Aktualności






33. edycja BLK - zapisy tylko do 8 września!
06-09-2013
I.
Już wkrótce inauguracja rozgrywek 33. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki i zgodnie z treścią pierwotnego komunikatu do 8 września (godz. 20:00) przedstawiciele drużyn mogą potwierdzać udział, a także zgłaszać nowe zespoły do zbliżającego się sezonu!

W 33. edycji BLK zagwarantowany udział mają następujące zespoły:

1 Liga
1. Shakers – mistrz 32. edycji BLK
2. Klippers
3. Zryw Bielsko-Biała
4. SamoObrona
5. Reha-Forma Elefanty
6. Galacticos
7. Rosomaki
8. Basket Żywiec
9. Zwycięzca w barażu Monolith – No Flow

2 Liga
1. Przegrany w w barażu Monolith – No Flow
2. OPTYK Ewa Jasiczek
3. Elo Czikas
4. Ułaaa
5. Hustlerzy Andrychów
6. TRS Siła Ustroń
7. Not Found
8. Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna
9. Double B Nation

3 Liga
1. NSBB
2. Angry Sheeps
3. Profit Cieszyn
4. Grim Reapers
5. Pretorianie
6. Astar Team
7. 12 Małp
8. Nowa Forma
9. KiS Żywiec
10. LO Kopernik Żywiec
11. BA Team

Po zakończeniu zapisów do 33. edycji BLK w kolejnym komunikacie poinformujemy o przyjętym systemie rozgrywek we wszystkich ligach, terminie losowania grup w 3 Lidze, a także o ewentualnej konieczności rozegrania meczu barażowego oraz turnieju kwalifikacyjnego - co ma bezpośredni związek z ilością drużyn zgłoszonych do 33. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki.

W sytuacji gdy jakaś drużyna posiadająca zagwarantowany udział w 33. edycji BLK nie zgłosi się do rozgrywek w najbliższym sezonie to jej miejsce zajmie:
- za jakąkolwiek z drużyn z 1 ligi – drużyna z 2 ligi wg ww. kolejności
- za jakąkolwiek z drużyn z 2 ligi – drużyna z 3 ligi wg ww. kolejności
- za jakąkolwiek z drużyn z 3 ligi – nowy zespół wg kolejności nadsyłanych zgłoszeń

II.
Zgłoszenie drużyny już tradycyjnie jest możliwe w następujący sposób:
1. Pobierz plik z Kartą Zgłoszeniową (dostępny jest w dziale z plikami - tutaj).
2. Wypełnij czytelnie wszystkie pola potrzebnymi danymi.
3. Wyślij najpóźniej do 8 września na adres biuro@blk.com.pl.

Pozostałe niezbędne do rejestracji dokumenty (Regulamin, Oświadczenia Ubezpieczeniowe) są do pobrania w tym samym miejscu co Karta Zgłoszenia. Oryginały Kart Zgłoszeń i Oświadczeń Ubezpieczeniowych, a także kserokopii dowodów osobistych (dotyczy nowych zawodników w BLK) należy oddać wypełnione i podpisane bezpośrednio przed rozegraniem pierwszego meczu w sezonie.

Wysokość wpisowego w 33. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki:

1 Liga
- płatne do 18 października – 1150 zł (warunkiem zaliczenia niższej opłaty jest jednorazowe wpłacenie całości kwoty)
- płatne po 18 października – 1450 zł

2 Liga
- płatne do 18 października – 1050 zł (warunkiem zaliczenia niższej opłaty jest jednorazowe wpłacenie całości kwoty)
- płatne po 18 października – 1350 zł

3 Liga
- płatne do 18 października – 1000 zł (warunkiem zaliczenia niższej opłaty jest jednorazowe wpłacenie całości kwoty)
- płatne po 18 października – 1300 zł

Uwaga! Zespoły występujące w BLK w koszulkach, na których w widocznym miejscu znajduje się logo Bielskiej Ligi Koszykówki również w 33. edycji BLK zapłacą wpisowe niższe o 50 zł w porównaniu z podanymi powyżej kwotami.

Drużyny które nie uregulują należności do 15 listopada zostaną wykluczone z rozgrywek, a ich zawodnicy zawieszeni w prawach zawodnika BLK.

Wpłaty należy dokonywać na konto Stowarzyszenia Bielska Liga Koszykówki w banku PKO SA nr 52 1240 6449 1111 0000 5285 5317 - w tytule wpłaty należy wpisać nazwę drużyny.
Drużyny opłacające swój udział na podstawie wystawionego wcześniej rachunku proszone są o jak najszybsze zgłoszenie tego faktu.

III.
Pierwsze mecze 33. edycji BLK zostaną rozegrane już 14 września!

Pozdrawiamy!






BB3 Cup 2013
02-09-2013
I.
BB3 Cup 2013 - Podsumowanie

Turniej BB3 Cup 2013 to już piękna historia! Koszykówka na wysokim poziomie, emocje, kilka dni pełne sportowej rywalizacji, zawodnicy i zespoły znane w całej Polsce - to wszystko w Bielsku-Białej, czyli rodzinnych stronach Bielskiej Ligi Koszykówki!

Poniżej znajdują się klasyfikacje końcowe i wyniki wszystkich meczów w czasie BB3 Cup 2013, a dla wybranych meczów statystyki i protokoły (tutaj).

Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Bielsko-Biała - klasyfikacja końcowa:
1. KS Rosa Radom
2. PGE Turów Zgorzelec
3. KKK MOSiR Krosno
4. MKS Dąbrowa Górnicza

Turniej o Puchar Śląska - klasyfikacja końcowa:
1. KS AZS AWF Katowice
2. Alba Chorzów
3. DAAS Basket Hills Bielsko-Biała
4. GKS Tychy
5. MKKS Rybnik
6. KKS Mickiewicz-Romus Katowice

Turniej Mistrzów Śląskich Lig Amatorskich - klasyfikacja końcowa:
1. Rybnik
2. Dąbrowa Górnicza
3. Bielsko-Biała
3. Racibórz

Turniej BLK Cup - klasyfikacja końcowa:
1. Klippers
2. Reha-Forma Elefanty
3. SamoObrona
4. OPTYK Ewa Jasiczek

Dziękujemy za pomoc w organizacji BB3 Cup 2013 wszystkim naszym partnerom, osobom zaangażowanym w prace związane z turniejem na wszystkich płaszczyznach oraz kibicom i sympatykom Bielskiej Ligi Koszykówki - to dla was wszystkich była ta impreza i cieszymy się, że koszykówka na wysokim poziomie zawitała na kilka dni do Bielska-Białej!

II.
BB3 Cup 2013 - Partnerzy

Partner Strategiczny BB3 Cup 2013:
Tauron Polska Energia (www.tauron-pe.pl)

Partnerzy BB3 Cup 2013:
Systemy Kominkowe Waligóra (www.kominkiwaligora.pl)
Prakto (www.prakto.eu)
Ebro Armaturen (www.ebro.com.pl)
MultiValve (www.multivalve.eu)

Partnerzy Medialni BB3 Cup 2013:
Telewizja Katowice (www.tvp.pl/katowice)
Antyradio (www.antyradio.pl)
SportoweFakty.pl (www.sportowefakty.pl)
Kronika Beskidzka (www.kronika.beskidzka.pl)

Partner Medyczny BB3 Cup 2013:
Reha-Forma (www.reha-forma.pl)

Partnerzy Techniczni BB3 Cup 2013:
Spalding (www.spalding.pl)
Nutrend (www.nutrend.pl)
Suzuki - Japan Motors (www.japanmotors.pl)
Referee.pl (www.referee.pl)
Śląski Związek Koszykówki (www.slzkosz.pl)
Art-Line Plus (www.drukarniabielsko.pl)

Organizatorzy BB3 Cup 2013:
Bielska Liga Koszykówki (www.blk.com.pl)
Urząd Miejski w Bielsku-Białej (www.um.bielsko.pl)
BBOSiR (www.bbosir.bielsko.pl)

Cała impreza odbyła się pod patronatem Prezydenta Miasta Bielsko-Biała Pana Jacka Krywulta oraz Prezesa Śląskiego Związku Koszykówki Pana Marcina Staniczka.

III.
BB3 Cup 2013 - Wyniki

01-09-2013 NIEDZIELA

DĘBOWIEC
09:00 MU-14 Bielsko-Biała - Cieszyn 22:47
11:50 Puchar Śląska - FINAŁ - Alba Chorzów - KS AZS AWF Katowice 73:90
14:00 KKK MOSiR Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza 77:67
16:15 KS Rosa Radom - PGE Turów Zgorzelec 80:66

VICTORIA
14:15 Turniej Mistrzów Śląskich Lig Amatorskich - FINAŁ Od Frontu Team Dąbrowa Górnicza - Remaag Markus Reinhold Rybnik 72:91

31-08-2013 SOBOTA

DĘBOWIEC
10:00 Alba Chorzów - KKS Mickiewicz-Romus Katowice 85:73
10:00 MKKS Rybnik - KS AZS AWF Katowice 36:66
12:10 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - Alba Chorzów 88:91
16:00 MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Turów Zgorzelec 64:85
16:00 KS AZS AWF Katowice - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 84:73
18:15 KKK MOSiR Krosno - KS Rosa Radom 62:90
18:15 Alba Chorzów - MKKS Rybnik 65:54

VICTORIA
10:30 Turniej Mistrzów Śląskich Lig Amatorskich - PÓŁFINAŁ Ofensywa Racibórz - Od Frontu Team Dąbrowa Górnicza 73:86
12:30 Turniej Mistrzów Śląskich Lig Amatorskich - PÓŁFINAŁ Shakers Bielsko-Biała - Remaag Markus Reinhold Rybnik 74:123
16:00 SamoObrona - OPTYK Ewa Jasiczek 62:52
18:00 Reha-Forma Elefanty - Klippers 60:64

30-08-2013 PIĄTEK

DĘBOWIEC
10:00 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - KKS Mickiewicz-Romus Katowice 60:61
12:15 GKS Tychy - MKKS Rybnik 77:36
16:00 KS Rosa Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 78:72
16:00 SamoObrona - Elefanty 56:66
18:15 PGE Turów Zgorzelec - KKK MOSiR Krosno 88:56
18:15 Alba Chorzów - GKS Tychy 63:73

VICTORIA
18:00 OPTYK Ewa Jasiczek - Klippers 68:63

KATOWICE
18:00 KS AZS AWF Katowice - KKS Mickiewicz-Romus Katowice 70:60

29-08-2013 CZWARTEK

DĘBOWIEC
10:00 KKS Mickiewicz-Romus Katowice - GKS Tychy 50:50
12:00 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - MKKS Rybnik 79:36
16:15 MKKS Rybnik - KKS Mickiewicz-Romus Katowice 64:58
16:15 SamoObrona - Klippers 59:72
18:20 GKS Tychy - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała *
18:20 Reha-Forma Elefanty - OPTYK Ewa Jasiczek 59:46

* mecz nie odbył się, a w rozegranym w jego miejsce wewnętrznym sparingu pomiędzy zawodnikami DAAS Basket Hills Bielsko-Biała padł wynik 62:86

KATOWICE
18:30 KS AZS AWF Katowice - Alba Chorzów 71:75

28-08-2013 ŚRODA

TYCHY
18:30 GKS Tychy - KS AZS AWF Katowice 83:84






BB3 Cup 2013 - wyniki
29-08-2013
01-09-2013 NIEDZIELA

DĘBOWIEC
09:00 MU-14 Bielsko-Biała - Cieszyn 22:47
11:50 Puchar Śląska - FINAŁ - Alba Chorzów - KS AZS AWF Katowice 73:90
14:00 KKK MOSiR Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza 77:67
16:15 KS Rosa Radom - PGE Turów Zgorzelec 80:66

VICTORIA
14:15 Turniej Mistrzów Śląskich Lig Amatorskich - FINAŁ Od Frontu Team Dąbrowa Górnicza - Remaag Markus Reinhold Rybnik 72:91

31-08-2013 SOBOTA

DĘBOWIEC
10:00 Alba Chorzów - KKS Mickiewicz-Romus Katowice 85:73
10:00 MKKS Rybnik - KS AZS AWF Katowice 36:66
12:10 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - Alba Chorzów 88:91
16:00 MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Turów Zgorzelec 64:85
16:00 KS AZS AWF Katowice - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 84:73
18:15 KKK MOSiR Krosno - KS Rosa Radom 62:90
18:15 Alba Chorzów - MKKS Rybnik 65:54

VICTORIA
10:30 Turniej Mistrzów Śląskich Lig Amatorskich - PÓŁFINAŁ Ofensywa Racibórz - Od Frontu Team Dąbrowa Górnicza 73:86
12:30 Turniej Mistrzów Śląskich Lig Amatorskich - PÓŁFINAŁ Shakers Bielsko-Biała - Remaag Markus Reinhold Rybnik 74:123
16:00 SamoObrona - OPTYK Ewa Jasiczek 62:52
18:00 Reha-Forma Elefanty - Klippers 60:64

30-08-2013 PIĄTEK

DĘBOWIEC
10:00 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - KKS Mickiewicz-Romus Katowice 60:61
12:15 GKS Tychy - MKKS Rybnik 77:36
16:00 KS Rosa Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 78:72
16:00 SamoObrona - Elefanty 56:66
18:15 PGE Turów Zgorzelec - KKK MOSiR Krosno 88:56
18:15 Alba Chorzów - GKS Tychy 63:73

VICTORIA
18:00 OPTYK Ewa Jasiczek - Klippers 68:63

KATOWICE
18:00 KS AZS AWF Katowice - KKS Mickiewicz-Romus Katowice 70:60

29-08-2013 CZWARTEK

DĘBOWIEC
10:00 KKS Mickiewicz-Romus Katowice - GKS Tychy 50:50
12:00 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - MKKS Rybnik 79:36
16:15 MKKS Rybnik - KKS Mickiewicz-Romus Katowice 64:58
16:15 SamoObrona - Klippers 59:72
18:20 GKS Tychy - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała *
18:20 Reha-Forma Elefanty - OPTYK Ewa Jasiczek 59:46

* mecz nie odbył się, a w rozegranym w jego miejsce wewnętrznym sparingu pomiędzy zawodnikami DAAS Basket Hills Bielsko-Biała padł wynik 62:86

KATOWICE
18:30 KS AZS AWF Katowice - Alba Chorzów 71:75

28-08-2013 ŚRODA

TYCHY
18:30 GKS Tychy - KS AZS AWF Katowice 83:84






BB3 Cup 2013 - terminarz
27-08-2013
Już wkrótce BB3 Cup 2013, największa impreza koszykarska w historii Bielska-Białej!
Poniżej znajduje się terminarz meczów w czasie zbliżającego się turnieju:

28-08-2013 ŚRODA

TYCHY
18:30 GKS Tychy - KS AZS AWF Katowice

29-08-2013 CZWARTEK

DĘBOWIEC
10:00 KKS Mickiewicz-Romus Katowice - GKS Tychy
12:00 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - MKKS Rybnik
16:15 MKKS Rybnik - KKS Mickiewicz-Romus Katowice
16:15 SamoObrona - Klippers
18:20 GKS Tychy - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała
18:20 Reha-Forma Elefanty - OPTYK Ewa Jasiczek

KATOWICE
18:30 KS AZS AWF Katowice - Alba Chorzów

30-08-2013 PIĄTEK

DĘBOWIEC
10:00 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - KKS Mickiewicz-Romus Katowice
12:15 GKS Tychy - MKKS Rybnik
16:00 KS Rosa Radom - MKS Dąbrowa Górnicza
16:00 SamoObrona - Elefanty
18:15 PGE Turów Zgorzelec - KKK MOSiR Krosno
18:15 Alba Chorzów - GKS Tychy

VICTORIA
18:00 OPTYK Ewa Jasiczek - Klippers

KATOWICE
18:00 KS AZS AWF Katowice - KKS Mickiewicz-Romus Katowice

31-08-2013 SOBOTA

DĘBOWIEC
10:00 Alba Chorzów - KKS Mickiewicz-Romus Katowice
10:00 MKKS Rybnik - KS AZS AWF Katowice
12:10 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - Alba Chorzów
16:00 MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Turów Zgorzelec
16:00 KS AZS AWF Katowice - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała
18:15 KKK MOSiR Krosno - KS Rosa Radom
18:15 Alba Chorzów - MKKS Rybnik

VICTORIA
10:30 Turniej Mistrzów Śląskich Lig Amatorskich - PÓŁFINAŁ (Ofensywa Racibórz - Od Frontu Team Dąbrowa Górnicza)
12:30 Turniej Mistrzów Śląskich Lig Amatorskich - PÓŁFINAŁ (Shakers Bielsko-Biała - Remaag Markus Reinhold Rybnik)
16:00 SamoObrona - OPTYK Ewa Jasiczek
18:00 Reha-Forma Elefanty - Klippers

01-09-2013 NIEDZIELA

DĘBOWIEC
09:00 MU-14 Bielsko-Biała - Cieszyn
11:50 Puchar Śląska - FINAŁ - Alba Chorzów - KS AZS AWF Katowice
14:00 KKK MOSiR Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza
16:15 KS Rosa Radom - PGE Turów Zgorzelec

VICTORIA
14:15 Turniej Mistrzów Śląskich Lig Amatorskich - FINAŁ (Od Frontu Team Dąbrowa Górnicza - Remaag Markus Reinhold Rybnik)

Wszystkie mecze w Bielsku-Białej będą odbywać się na dwóch obiektach sportowych:
- Hala Wielofunkcyjna pod Dębowcem (Dębowiec), gdzie rozłożone zostaną dwa pełnowymiarowe boiska do koszykówki
(www.bbosir.bielsko.pl/obiekt/hala-wielofunkcyjna-widowiskowo-sportowa)
- Hala Victoria (Victoria)
(www.victoria.bbosir.bielsko.pl)

Turniej rozszerzył zasięg o pojedyncze mecze rozgrywane w Katowicach i Tychach.

A jeżeli chodzi o zestaw meczów to możliwe ze to jeszcze nie koniec i będzie specjalna niespodzianka dla zawodników Bielskiej Ligi Koszykówki :).

Dziękujemy za pomoc w organizacji turnieju:

Partnerzy BB3 Cup 2013:
Tauron Polska Energia (www.tauron-pe.pl)
Systemy Kominkowe Waligóra (www.kominkiwaligora.pl)
Prakto (www.prakto.eu)
Ebro Armaturen (www.ebro.com.pl)
MultiValve (www.multivalve.eu)

Partnerzy Medialni BB3 Cup 2013:
Telewizja Katowice (www.tvp.pl/katowice)
Antyradio (www.antyradio.pl)
SportoweFakty.pl (www.sportowefakty.pl)
Kronika Beskidzka (www.kronika.beskidzka.pl)

Partnerzy Medyczni BB3 Cup 2013:
Reha-Forma (www.reha-forma.pl)
Szpital Pod Bukami (www.szpitalpodbukami.pl)

Partnerzy Techniczni BB3 Cup 2013:
Spalding (www.spalding.pl)
Nutrend (www.nutrend.pl)
Suzuki - Japan Motors (www.japanmotors.pl)
Referee.pl (www.referee.pl)
Śląski Związek Koszykówki (www.slzkosz.pl)
Art-Line Plus (www.drukarniabielsko.pl)

Organizatorzy BB3 Cup 2013:
Bielska Liga Koszykówki (www.blk.com.pl)
Urząd Miejski w Bielsku-Białej (www.um.bielsko.pl)
BBOSiR (www.bbosir.bielsko.pl)

Cała impreza odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Bielsko-Biała Pana Jacka Krywulta oraz Prezesa Śląskiego Związku Koszykówki Pana Marcina Staniczka.

Zapraszamy na BB3 Cup 2013!






TAURON Polska Energia wspiera BB3 Cup 2013!
27-08-2013
TAURON Polska Energia to partner strategiczny BB3 Cup 2013!

Jeden z największych podmiotów gospodarczych w Polsce, polskie przedsiębiorstwo grupujące firmy z branży energetycznej, bardzo często wspierające ciekawe projekty! To przecież partner doskonale znanej w naszym środowisku Tauron Basket Ligi, czyli najlepszej koszykówki w Polsce! Cieszymy się ze współpracy i z zaufania dla Bielskiej Ligi Koszykówki, dziękujemy za pomoc przy organizacji BB3 Cup 2013!

www.tauron-pe.pl
www.facebook.com/tauronpolskaenergia






Suzuki - partner techniczny BB3 Cup 2013!
26-08-2013
Suzuki to już kolejny partner techniczny BB3 Cup 2013! Dziękujemy za zaufanie i pomoc przy organizacji turnieju!

Japan Motors - Siła Japończyków

www.japanmotors.pl






Referee.pl - partner techniczny BB3 Cup 2013!
26-08-2013
Referee.pl to partner techniczny BB3 Cup 2013, a także organizator campu dla sędziów koszykówki odbywającego się w czasie turnieju i prowadzonego przez Pana Jakuba Zamojskiego!

Ponad 40 sędziów z 13 krajów (m.in. Japonia, Luksemburg, Ukraina, Portugalia) będzie doskonalić swoje umiejętności pod okiem znanych na całym świecie wykładowców (m.in. Romas Brazauskas, Costas Rigas, czy Sasa Pukl).

www.referee.pl






Śląski Związek Koszykówki - partner techniczny BB3 Cup 2013!
26-08-2013
Śląski Związek Koszykówki to partner techniczny BB3 Cup 2013, dziękujemy za pomoc związaną z organizacją turnieju w Bielsku-Białej!

Rozgrywki o Puchar Śląska będą częścią całego wydarzenia, nad którym patronat objął Pan Marcin Staniczek - Prezes Śląskiego Związku Koszykówki!

www.slzkosz.pl






Ebro Armaturen - partner BB3 Cup 2013!
25-08-2013
Z radością chcielibyśmy poinformować, że Ebro Armaturen to jeden z partnerów BB3 Cup 2013!

www.ebro.com.pl

Nasza firma Ebro Armaturen jest czołowym producentem armatury przemysłowej.
Zatrudniani inżynierowie charakteryzują się wysoką kompetencją i bazują na aktualnych badaniach naukowych, doświadczeniach i wymianie informacji pomiędzy praktykami i projektantami ze wszystkich gałęzi przemysłu.

Od ponad trzydziestu lat nasze doświadczenia rynkowe są wykorzystywane przy projektowaniu i produkcji nowoczesnej armatury przemysłowej i napędów.
Wychodzimy z założenia, że jakość konstrukcji i wykonania musi zapewniać maksymalną niezawodność pracy w każdym przypadku zastosowania. Dostarczamy zatem wyroby o wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach. Dzięki tej zasadzie staliśmy się liczącym partnerem na rynku międzynarodowym i zaliczani jesteśmy do przodujących firm w branży.

Dysponujemy pełnymi możliwościami w zakresie profesjonalnego doradztwa, szybkiej realizacji dostaw i obsługi serwisowej w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Posiadamy wszelkie konieczne świadectwa i certyfikaty od ISO 9001, ISO 9002, TÜV, IQ Net, DNV po atesty PZH, IGNiG.

Nasza armatura znajduje zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki, m.in.: wodociągi, stacje uzdatniania wody, elektrownie i elektrociepłownie, zakłady energetyki cieplnej, oczyszczalnie ścieków komunalnych i przemysłowych, przemysł chemiczny i petrochemiczny, przemysł celulozowo-papierniczy, hutnictwo, górnictwo, przemysł spożywczy, cukrownie, browary, przemysł farmaceutyczny oraz budowa okrętów.






MultiValve - partner BB3 Cup 2013!
25-08-2013
Z radością chcielibyśmy poinformować, że firma MultiValve to partner naszego turnieju!

www.multivalve.eu

Firma MultiValve Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju armatury wodociągowej, kanalizacyjnej oraz gazowej.
Nasi główni odbiorcy to: wodociągi i kanalizacja, energetyka, cukrownictwo, górnictwo, cementownie, przemysł chemiczny, przemysł petrochemiczny i przemysł hutniczy.
Zakład Produkcyjny położony jest w Gliwicach na terenach Katowickiej Strefy Ekonomicznej, gdzie zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę techniczną i zarządzającą.
Jesteśmy beneficjentem projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju wstawki montażowe, złączki przesuwne, kołnierze redukcyjne, przepusty murowe, klapy melioracyjne i zastawki kanałowe.
Obejrzyj film
1 Goryl Maciej 15,5
2 Chrapek Jakub 14,3
3 Staniek Tomasz 12,5
4 Raczyński Arkadiusz 12,0
5 Przybyła Zbigniew 10,7
6 Dąbkowski Tomasz 10,5
1 Szybowicz Grzegorz 6,0
2 Miśkiewicz Paweł 5,5
3 Durkalec Marcin 5,0
4 Dybczak Grzegorz 4,7
5 Stryczek Krzysztof 4,5
6 Mach Mateusz 4,0