Aktualności






Komunikat w sprawie koronawirusa!
11-03-2020
Uwaga!
Informujemy, że w związku z sytuacją związaną z obecnością koronawirusa na terenie Polski jesteśmy w ciągłym kontakcie z Wydziałem Promocji i Sportu Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej i oczywiście jesteśmy w stanie błyskawicznie dostosować się do wszystkich rozporządzeń w tej sprawie wydanych przez władze naszego miasta!

Pamiętajmy, że sytuacja na całym świecie w ostatnich dniach jest bardzo dynamiczna i nieprzewidywalna, jednak na obecną chwilę mecze zaplanowane na najbliższy weekend (14-15 marca) odbędą się z zgodnie z terminarzem rozgrywek!

Do całej naszej koszykarskiej rodziny apelujemy o zachowanie spokoju i zdrowego rozsądku w tym trudnym dla wszystkich okresie!

Wszystkich zawodników prosimy o pojawienie się na hali bez osób towarzyszących, a kibiców tym razem o pozostanie w domach i wybranie innych form spędzania wolnego czasu. Decyzja ta jest zgodna z oficjalnym komunikatem Polskiego Związku Koszykówki z 10 marca dotyczącym meczów seniorskich na szczeblu centralnym (www.pzkosz.pl).

Prosimy o zachowanie czujności i systematyczne śledzenie naszych kanałów informacyjnych, ponieważ sytuacja może zmienić się w każdej chwili, dziękujemy za wyrozumiałość!






Najlepsza "5ka" 3. kolejki w 1 Lidze BLK!
11-03-2020

Tomasz Staniek (Elefanty)
8 pkt (1x3), 13 zb, 1 as, 1 prz, 2 bl – eval 20

Kamil Malarz (Double B Nation)
11 pkt (1x3), 19 zb, 1 as, 1 prz, 2 bl – eval 24

Sławomir Kruczek (Washington Bultens)
26 pkt (5x3), 3 zb, 1 as, 5 prz, 1 bl – eval 29

Wojciech Żak (Washington Bultens)
20 pkt (4x3), 3 zb, 6 as, 4 prz – eval 25

Mariusz Słodownik (Elefanty)
12 pkt (2x3), 3 zb, 6 as – eval 15

MVP 3. kolejki w 1 lidze został Sławomir Kruczek!






Najlepsza "5ka" 4. kolejki w 3 Lidze BLK!
11-03-2020

Mateusz Ilkiewicz (NSBB)
17 pkt (4x3), 9 zb, 2 as, 3 prz, 2 bl – eval 27

Artur Fedor (Pretorianie)
23 pkt, 16 zb, 6 as, 1 prz, 2 bl – eval 40

Szymon Lipka (Koszykarscy Ziomale Żory)
48 pkt (4x3), 4 zb, 5 as, 4 prz – eval 40

Maciej Jochacy (Crazy Ducks)
41 pkt (1x3), 7 zb, 1 as, 4 prz, 2 bl – eval 37

Marcin Sulkowski (Maximus Team)
37 pkt (6x3), 3 zb, 9 as, 4 prz – eval 40

MVP 4. kolejki w 3 lidze został Szymon Lipka!






Najlepsza "5ka" 2. kolejki w 1 Lidze BLK!
05-03-2020

Oskar Janicki (Ocean Crew)
30 pkt (3x3), 2 zb, 5 as, 4 prz – eval 29

Michał Grygier (Ocean Crew)
16 pkt (2x3), 12 zb, 8 as, 3 prz, 1 bl – eval 27

Adam Hajduk (MożemY)
26 pkt (1x3), 4 zb, 6 as, 3 prz, 1 bl – eval 29

Maciej Goryl (Elefanty)
23 pkt, 13 zb, 1 as, 2 prz – eval 29

Bartosz Piasecki (Hawajskie Koszule Żory)
25 pkt, 12 zb, 6 as, 2 bl – eval 32

MVP 2. kolejki w 1 lidze został Oskar Janicki!






Najlepsza "5ka" 3. kolejki w 3 Lidze BLK!
04-03-2020

Daniel Sekuła (Koszykarscy Ziomale Żory)
31 pkt (2x3), 4 zb, 4 as, 1 prz – eval 33

Marcin Sulikowski (Maximus Team)
15 pkt (2x3), 11 zb, 16 as, 7 prz – eval 34

Szymon Lipka (Koszykarscy Ziomale Żory)
32 pkt (4x3), 4 zb, 10 as, 7 prz – eval 41

Krzysztof Żak (Maximus Team)
29 pkt, 12 zb, 2 as, 1 prz – eval 34

Mariusz Grążawski (Fourty Plus)
33 pkt, 12 zb, 1 as, 2 prz – eval 34

MVP 3. kolejki w 3 lidze został Szymon Lipka!






Najlepsza "5ka" 1. kolejki w 1 Lidze BLK!
27-02-2020

Maciej Wojdyła (Butchercore)
12 pkt (2x3), 4 zb, 7 as, 3 prz – eval 22

Piotr Karnia (Washington Bultens)
16 pkt, 6 zb, 6 as, 2 prz – eval 20

Maciej Miśkiewicz (Shakers)
21 pkt (4x3), 9 zb, 2 as – eval 24

Paweł Miskiewicz (Shakers)
23 pkt (3x3), 6 zb, 7 as, 1 prz, 1 bl – eval 21

Piotr Marcol (Butchercore)
25 pkt (5x3), 3 zb, 1 as, 1 prz, 1 bl – eval 14

MVP 1. kolejki w 1 lidze został Maciej Miśkiewicz!






Najlepsza "5ka" 2. kolejki w 2 Lidze BLK!
26-02-2020

Robert Kozielski (Na Rondzie Team Żory)
29 pkt, 20 zb, 2 as, 1 prz – eval 38

Jakub Habdas (KS Bystra)
16 pkt, 7 zb, 3 as, 6 prz, 2 bl – eval 30

Mateusz Czekajło (Na Rondzie Team Żory)
27 pkt, 5 zb, 7 as, 5 prz, 1 bl – eval 37

Kajetan Błaszczyk (Basket Hills Bielsko-Biała)
25 pkt (1x3), 10 zb, 2 as, 2 prz, 3 bl – eval 24

Paweł Muras (Team Rybnik)
6 pkt, 20 zb, 1 as – eval 18

MVP 2. kolejki w 2 lidze został Robert Kozielski!






Najlepsza "5ka" 2. kolejki w 3 Lidze BLK!
26-02-2020

Artur Fedor (Pretorianie)
15 pkt, 14 zb, 3 as, 4 prz – eval 22

Bartosz Ber (Koszykarscy Ziomale Żory)
29 pkt, 28 zb, 1 as, 3 bl – eval 45

Daniel Sekuła (Koszykarscy Ziomale Żory)
27 pkt (2x3), 7 zb, 4 as, 1 prz – eval 30

Bartosz Bieroński (Pretorianie)
7 pkt, 15 zb, 4 as, 1 bl – eval 16

Arkadiusz Heród (Yunques Voladores)
17 pkt (5x3), 3 zb, 1 prz – eval 11

MVP 2. kolejki w 3 lidze został Bartosz Ber!






Gramy dla Kacpra Pysia!
22-02-2020

Na prośbę zaprzyjaźnionej z nami Amatorskiej Ligi Siatkówki w Bielsku-Białej, chcielibyśmy zaprosić wszystkich do udziału w amatorskim turnieju siatkówki, który odbędzie się w niedzielę (1 marca) na Hali pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26 w Bielsku-Białej!

Ten turniej to tylko część dużej imprezy, której głównym celem będzie zebranie środków na rehabilitację dla 12-letniego Kacpra Pysia!

Więcej szczegółów, dokładny harmonogram imprezy w specjalnym wydarzeniu na FB i na załączonych plakatach, zapraszamy!






Najlepsza "5ka" 1. kolejki w 2 Lidze BLK!
20-02-2020

Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów)
8 pkt, 8 zb, 14 as, 1 bl – eval 23

Rafał Rabsztyn (KS Bystra)
12 pkt, 17 zb, 1 as, 2 prz, 2 bl – eval 19

Jonathan Fragoso (LA 2028)
15 pkt (1x3), 11 zb, 6 as, 1 prz – eval 21

Jakub Gąsiorek (Basket Hills Bielsko-Biała)
22 pkt (3x3), 12 zb, 4 as, 1 prz – eval 25

Dawid Czarniak (Rosomaki)
34 pkt (7x3), 8 zb, 8 as, 3 prz – eval 37

MVP 1. kolejki w 2 lidze został Bartosz Sierp!
Obejrzyj film
1 Master Marcin 6,0
2 Kruczek Sławomir 5,0
3 Rutkowski Łukasz 4,0
4 Piasecki Sergiusz 3,0
5 Pietrysko Kamil 3,0
6 Łukasiak Szymon 3,0
1 Piasecki Bartosz 13,8
2 Męcnarowski Piotr 13,5
3 Staniek Tomasz 11,5
4 Grygier Michał 11,4
5 Przybyła Zbigniew 11,0
6 Dąbkowski Tomasz 11,0