Aktualności






Najlepsza "5ka" 7. kolejki w 3 Lidze BLK!
24-11-2015
Facebook Twitter

Wojciech Ryszka (Lipowa Warriors)
19 pkt, 28 zb, 2 prz, 5 bl - eval 34

Józef Szajter (OSP Krasna)
31 pkt, 3 zb, 4 as, 1 prz - eval 29

Grzegorz Kastelik (12 Małp)
27 pkt, 21 zb, 2 as, 3 prz – eval 39

Kamil Klapa (Oświęcim BraveHearts)
12 pkt, 19 zb, 6 as, 3 prz, 2 bl – eval 34

Maciej Worwa (MOSiR KiS Żywiec)
37 pkt (1x3), 12 zb, 9 as, 1 prz, 2 bl - eval 36

MVP 7. kolejki w 3 lidze został Maciej Worwa!






Najlepsza "5ka" 7. kolejki w 1 Lidze BLK!
17-11-2015
Facebook Twitter

Wojciech Jania (Elefanty)
25 pkt (1x3), 6 zb, 3 as, 3 prz - eval 27

Jakub Staszkiewicz (Galacticos Basket Żywiec)
21 pkt (1x3), 3 zb, 5 as, 4 prz - eval 27

Kamil Malarz (Double B Nation)
14 pkt, 8 zb, 2 as, 7 prz, 1 bl – eval 23

Przemysław Podgórniak (Fizjo4Sport Klippers)
24 pkt (2x3), 5 zb, 5 as, 5 prz – eval 25

Rafał Tokarski (OPTYK Ewa Jasiczek)
28 pkt (5x3), 1 zb, 1 as - eval 21

MVP 7. kolejki w 1 lidze został Wojciech Jania!






Najlepsza "5ka" 7. kolejki w 2 Lidze BLK!
17-11-2015
Facebook Twitter

Szymon Olma (Not Found)
12 pkt, 9 zb, 1 prz, 2 bl - eval 19

Tomasz Dzida (Wrona Wings)
34 pkt (1x3), 2 zb, 5 as, 4 prz, 1 bl - eval 32

Tomasz Kliś (Wrona Wings)
6 pkt (1x3), 7 zb, 6 prz, 1 bl – eval 18

Tomasz Śpiewak (Rosomaki)
37 pkt, 14 zb, 1 prz, 1 bl – eval 39

Michał Stańczyk (Not Found)
16 pkt (2x3), 7 zb, 2 prz, 2 bl - eval 18

MVP 7. kolejki w 2 lidze został Tomasz Dzida!






Najlepsza "5ka" 6. kolejki w 3 Lidze BLK!
17-11-2015
Facebook Twitter

Krzysztof Dej (Komorowice Woodcutters)
21 pkt, 12 zb, 4 as, 3 prz, 1 bl - eval 34

Maciej Worwa (MOSiR KiS Żywiec)
29 pkt (2x3), 18 zb, 5 as, 6 prz, 4 bl - eval 50

Maciej Jochacy (DAAS Basket Hills Bielsko-Biała)
22 pkt (1x3), 12 zb, 3 as, 1 prz, 2 bl – eval 28

Radosław Piłot (Dziki Bagienne)
23 pkt (2x3), 14 zb, 2 prz – eval 26

Artur Boryń (Pretorianie)
10 pkt, 9 zb, 1 prz - eval 18

MVP 6. kolejki w 3 lidze został Maciej Worwa!






Czarno Na Białym nr 209 i 210 - 13.XI
13-11-2015
Facebook Twitter

Dzisiaj wyjątkowo zapowiadamy aż 2 numery Czarno na Białym!

Niesieni dopingiem – Czarno Na Białym nr 209

Wyjazdowa kolejka w Andrychowie okazała się kolejnym już wielkim sukcesem zarówno organizacyjnym, jak i sportowym. Gospodarze niesieni dopingiem zmietli z parkietu NSBB pozostawiając po sobie świetne wrażenie i pieczętując swoją dominację w sezonie zasadniczym. W 1 lidze natomiast poza wyraźną dominacją Shakersów i Elefantów oraz raczej pewnymi Klippersami, wciąż trwa zażarta walka o czwarte miejsce w półfinałach.

Całość jest do przeczytania na naszym ulubionym blogu.


Klasyczny mecz – Czarno Na Białym nr 210

W najbliższy weekend pomimo całej serii spotkań, najistotniejsze będą trzy starcia. W 3 lidze Young Blood stanie przed swoją życiową szansą i zetrze się z Pretorianami w walce o półfinał; w lidze wyżej Rosomaki powalczą z Wronami o utrzymanie i święty spokój; a w 1 lidze klasyczny mecz „o czwórkę” zagrają SamoObrona i Galacticos.

Całość jest do przeczytania na naszym ulubionym blogu.






1% podatku dla Bielskiej Ligi Koszykówki
10-11-2015
Facebook Twitter

W tym roku kalendarzowym przy dużej pomocy ze strony Tomasza Choraba ze stowarzyszenia KiS Żywiec po raz czwarty zorganizowaliśmy akcję zbierania 1% podatku dla Bielskiej Ligi Koszykówki. W ten sposób udało nam się pozyskać aż 1299,44 zł - oczywiście w całości ta kwota będzie przeznaczona na działalność statutową naszego stowarzyszenia!

Dziękujemy za zaufanie i pomoc wszystkim którzy zdecydowali się przeznaczyć "1% podatku" dla Bielskiej Ligi Koszykówki i już w tej chwili chcielibyśmy zasygnalizować, że podobna akcja będzie prowadzona przez kilka pierwszych miesięcy 2016 roku!






Najlepsza "5ka" 6. kolejki w 1 Lidze BLK!
10-11-2015
Facebook Twitter

Paweł Sablik (Fizjo4Sport Klippers)
31 pkt, 8 zb, 4 as, 3 prz - eval 34

Maciej Goryl (Elefanty)
21 pkt, 9 zb, 1 as, 4 prz, 1 bl - eval 29

Maciej Miśkiewicz (Shakers)
33 pkt (6x3), 11 zb, 1 as, 1 prz – eval 30

Przemysław Podgórniak (Fizjo4Sport Klippers)
22 pkt (1x3), 6 zb, 6 as, 3 prz – eval 29

Jakub Chrapek (Galacticos Basket Żywiec)
8 pkt, 13 zb, 2 as, 1 prz, 1 bl - eval 16

MVP 6. kolejki w 1 lidze został Paweł Sablik!






Najlepsza "5ka" 6. kolejki w 2 Lidze BLK!
10-11-2015
Facebook Twitter

Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów)
19 pkt, 3 zb, 12 as, 6 prz - eval 32

Marcin Kiszka (Hustlerzy Andrychów)
11 pkt, 15 zb, 1 prz, 2 bl - eval 22

Jacek Szczepanik (Monolith)
19 pkt, 15 zb, 1 prz, 1 bl – eval 26

Dawid Czarniak (Siła Ustroń)
26 pkt (4x3), 12 zb, 4 prz – eval 31

Ben Hamdi Mohamed (Siła Ustroń)
10 pkt, 20 zb, 2 as, 2 prz, 2 bl - eval 26

MVP 6. kolejki w 2 lidze został Bartosz Sierp!






Czarno Na Białym nr 208 - 6.XI
06-11-2015
Facebook Twitter

Andrychów na żywo – Czarno Na Białym nr 208


Przed nami weekend pełen koszykarskich wrażeń. Najpierw sobota w Andrychowie i III BASKET NA ŻYWO, a potem niedziela prawdy czyli 3 mecze, które zdecydują o obliczu 1 ligi w tym sezonie.

Całość przeczytasz na - ulubiony blog sportowy






Basket Na Żywo w Andrychowie!
29-10-2015
Facebook Twitter

W przyszłą sobotę, 7 listopada, zapraszamy wszystkich na kolejkę wyjazdową do Andrychowa!

To już trzecia wizyta Bielskiej Ligi Koszykówki w tym mieście! To zawsze "koszykarskie święto" dla wszystkich sympatyków koszykówki, więc na pewno warto odwiedzić Andrychów w przyszłą sobotę!

godz. 11:00 - Monolith - Siła Ustroń (2 liga)
godz. 12:40 - OPTYK Ewa Jasiczek - Fizjo4Sport Klippers (1 liga)
godz. 15:30 - Hustlerzy Andrychów - NSBB (2 liga)


Cała impreza odbędzie się na hali sportowej przy Gimnazjum nr 1 przy ul. Daszyńskiego 14 w Andrychowie - zapraszamy wszystkich, na pewno nie zabraknie dobrej zabawy i sportowych emocji!

Dziękujemy zawodnikom Hustlerów Andrychów za zaproszenie do swojego miasta, a także za pracę związaną z organizacją i promocją całej imprezy!
Obejrzyj film
1 Klimek Rafał 4,1
2 Bury Remigiusz 3,7
3 Kruczek Sławomir 3,6
4 Miśkiewicz Paweł 2,9
5 Michna Krzysztof 2,6
6 Kręcichwost Tomasz 2,6
1 Dąbkowski Tomasz 100,0%
2 Jania Wojciech 50,0%
3 Michna Krzysztof 50,0%
4 Kołodziejski Andrzej 50,0%
5 Kuczmarz Kamil 50,0%
6 Stańczyk Michał 45,0%