26-03-2019
Facebook Twitter
NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit W terminarzu rozgrywek 44. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki znajdują się już wszystkie mecze zaplanowane do końca aktualnego sezonu! Oczywiście o ewentualnych zmianach wywołanych czynnikami od nas niezależnymi będziemy pisać na naszych kanałach informacyjnych. W tym sezonie rozegramy aż 152 mecze, co jak na warunki ligi amatorskiej jest już dość poważną liczbą, dziękujemy że jesteście z nami! |
19-03-2019
Facebook Twitter
NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit Karol Lubrych (Wolf Gang) 16 pkt, 11 zb, 3 as, 1 prz, 2 bl – eval 26 Bartosz Ber (Wrona Wings) 7 pkt, 10 zb, 2 prz, 1 bl – eval 15 Mateusz Honkisz (Grim Reapers) 22 pkt, 3 zb, 4 as – eval 25 Bartłomiej Bachta (bsbrothers.pl) 13 pkt, 18 zb, 5 as, 4 prz – eval 25 Łukasz Mączka (NSBB) 29 pkt (5x3), 6 zb, 5 as, 3 prz – eval 22 MVP 3. kolejki w 2 lidze został Karol Lubrych! |
19-03-2019
Facebook Twitter
NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit Krzysztof Podstawny (Wezwijcie Karetkę) 12 pkt, 12 zb, 10 as, 10 prz – eval 30 Dawid Gronostaj (Koszykarscy Ziomale Żory) 20 pkt (2x3), 14 zb, 6 as, 1 prz, 2 bl – eval 27 Piotr Mrowiec (Apache) 19 pkt, 7 zb, 1 as, 3 prz, 2 bl – eval 25 Mariusz Grążawski (Fourty Plus) 43 pkt, 9 zb, 4 as, 2 prz, 1 bl – eval 42 Maciej Jarosz (Houston Buckets) 23 pkt (1x3), 4 zb, 8 as, 7 prz – eval 33 MVP 4. kolejki w 3 lidze został Mariusz Grążawski! |
12-03-2019
Facebook Twitter
NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit Leszek Siwy (MożemY) 19 pkt (5x3), 12 zb, 6 as, 1 prz, 1 bl – eval 27 Piotr Szafarczyk (MożemY) 20 pkt (3x3), 9 zb, 2 as – eval 24 Bartosz Piasecki (Hawajskie Koszule Żory) 23 pkt, 9 zb, 4 as, 5 prz – eval 28 Jakub Staszkiewicz (Galacticos Basket Żywiec) 13 pkt (2x3), 3 zb, 2 as, 1 prz – eval 18 Grzegorz Siwy (Butchercore) 28 pkt (7x3), 6 zb, 4 as, 1 prz – eval 26 MVP 2. kolejki w 1 lidze został Bartosz Piasecki! |
12-03-2019
Facebook Twitter
NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit Mirosław Kwaśny (ADEX Basket Team) 36 pkt (6x3), 5 zb, 4 as, 1 prz – eval 24 Wojciech Molitor (Rybnik Team) 28 pkt, 13 zb, 8 as, 3 prz, 2 bl – eval 49 Paweł Muras (Rybnik Team) 21 pkt, 10 zb, 1 as, 4 prz – eval 27 Dawid Nowak (ADEX Basket Team) 19 pkt (1x3), 20 zb, 3 as – eval 23 Dawid Gronostaj (Koszykarscy Ziomale Żory) 21 pkt (1x3), 10 zb, 2 as – eval 20 MVP 3. kolejki w 3 lidze został Wojciech Molitor! |
06-03-2019
Facebook Twitter
NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit Uwaga! Z przyczyn niezależnych od nas musieliśmy wprowadzić zmiany w terminarzu rozgrywek dla meczów wstępnie zaplanowanych na 24 marca (niedziela) - cztery z nich odbędą się 23 marca (sobota)! Terminarz rozgrywek jest już po aktualizacji i przestawia się w następujący sposób: 23 marca (sobota) 11:30 Crazy Ducks - Fourty Plus III 13:00 Akademia Basketu - Wolves III 14:30 12 Małp - ADEX Basket Team III 16:00 Rosomaki - Shakers I 24 marca (niedziela) 15:40 Double B Nation - Galacticos Basket Żywiec I 17:20 Hawajskie Koszule Żory - Elefanty I 19:00 MożemY - Washington Bultens I Przepraszamy wszystkich za ewentualne niedogodności, do zobaczenia! |
05-03-2019
Facebook Twitter
NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit Karol Lubrych (Wolf Gang) 28 pkt, 6 zb, 2 as, 5 prz, 1 bl – eval 26 Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów) 21 pkt, 5 zb, 9 as, 4 prz – eval 26 Artur Tyc (Grim Reapers) 9 pkt, 15 zb, 1 as, 1 prz – eval 16 Mateusz Mach (Wrona Wings) 33 pkt (5x3), 7 zb, 5 as, 1 prz, 1 bl – eval 36 Bartłmiej Bachta (Forklifts Epo Rehabilitacja) 24 pkt (1x3), 11 zb, 2 as, 2 prz – eval 26 MVP 2. kolejki w 2 lidze został Mateusz Mach! |
05-03-2019
Facebook Twitter
NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit Rafał Pawlun (Przekręty) 22 pkt, 12 zb, 2 as, 8 prz – eval 25 Ben Hamdi Mohamed (Wolves) 19 pkt (4x3), 9 zb, 7 as, 4 prz – eval 27 Szymon Chowaniec (Akademia Basketu) 29 pkt (1x3), 6 zb, 1 as, 4 prz – eval 28 Karol Kosiński (ADEX Basket Team) 27 pkt (2x3), 7 zb, 2 as, 6 prz – eval 30 Michał Pierściecki (Fourty Plus) 34 pkt, 7 zb, 5 as, 1 prz, 3 bl – eval 42 MVP 2. kolejki w 3 lidze został Michał Pierściecki! |
26-02-2019
Facebook Twitter
NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit Kamil Masłowski (Double B Nation) 28 pkt (2x3), 10 zb, 6 as, 2 prz – eval 38 Kamil Malarz (Double B Nation) 18 pkt, 12 zb, 3 as, 2 prz, 2 bl – eval 35 Tomasz Kręcichwost (Shakers) 16 pkt (3x3), 9 zb, 2 as, 1 prz, 2 bl – eval 20 Aleksander Śpiewak (Rosomaki) 30 pkt, 6 zb, 2 as, 3 prz, 1 bl – eval 30 Piotr Męcnarowski (Shakers) 18 pkt, 10 zb, 1 as – eval 16 MVP 1. kolejki w 1 lidze został Kamil Masłowski! |
26-02-2019
Facebook Twitter
NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit Bartosz Kapias (Wolf Gang) 22 pkt (3x3), 11 zb, 2 as, 3 prz – eval 27 Andrzej Górnik (Tokyo 2020) 19 pkt (1x3), 7 zb, 3 as, 2 bl – eval 24 Bartłomiej Bachta (Forklifts Epo Rehabilitacja) 29 pkt, 12 zb, 4 as, 3 prz – eval 38 Tomasz Dzida (Wrona Wings) 14 pkt, 8 zb, 6 as, 2 prz – eval 22 Artur Wilk (Czarno Biali) 13 pkt, 25 zb, 1 as, 1 bl – eval 27 MVP 1. kolejki w 2 lidze został Bartłomiej Bachta! |
1 | Pławecki Artur | 4,0 |
2 | Konopka Piotr | 2,5 |
3 | Śpiewak Radosław | 2,0 |
4 | Czekajło Mateusz | 2,0 |
5 | Szopa Kamil | 1,5 |
6 | Przybyła Zbigniew | 1,5 |
1 | Czajkowski Tomasz | 17,3 |
2 | Ryszka Wojciech | 13,7 |
3 | Marcol Piotr | 10,7 |
4 | Mohamed Hamdi Ben | 10,7 |
5 | Fedor Artur | 9,5 |
6 | Grajcarek Mateusz | 9,5 |