Aktualności






Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
30-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3 – 1 czerwca 2019 roku

Komunikat z dnia 30 maja 2019 roku

I. TERMIN I MIEJSCE
Turniej zostanie rozegrany w dniu 1 czerwca 2019 roku od godz 9:00 na obiektach kompleksu sportowego w Ośrodku Sportowo Rekreacyjnym "Victoria" przy ul. Bratków 16 w Bielsku-Białej.
Pierwsze mecze zostaną rozegrane o godz. 9:00 lub 9:30.

II. UCZESTNICY
Turniej prowadzony będzie w 4 kategoriach:
OPEN mężczyzn
U-18 M - 2001 i młodsi
U-16 K - 2003 i młodsze
U-16 M - 2003 i młodsi


Do udziału w turnieju Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3 zakwalifikowane zostały następujące zespoły:

OPEN mężczyzn
1. Tokio 2020 - Czechowice-Dziedzice
2. WYCIECZKA - Bielsko-Biała
3. Team Narnia - Bielsko-Biała
4. Wątróbki1 - Wodzisław Śląski
5. Elefanty - Bielsko-Biała
6. Małe Punkty - Cieszyn
7. Parowozy - Bielsko-Biała
8. Bogdany - Cieszyn
9. KSB - Bystra
10. Dziadosgfo - Bielsko-Biała
11. Eazy Money - Tychy
12. W szafie śpisz - Cieszyn
13. UKS Szczyrk Salmopol - Szczyrk
14. Kuce z Bronksu - Cieszyn
15. RKS HUWDU - Bielsko-Biała
16. Niggs in Bielsko 2 - Bielsko-Biala

Lista rezerwowa:
1. DBN - Bielsko-Biała


U-18 M - 2001 i młodsi
1. HK Ziomki - Żory
2. JDT - Bielsko-Biała
3. Los Basketballeros - Bielsko-Biała
4. ANOBOMALIKI - Wodzisław Śląski
5. Dżony sinsy - Bielsko-Biała

U-16 K - 2003 i młodsze
1. Czupakabry - Czechowice-Dziedzice
2. Monolaurylosofonowobursztyn Team - Bielsko-Biała
3. UKS 14 - Bielsko-Biała

U-16 M - 2003 i młodsi
1. Raptors - Bielsko-Biała
2. Akademia Basketu 1 - Bielsko-Biała
3. Akademia Basketu 2 - Bielsko-Biała
4. Triple Bulls - Bielsko-Biała
5. MGNBA - Bielsko-Biała (jedyna drużyna zgłoszona do kategorii U-14 M)

III. SYSTEM ROZGRYWEK

OPEN mężczyzn
Faza grupowa - 4 grupy po 4 zespoły - mecze systemem „każdy z każdym”.
Po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do fazy play-off.
Faza play-off (przegrywający odpada) - ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3. miejsce i finał.

U-18 M i U-16 M
Faza grupowa - 1 grupa 5 zespołów - mecze systemem „każdy z każdym”.
Mecz o 3. miejsce - trzecia i czwarta drużyna z grupy.
Finał - pierwsza i druga drużyna z grupy.

U-16 K
Faza grupowa - 1 grupa 3 zespoły - mecze systemem „każdy z każdym”.
Ostatnia drużyna z grupy zajmuje 3. miejsce.
Finał - pierwsza i druga drużyna z grupy.

IV. KONKURSY
W czasie turnieju odbędą się konkursy rzutów za 3 punkty oraz rzutów z połowy boiska, pod warunkiem dobrej pogody i rozgrywania turnieju na boiskach zewnętrznych. Zgłoszenia będziemy przyjmować w biurze zawodów podczas trwania turnieju.

V. NAGRODY
Zwycięzcy, a także zespoły zajmujące drugie i trzecie miejsce w każdej kategorii otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej, firmę NUTREND i pozostałych partnerów turnieju.
Zwycięzcy konkursów otrzymają nagrody rzeczowe.

VI. SPRAWY ORGANIZACYJNE
1. Weryfikacja i uzupełnienie ewentualnych braków w dokumentach rejestracyjnych odbędzie się w dniu zawodów od godz. 8:00 według następującego programu minutowego:

8:00 – 8:10
WYCIECZKA - Bielsko-Biała
Team Narnia - Bielsko-Biała
Parowozy - Bielsko-Biała
Dziadosgfo - Bielsko-Biała
RKS HUWDU - Bielsko-Biała
Niggs in Bielsko 2 - Bielsko-Biała
JDT - Bielsko-Biała

8:10 – 8:20
Elefanty - Bielsko-Biała
Los Basketballeros - Bielsko-Biała
Dżony sinsy - Bielsko-Biała
Raptors - Bielsko-Biała
Akademia Basketu 1 - Bielsko-Biała
Akademia Basketu 2 - Bielsko-Biała
Triple Bulls - Bielsko-Biała

8:20 – 8:30
MGNBA - Bielsko-Biała
Tokio 2020 - Czechowice-Dziedzice
KSB - Bystra
Małe Punkty - Cieszyn
Bogdany - Cieszyn
W szafie śpisz - Cieszyn
Kuce z Bronksu - Cieszyn

8:30 – 8:40
UKS Szczyrk Salmopol - Szczyrk
Wątróbki1 - Wodzisław Śląski
Eazy Money - Tychy
HK Ziomki - Żory
ANOBOMALIKI - Wodzisław Śląski

11:30 – 11:40 (kategoria U-16 K rozpocznie swoje mecze około godz. 12:00)
Czupakabry - Czechowice-Dziedzice
Monolaurylosofonowobursztyn Team - Bielsko-Biała
UKS 14 - Bielsko-Biała

2. Około godz. 8:45 odbędzie się losowanie grup.

3. Rozpoczęcie meczów od godz. 9:00 lub 9:30.
Tradycyjnie turniej rozpoczną mecze w kategorii OPEN mężczyzn.

4. Uczestnicy turnieju muszą występować w jednolitych koszulkach, najlepiej z numerami.

Organizator Bielska Liga Koszykówki






Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
29-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
www.3x3.com.pl

Dzisiaj zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3!

Chcielibyśmy z radością poinformować, że turniej będzie rozgrywany w czterech kategoriach:

OPEN Mężczyzn
1. Tokio 2020 - Czechowice-Dziedzice
2. WYCIECZKA - Bielsko-Biała
3. Team Narnia - Bielsko-Biała
4. Wątróbki1 - Wodzisław Śląski
5. Elefanty - Bielsko-Biała
6. Małe Punkty - Cieszyn
7. Parowozy - Bielsko-Biała
8. Bogdany - Cieszyn
9. KSB - Bystra
10. Dziadostffo - Bielsko-Biała
11. Eazy Money - Tychy
12. W szafie śpisz - Cieszyn
13. UKS Szczyrk Salmopol - Szczyrk
14. Kuce z Bronksu - Cieszyn
15. RKS HUWDU - Bielsko-Biała
16. Niggs in Bielsko 2 - Bielsko-Biala

U-18 M - 2001 i młodsi
1. HK Ziomki - Żory
2. JDT - Bielsko-Biała
3. Los Basketballeros - Bielsko-Biała
4. ANOBOMALIKI - Wodzisław Śląski
5. Dżony sinsy - Bielsko-Biała

U-16 M - 2003 i młodsi
1. Raptors - Bielsko-Biała
2. Akademia Basketu 1 - Bielsko-Biała
3. Akademia Basketu 2 - Bielsko-Biała
4. Triple Bulls - Bielsko-Biała
5. MGNBA - Bielsko-Biała (jedyna drużyna zgłoszona do kategorii U-14 M)

U-16 K - 2003 i młodsze
1. Czupakabry - Czechowice-Dziedzice
2. Monolaurylosofonowobursztyn Team - Bielsko-Biała
3. UKS 14 - Bielsko-Biała

W czasie turnieju odbędą się konkursy rzutów za 3 punkty, czy rzutów z połowy boiska, pod warunkiem dobrej pogody i rozgrywania turnieju na boiskach zewnętrznych.

Więcej szczegółów dotyczących turnieju, systemów rozgrywek w poszczególnych kategoriach, weryfikacji zespołów itd. w kolejnym komunikacie!






Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
20-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
www.3x3.com.pl

W sobotę, 1 czerwca, odbędzie się Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3 - zapraszamy wszystkich spragnionych sportowej rywalizacji i świetnej zabawy!

Podobnie jak w poprzednich latach przygotowaliśmy specjalną stronę - www.3x3.com.pl - to właśnie tutaj można znaleźć praktycznie wszystkie informacje o turnieju, czyli możliwość rejestracji zespołów, potrzebne dokumenty, aktualne przepisy gry itd.

Rozpoczęcie turnieju o godz. 9:00 na obiektach kompleksu sportowego w Ośrodku Sportowo Rekreacyjnym "Victoria" (ul. Bratków 16 w Bielsku-Białej).

W tym roku zapisy do wszystkich kategorii będą możliwe do 29 maja (środa) do godz. 21:00, tylko i wyłącznie przez aktywny arkusz rejestracyjny, który dostępny jest na stronie www.3x3.com.pl.

Zgłoszenia zainteresowanych zespołów będziemy przyjmować w następujących kategoriach:

- OPEN Kobiet
- U-18 K (2001 i młodsze)
- U-16 K (2003 i młodsze)
- U-14 K (2005 i młodsze)


- OPEN Mężczyzn
- U-18 M (2001 i młodsi)
- U-16 M (2003 i młodsi)
- U-14 M (2005 i młodsi)


We wszystkich kategoriach przewidzieliśmy nagrody rzeczowe dla najlepszych zespołów!






Najlepsza "5ka" 10. kolejki w 1 Lidze BLK!
28-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
www.3x3.com.pl

Bartosz Piasecki (Hawajskie Koszule Żory)
29 pkt, 24 zb, 7 as, 4 prz, 2 bl – eval 48

Grzegorz Szybowicz (Elefanty)
19 pkt (2x3), 10 zb, 5 as, 1 prz – eval 19

Kamil Pietrysko (Butchercore)
22 pkt, 4 zb, 4 as, 1 prz – eval 27

Aleksander Śpiewak (Rosomaki)
55 pkt (4x3), 8 zb, 5 as, 1 prz – eval 56

Jan Viscardi (Galacticos Basket Żywiec)
26 pkt, 13 zb, 4 as, 2 bl – eval 33

MVP 10. kolejki w 1 lidze został Aleksander Śpiewak!






Najlepsza "5ka" 9. kolejki w 2 Lidze BLK!
28-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
www.3x3.com.pl

Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów)
16 pkt, 5 zb, 11 as, 1 prz – eval 20

Szymon Ber (Wrona Wings)
26 pkt, 11 zb, 1 as, 4 prz – eval 26

Bartłomiej Bachta (Bsbrothers.pl)
17 pkt, 11 zb, 8 as, 5 prz, 1 bl – eval 33

Łukasz Polakowski (Wolf Gang)
35 pkt (5x3), 5 zb, 3 as – eval 28

Jakub Gunia (Czarno Biali)
25 pkt (5x3), 4 zb, 4 as, 2 prz – eval 24

MVP 9. kolejki w 2 lidze został Bartłomiej Bachta!






Najlepsza "5ka" 11. kolejki w 3 Lidze BLK!
28-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
www.3x3.com.pl

Mariusz Grążawski (Fourty Plus)
34 pkt (1x3), 12 zb, 1 as, 2 prz, 1 bl – eval 34

Kajetan Błaszczyk (Akademia Basketu)
36 pkt (2x3), 17 zb, 2 as, 3 prz, 1 bl – eval 47

Dawid Nowak (ADEX Basket Team)
23 pkt (2x3), 7 zb, 3 as, 1 prz, 1 bl – eval 26

Łukasz Błaszczak (12 Małp)
19 pkt, 11 zb, 1 as, 2 prz – eval 27

Kacper Mysiak (Ała Boli)
29 pkt (1x3), 8 zb, 4 as, 5 prz – eval 36

MVP 11. kolejki w 3 lidze został Kajetan Błaszczyk!






44. edycja BLK - komunikat organizacyjny
23-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Informujemy, że zaległy mecz w 2 lidze Czarno Biali - Wolf Gang, odbędzie się 1 czerwca (sobota) o godz. 19:00.

Korzystając z okazji jeszcze raz zachęcamy wszystkich do wysyłania zgłoszeń do Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3, korzystając ze specjalnej strony www.3x3.com.pl - do zobaczenia 1 czerwca!






Najlepsza "5ka" 9. kolejki w 1 Lidze BLK!
22-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
www.3x3.com.pl

Bartosz Piasecki (Hawajskie Koszule Żory)
37 pkt, 17 zb, 4 as, 1 prz – eval 38

Grzegorz Szybowicz (Elefanty)
25 pkt (5x3), 9 zb, 6 as, 1 prz, 1 bl – eval 32

Wojciech Żak (Washington Bultens)
14 pkt (2x3), 5 zb, 5 as, 4 prz – eval 20

Maciej Miśkiewicz (Shakers)
29 pkt (7x3), 16 zb, 3 as, 1 prz – eval 37

Leszek Siwy (MożemY)
23 pkt (5x3), 16 zb, 5 as, 4 prz – eval 35

MVP 9. kolejki w 1 lidze został Bartosz Piasecki!






Najlepsza "5ka" 8. kolejki w 2 Lidze BLK!
22-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
www.3x3.com.pl

Grzegorz Błotko (DAAS Basket Hills Bielsko-Biała)
48 pkt (9x3), 18 zb, 6 as, 1 prz – eval 56

Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów)
8 pkt, 7 zb, 13 as, 2 prz – eval 26

Oskar Janicki (Wrona Wings)
36 pkt (2x3), 3 zb, 6 as, 3 prz – eval 41

Andrzej Górnik (Tokyo 2020)
24 pkt (5x3), 9 zb, 7 as, 4 prz – eval 32

Wojciech Pabich (Hustlerzy Andrychów)
35 pkt (1x3), 6 zb, 2 as, 2 prz – eval 39

MVP 8. kolejki w 2 lidze został Grzegorz Błotko!






Najlepsza "5ka" 10. kolejki w 3 Lidze BLK!
22-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
www.3x3.com.pl

Jakub Drwiła (Sempre Premium Team)
24 pkt (1x3), 10 zb, 2 as, 2 prz – eval 31

Rafał Smoleń (Sempre Premium Team)
11 pkt, 14 zb, 5 as, 5 prz, 1 bl – eval 25

Dawid Nowak (ADEX Basket Team)
33 pkt, 7 zb, 2 as, 4 prz, 1 bl – eval 34

Marcin Sulikowski (ADEX Basket Team)
10 pkt (1x3), 12 zb, 3 as, 3 prz, 1 bl – eval 16

Piotr Dudek (All Starsi)
17 pkt, 23 zb, 2 as, 2 prz, 1 bl – eval 34

MVP 10. kolejki w 3 lidze został Dawid Nowak!
Obejrzyj film
1 Pietrysko Kamil 80,0%
2 Tokarski Rafał 75,0%
3 Master Marcin 75,0%
4 Ostrowski Rafał 75,0%
5 Wojdyła Maciej 71,9%
6 Olejnik Paweł 71,4%
1 Tomża Jędrzej 100,0%
2 Mirnyi Roma 70,0%
3 Wieczorek Mateusz 55,6%
4 Matoga Mikołaj 51,7%
5 Brańka Andrzej 50,0%
6 Kossek Bartosz 50,0%