Aktualności






42. edycja BLK - komunikat organizacyjny
26-04-2018
Facebook Twitter

Aktualne tabele w 3 lidze (II faza grupowa):

Grupa C

1. MożemY - 3 - 6 (293/197/+96)
2. Akademia Basketu - 3 - 5 (203/237/-34)
3. Wolves - 3 - 5 (236/213/+23)
4. Slam Drunk - 3 - 4 (222/234/-12)
5. Narnia 420ers - 2 - 2 (139/171/-32)
6. Apache - 2 - 2 (127/168/-41)

Grupa D

1. Koszykarscy Ziomale Żory - 3 - 5 (222/183/+39)
2. Czarno Biali - 2 - 4 (197/131/+66)
3. Dziki Bagienne - 2 - 3 (185/156/+29)
4. 12 Małp - 2 - 3 (145/120/+25)
5. Houston Buckets - 2 - 3 (128/152/-24)
6. Crazy Ducks - 3 - 3 (154/289/-135)

(drużyna - il. meczów - punkty (kosze zdobyte / kosze stracone / bilans)

Grupa C - lista meczów

Apache - Akademia Basketu 57:81
Akademia Basketu - Wolves 66:63
Narnia 420ers - Slam Drunk 66:77
Slam Drunk - MożemY 68:82
Narnia 420ers - MożemY 73:94
Apache - Wolves 70:87
MożemY - Akademia Basketu 117:56
Slam Drunk - Wolves 77:86
Wolves - Możemy
Apache - Slam Drunk
Akademia Basketu - Narnia 420ers
MożemY - Apache
Narnia 420ers - Wolves
Slam Drunk - Akademia Basketu
Narnia 420ers - Apache

Grupa D - lista meczów

Houston Buckets - Koszykarscy Ziomale Żory 77:64
Crazy Ducks - Dziki Bagienne 63:96
Czarno Biali - Crazy Ducks 104:42
Koszykarscy Ziomale Żory - 12 Małp 69:57
Houston Buckets - 12 Małp 51:88
Dziki Bagienne - Czarno Biali 89:93
Koszykarscy Ziomale Żory - Crazy Ducks 89:49
Dziki Bagienne - 12 Małp
Crazy Ducks - Houston Buckets
Czarno Biali - Koszykarscy Ziomale Żory
Houston Buckets - Czarno Biali
Koszykarscy Ziomale Żory - Dziki Bagienne
12 Małp - Crazy Ducks
Houston Buckets - Dziki Bagienne
12 Małp - Czarno Biali






Najlepsza "5ka" 7. kolejki w 1 Lidze BLK!
24-04-2018
Facebook Twitter

Mariusz Słodownik (Elefanty)
35 pkt (9x3), 3 zb, 8 as, 2 prz – eval 41

Grzegorz Szybowicz (Elefanty)
24 pkt (6x3), 12 zb, 11 as, 4 prz – eval 40

Rafał Tokarski (New Men Style)
24 pkt (8x3), 3 zb, 7 as, 4 prz – eval 29

Maciej Miśkiewicz (Shakers)
14 pkt (1x3), 13 zb, 1 as, 2 prz, 1 bl – eval 19

Kamil Malarz (Double B Nation)
24 pkt, 24 zb, 3 as, 1 prz, 2 bl – eval 44

MVP 7. kolejki w 1 lidze został Kamil Malarz!






Najlepsza "5ka" 6. kolejki w 2 Lidze BLK!
24-04-2018
Facebook Twitter

Marcin Master (Hawajskie Koszule Żory)
15 pkt (3x3), 14 zb, 4 as, 8 prz – eval 26

Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów)
16 pkt, 8 zb, 14 as, 2 prz – eval 32

Aleksander Śpiewak (Rosomaki)
43 pkt (5x3), 4 zb, 2 as, 4 prz, 2 bl – eval 40

Przemysław Wadoń (Grim Reapers)
17 pkt (1x3), 3 zb, 8 as, 1 prz – eval 22

Kamil Szopa (NTS)
38 pkt (1x3), 11 zb, 2 as, 1 prz, 3 bl – eval 28

MVP 6. kolejki w 2 lidze został Aleksander Śpiewak!






Najlepsza "5ka" 7. kolejki w 3 Lidze BLK!
24-04-2018
Facebook Twitter

Artur Wilk (Czarno Biali)
30 pkt (1x3), 25 zb, 1 as – eval 41

Łukasz Kubik (MożemY)
34 pkt, 17 zb, 3 as, 6 prz, 2 bl – eval 39

Łukasz Witas (Wolves)
20 pkt (2x3), 11 zb, 3 as, 4 prz, 2 bl – eval 27

Wojciech Molitor (Koszykarscy Ziomale Żory)
21 pkt (1x3), 19 zb, 3 as, 4 prz – eval 30

Rafał Pawlun (Slam Drunk)
26 pkt (2x3), 15 zb, 2 as, 2 prz – eval 29

MVP 7. kolejki w 3 lidze został Artur Wilk!






Najlepsza "5ka" 6. kolejki w 1 Lidze BLK!
18-04-2018
Facebook Twitter

Dominik Caputa (Galacticos Basket Żywiec)
21 pkt (5x3), 8 zb, 1 as – eval 27

Grzegorz Szybowicz (Elefanty)
44 pkt (6x3), 10 zb, 6 as – eval 44

Tomasz Knieć (Elefanty)
12 pkt (1x3), 8 zb, 2 as, 2 bl – eval 22

Jakub Chrapek (Galacticos Basket Żywiec)
14 pkt, 16 zb, 1 as, 1 prz – eval 19

Kamil Wojas (DAAS Basket Hills B-B MU-18)
20 pkt, 3 zb, 3 as, 5 prz, 1 bl – eval 19

MVP 6. kolejki w 1 lidze został Grzegorz Szybowicz!






Basket Na Żywo w Andrychowie!
11-04-2018
Facebook Twitter

W najbliższą sobotę, 14 kwietnia, zapraszamy wszystkich na kolejkę wyjazdową - Basket Na Żywo w Andrychowie!

To już siódma wizyta Bielskiej Ligi Koszykówki w Andrychowie, na pewno nie zabraknie sportowych emocji i świetnej atmosfery, bo to ważne wydarzenie dla lokalnego koszykarskiego środowiska. Zapraszamy!

13:00 - Apache - Wolves (3 liga)
14:20 - Konkursy dla dzieci i dorosłych
16:00 - Hustlerzy Andrychów - NTS (2 liga)

Cała impreza odbędzie się na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Daszyńskiego 14 w Andrychowie.

Wszystkie szczegóły dotyczące tej imprezy można znaleźć na plakacie lub w specjalnym wydarzeniu (tutaj).

Dziękujemy zawodnikom zespołów Hustlerzy Andrychów i Apache Andrychów za zaproszenie, a także za pracę związaną z organizacją i promocją całej imprezy!






42. edycja BLK - komunikat organizacyjny
12-04-2018
Facebook Twitter

W terminarzu rozgrywek dostępnym na naszej stronie internetowej znajdują się już mecze zaplanowane aż do 3 czerwca!

Mecze w II fazie rozgrywek grupowych w 3 lidze pojawią się w zarezerwowanych terminach w najbliższym czasie.







Najlepsza "5ka" 5. kolejki w 2 Lidze BLK!
10-04-2018
Facebook Twitter

Kamil Szopa (NTS)
36 pkt (5x3), 9 zb, 3 as, 4 prz, 2 bl – eval 35

Robert Grajcarek (Rosomaki)
19 pkt, 15 zb, 1 as – eval 20

Wojciech Pabich (Hustlerzy Andrychów)
20 pkt, 14 zb, 5 as, 2 prz, 1 bl – eval 34

Szymon Miler (Aurochs)
18 pkt (2x3), 7 zb, 2 as, 2 prz, 2 bl – eval 22

Bartłomiej Bachta (NTS)
13 pkt (1x3), 16 zb, 2 as, 5 prz, 1 bl – eval 22

MVP 5. kolejki w 2 lidze został Kamil Szopa!






Najlepsza "5ka" 6. kolejki w 3 Lidze BLK!
10-04-2018
Facebook Twitter

Grzegorz Kastelik (12 Małp)
27 pkt (1x3), 13 zb, 4 as, 2 prz – eval 37

Sławomir Pawlik (Akademia Basketu)
9 pkt, 14 zb, 7 as, 2 prz – eval 25

Mariusz Grążawski (Narnia 420ers)
34 pkt, 8 zb, 1 bl – eval 26

Łukasz Kubik (MożemY)
24 pkt, 16 zb, 2 as, 2 prz, 3 bl – eval 27

Rafał Pawlun (Slam Drunk)
33 pkt (3x3), 3 zb, 2 as, 5 prz, 2 bl – eval 38

MVP 6. kolejki w 3 lidze został Rafał Pawlun!






Basket Na Żywo w Andrychowie!
28-03-2018
Facebook Twitter

I.
Chcielibyśmy już teraz ogłosić, że 14 kwietnia 2018 roku odbędzie się już siódma wizyta Bielskiej Ligi Koszykówki w Andrychowie!

W czasie zbliżającego się Basketu Na Żywo w Andrychowie odbędą się dwa mecze: Apache - Wolves i Hustlerzy Andrychów - NTS!

Więcej informacji związanych z imprezą w najbliższym czasie na naszych kanałach informacyjnych!

II.
W terminarzu rozgrywek można znaleźć już mecze zaplanowane do 22 kwietnia 2018 roku!
Oczywiście w najbliższym czasie będzie on uzupełniany o kolejne spotkania.
Obejrzyj film
1 Przeliorz Oktawian 1,0
2 Śpiewak Tomasz 1,0
3 Bednarczyk Tymoteusz 1,0
4 Kuczmierczyk Damian 1,0
5 Sajdak Łukasz 1,0
6 Cholewa Janusz 0,0
1 Słodownik Mariusz 100,0%
2 Przeliorz Oktawian 66,7%
3 Master Marcin 60,0%
4 Bednarczyk Tymoteusz 44,4%
5 Tomiak Michał 40,0%
6 Śpiewak Aleksander 40,0%