał Stańczyk!
Obejrzyj film
1 Kleszcz Marcin 73,8%
2 Smolana Michał 71,4%
3 Kajor Marcin 69,2%
4 Copik Oliver 66,7%
5 Szybowicz Grzegorz 66,2%
6 Piasecki Bartosz 65,9%
1 Wilk Artur 100,0%
2 Kracoń Ireneusz 100,0%
3 Żak Wojciech 94,7%
4 Caputa Dominik 93,3%
5 Józefów Mateusz 90,9%
6 Piasecki Bartosz 88,5%