Aktualności






Najlepsza "5ka" 9. kolejki w 3 Lidze BLK!
30-11-2021

Krzysztof Zoń (Yunques Voladores)
31 pkt (3x3), 8 zb, 8 as, 5 prz – eval 26

Karol Bożek (Yunques Voladores)
10 pkt, 13 zb, 3 as, 1 prz, 1 bl – eval 23

Dominik Skudlarski (Basket Hills Bielsko-Biała)
15 pkt, 9 zb, 6 as, 3 prz, 2 bl – eval 23

Maciej Heczko (Crazy Ducks)
28 pkt, 7 zb, 3 as, 11 prz – eval 36

Maciej Jochacy (Crazy Ducks)
44 pkt (4x3), 7 zb, 3 as, 3 prz – eval 45

MVP 9. kolejki w 3 lidze został Maciej Jochacy!






Najlepsza "5ka" 9. kolejki w 1 Lidze BLK!
24-11-2021

Maciej Goryl (Elefanty)
16 pkt (1x3), 11 zb, 2 as, 1 prz, 2 bl – eval 20

Tomasz Staniek (Elefanty)
8 pkt, 16 zb, 3 as, 1 bl – eval 17

Wojciech Żak (Washington Bultens)
32 pkt (4x3), 3 zb, 7 as, 4 prz – eval 32

Rafał Tokarski (Washington Bultens)
19 pkt (4x3), 9 zb, 2 as, 4 prz – eval 20

Wojciech Ficek (MożemY)
20 pkt (6x3), 5 zb, 2 as, 3 prz, 1 bl – eval 24

MVP 9. kolejki w 1 lidze został Wojciech Żak!






Najlepsza "5ka" 8. kolejki w 1 Lidze BLK!
17-11-2021

Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów)
21 pkt (2x3), 10 zb, 12 as, 6 prz – eval 40

Filip Rejowski (Hustlerzy Andrychów)
31 pkt, 8 zb, 4 as, 2 prz – eval 32

Patryk Szklarz (Na Rondzie Team Żory)
34 pkt (3x3), 9 zb, 7 as, 2 prz – eval 37

Krzysztof Strzałka (Shakers)
6 pkt, 14 zb, 4 as, 1 prz – eval 21

Rafał Królikowski (Na Rondzie Team Żory)
16 pkt (4x3), 5 zb, 5 as, 2 prz – eval 23

MVP 8. kolejki w 1 lidze został Bartosz Sierp!






Najlepsza "5ka" 9. kolejki w 2 Lidze BLK!
17-11-2021

Mateusz Honkisz (Grim Reapers)
17 pkt, 8 zb, 3 as, 4 prz – eval 23

Artur Pławecki (LA 2028)
18 pkt, 9 zb, 1 as, 1 bl – eval 21

Leszek Hendzel (LA 2028)
14 pkt (2x3), 4 zb, 2 as – eval 18

Artur Tyc (Grim Reapers)
10 pkt, 14 zb, 1 prz – eval 12

Dominik Nawrocki (KS Bystra)
10 pkt (1x3), 9 zb, 1 prz, 4 bl – eval 19

MVP 9. kolejki w 2 lidze został Mateusz Honkisz!






Najlepsza "5ka" 8. kolejki w 3 Lidze BLK!
17-11-2021

Szymon Chowaniec (Akademia Basketu)
25 pkt, 5 zb, 4 as, 1 prz – eval 26

Krzysztof Podstawny (Snipers)
27 pkt (1x3), 9 zb, 3 as, 9 prz – eval 36

Marcin Sulikowski (Maximus Team)
25 pkt (5x3), 9 zb, 5 as, 4 prz, 2 bl – eval 31

Wojciech Pabich (Maximus Team)
27 pkt (1x3), 9 zb, 1 as – eval 29

Wojciech Ryszka (Sprintex Team)
28 pkt (2x3), 13 zb, 3 as, 6 prz, 3 bl – eval 41

MVP 8. kolejki w 3 lidze został Wojciech Ryszka!






Zapraszamy na kurs sędziowski organizowany przez WS ŚlZKosz!
10-11-2021
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kurs sędziowski organizowany przez Wydział Sędziowski Śląskiego Związku Koszykówki!


Więcej szczegółów można znaleźć w specjalnym komunikacie na www.slzkosz.pl, a pytania i zgłoszenia należy kierować bezpośrednio na adres ks@slzkosz.pl do 14 listopada 2021 roku!






Najlepsza "5ka" 7. kolejki w 1 Lidze BLK!
10-11-2021

Leszek Siwy (MożemY)
24 pkt (4x3), 5 zb, 2 as, 2 prz – eval 25

Piotr Liszka (MożemY)
13 pkt (1x3), 11 zb, 2 prz – eval 20

Bartosz Piasecki (Hawajskie Koszule Żory i Żywiec)
25 pkt, 15 zb, 5 as, 3 bl – eval 42

Paweł Kleszcz (Hawajskie Koszule Żory i Żywiec)
11 pkt (1x3), 3 zb, 6 as, 3 prz – eval 20

Karol Kupczak (Team Rybnik)
20 pkt (3x3), 5 as, 3 zb, 1 prz – eval 20

MVP 7. kolejki w 1 lidze został Bartosz Piasecki!






Najlepsza "5ka" 8. kolejki w 2 Lidze BLK!
10-11-2021

Piotr Wągiel (Fourty Plus)
12 pkt, 12 zb, 3 as, 1 prz – eval 21

Rafał Przybyłowicz (Fourty Plus)
16 pkt (1x3), 11 zb, 3 as, 2 prz, 3 bl – eval 21

Bartłomiej Bachta (LA 2028)
16 pkt (1x3), 7 zb, 2 as, 2 prz – eval 19

Mateusz Ilkiewicz (NSBB)
14 pkt (2x3), 12 zb, 5 as, 4 prz – eval 16

Robert Szwed (LA 2028)
13 pkt (1x3), 7 zb, 1 as, 1 prz, 3 bl – eval 18

MVP 8. kolejki w 2 lidze został Rafał Przybyłowicz!






Najlepsza "5ka" 6. kolejki w 1 Lidze BLK!
03-11-2021

Jan Viscardi (MożemY)
26 pkt, 6 zb, 2 as, 1 prz – eval 26

Kamil Malarz (Double B Nation)
15 pkt (1x3), 14 zb, 2 as, 1 prz, 1 bl – eval 27

Tymoteusz Bednarczyk (Double B Nation)
27 pkt (7x3), 7 zb, 4 as, 2 prz – eval 26

Sebastian Skrok (Hustlerzy Andrychów)
31 pkt (3x3), 6 zb, 2 as, 1 prz – eval 33

Filip Rejowski (Hustlerzy Andrychów)
26 pkt, 4 as, 6 zb, 3 prz, 1 bl – eval 21

MVP 6. kolejki w 1 lidze został Sebastian Skrok!






Najlepsza "5ka" 7. kolejki w 2 Lidze BLK!
03-11-2021

Damian Rojek (KS Bystra)
32 pkt (8x3), 7 zb, 5 prz – eval 35

Rafał Dobija (KS Bystra)
9 pkt (1x3), 7 zb, 7 as, 6 prz – eval 13

Szymon Kubica (NSBB)
14 pkt, 10 zb, 1 as – eval 19

Mateusz Ilkiewicz (NSBB)
11 pkt (1x3), 12 zb, 5 as, 3 prz, 1 bl – eval 15

Adrian Błachut (Synergia eco)
16 pkt (1x3), 21 zb, 1 as, 4 prz, 1 bl – eval 26

MVP 7. kolejki w 2 lidze został Damian Rojek!
Obejrzyj film
1 Łątka Filip 57,1%
2 Mączka Łukasz 50,0%
3 Koterwa Jan 50,0%
4 Habdas Jakub 50,0%
5 Błachut Adrian 50,0%
6 Słodownik Mariusz 50,0%
1 Cechmajster Dominik 5,8
2 Zamora Stanisław 5,0
3 Olma Mikołaj 5,0
4 Mohamed Hamdi Ben 4,6
5 Koczy Rafał 4,5
6 Śpiewak Aleksander 4,4