Aktualności






Najlepsza "5ka" 7. kolejki w 3 Lidze BLK!
06-11-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Tomasz Rezik (ADEX Basket Team)
16 pkt (1x3), 14 zb, 4 as, 3 prz, 1 bl – eval 27

Marcin Płonka (Fourty Plus)
26 pkt, 11 zb, 5 as, 6 prz, 1 bl – eval 38

Mateusz Mucha (Na Rondzie Team Żory)
18 pkt, 10 zb, 5 as, 6 prz, 2 bl – eval 33

Artur Gilowski (Crazy Ducks)
31 pkt, 12 zb, 2 as, 2 bl – eval 34

Tomasz Kalfas (NSBB)
27 pkt (5x3), 8 zb, 2 as, 1 prz – eval 32

MVP 7. kolejki w 3 lidze został Marcin Płonka!






Najlepsza "5ka" 5. kolejki w 2 Lidze BLK!
30-10-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Artur Tyc (Grim Reapers)
23 pkt, 16 zb, 3 as, 3 prz – eval 30

Piotr Marcol (Basket Hills Bielsko-Biała)
47 pkt (6x3), 9 zb, 4 prz, 2 bl – eval 30

Michał Siewior (Tokyo 2020)
4 pkt, 9 zb, 5 as, 1 prz, 1 bl – eval 16

Krzysztof Stryczek (Rosomaki)
11 pkt (2x3), 15 zb, 3 as, 1 prz, 1 bl – eval 21

Mateusz Honkisz (Grim Reapers)
18 pkt, 6 zb, 2 as, 1 bl – eval 21

MVP 5. kolejki w 2 lidze został Artur Tyc!






Najlepsza "5ka" 5. kolejki w 1 Lidze BLK!
21-10-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Bartłomiej Bachta (Butchercore)
18 pkt (2x3), 12 zb, 4 as, 2 prz – eval 32

Oktawian Przeliorz (Hawajskie Koszule Żory)
26 pkt (3x3), 10 zb, 6 as, 3 prz – eval 37

Aleksander Śpiewak (Elefanty)
26 pkt (1x3), 10 zb, 4 as – eval 28

Maciej Miśkiewicz (Shakers)
36 pkt (5x3), 17 zb, 1 as, 2 prz – eval 42

Paweł Miśkiewicz (Shakers)
18 pkt (4x3), 16 zb, 6 as, 2 prz – eval 26

MVP 5. kolejki w 1 lidze został Maciej Miśkiewicz!






Najlepsza "5ka" 6. kolejki w 3 Lidze BLK!
21-10-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Przemysław Gwizdak (Przekręty)
14 pkt, 6 zb, 7 as, 3 prz – eval 20

Piotr Mrowiec (Kentuchy Bucks)
10 pkt, 8 zb, 3 as, 2 prz, 1 bl – eval 19

Daniel Sekuła (Koszykarscy Ziomale Żory)
36 pkt (2x3), 3 zb, 6 as, 7 prz, 1 bl – eval 33

Szymon Kubica (NSBB)
8 pkt, 6 zb, 1 as, 1 prz, 3 bl – eval 14

Grzegorz Kastelik (12 Małp)
32 pkt (1x3), 15 zb, 2 as – eval 37

MVP 6. kolejki w 3 lidze został Grzegorz Kastelik!






Najlepsza "5ka" 4. kolejki w 2 Lidze BLK!
16-10-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Piotr Stolarczyk (Wolf Gang)
16 pkt, 10 zb, 7 as, 6 prz, 2 bl – eval 32

Leszek Hendzel (Tokyo 2020)
15 pkt (2x3), 7 zb, 2 as, 1 prz – eval 16

Wojciech Molitor (Team Rybnik)
23 pkt, 10 zb, 2 as, 2 prz, 1 bl – eval 23

Piotr Marcol (Basket Hills Bielsko-Biała)
35 pkt (2x3), 13 zb, 1 as, 2 prz, 1 bl – eval 32

Piotr Liszka (Wolf Gang)
26 pkt, 9 zb, 6 as, 1 prz, 1 bl – eval 30

MVP 4. kolejki w 2 lidze został Piotr Stolarczyk!






Najlepsza "5ka" 5. kolejki w 3 Lidze BLK!
16-10-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Antoni Gołębiewski (KS Bystra)
34 pkt (7x3), 2 zb, 2 as – eval 27

Maciej Jarosz (Kentuchy Bucks)
31 pkt (3x3), 5 zb, 2 as, 3 prz – eval 32

Kajetan Błaszczyk (Akademia Basketu)
23 pkt, 14 zb, 3 as, 3 prz, 2 bl – eval 34

Krzysztof Franczuk (Na Rondzie Team Żory)
32 pkt (4x3), 2 zb, 5 as, 1 prz – eval 27

Krystian Kucharski (12 Małp)
13 pkt, 11 zb, 3 as, 7 prz – eval 24

MVP 5. kolejki w 3 lidze został Kajetan Błaszczyk!






Komunikat Komisji Dyscyplinarnej BLK nr 1/45
23-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Na posiedzeniu w dniu 8 października 2019 roku, Komisja Dyscyplinarna BLK w składzie Marcin Jacobson i Dariusz Bielnik, zgodnie z Regulaminem Bielskiej Ligi Koszykówki, postanowiła:

1. Ukarać Kacpra Mysiaka (Ała Boli) zawieszeniem w prawach zawodnika na cztery (4) mecze za dwa faule techniczne wywołane wulgarnym krytykowaniem decyzji sędziów podczas zawodów w dniu 6 października 2019 roku. Jednocześnie Komisja Dyscyplinarna ostrzega, że każde kolejne zachowanie tego typu skutkować będzie usunięciem zawodnika z ligi.

2. Ukarać Mateusza Judyńskiego (Ała Boli) zawieszeniem w prawach zawodnika na trzy (3) mecze za dwa faule techniczne wywołane wulgarnym krytykowaniem decyzji sędziów podczas zawodów w dniu 6 października 2019 roku. Jednocześnie Komisja Dyscyplinarna ostrzega, że każde kolejne zachowanie tego typu skutkować będzie usunięciem zawodnika z ligi.

3. Ukarać Rafała Dobiję (KS Bystra) zawieszeniem w prawach zawodnika na jeden (1) mecz w zawieszeniu na czas nieokreślony za faul techniczny wywołany krytykowaniem decyzji sędziów podczas zawodów w dniu 6 października 2019 roku.

Jednocześnie Komisja Dyscyplinarna w imieniu Zarządu Bielskiej Ligi Koszykówki informuje, że nie tolerujemy żadnych zachowań o charakterze seksistowskim, rasistowskim, czy ksenofobicznym, będą one bezwzględnie i konsekwentnie karane.

Komisja Dyscyplinarna rozważa również wprowadzenie obligatoryjnie dodatkowej kary dla zawodników, którzy otrzymali przewinienie techniczne za kwestionowanie decyzji sędziów.

Na tym posiedzenie Komisji Dyscyplinarnej BLK zakończono.






Najlepsza "5ka" 4. kolejki w 1 Lidze BLK!
08-10-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Łukasz Bartlewski (Wrona Wings)
18 pkt (1x3), 11 zb, 1 as, 1 prz – eval 26

Bartosz Piasecki (Hawajskie Koszule Żory)
18 pkt (1x3), 13 zb, 2 as, 1 prz – eval 27

Michał Stańczyk (Double B Nation)
18 pkt (2x3), 7 zb, 3 as, 4 prz – eval 23

Roma Myrnyi (Elefanty)
23 pkt (6x3), 2 zb, 2 as, 1 prz – eval 25

Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów)
8 pkt, 7 zb, 13 as, 4 prz – eval 25

MVP 4. kolejki w 1 lidze został Bartosz Piasecki!






Najlepsza "5ka" 3. kolejki w 2 Lidze BLK!
08-10-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Kamil Żebrok (MożemY)
23 pkt (3x3), 3 zb, 3 as, 4 prz – eval 22

Jonathan Fragoso (Tokyo 2020)
14 pkt (2x3), 7 zb, 3 as, 1 prz – eval 15

Jakub Gunia (Czarno Biali)
28 pkt (6x3), 2 zb, 2 as, 3 prz – eval 20

Łukasz Warchoł (MożemY)
14 pkt (1x3), 5 zb, 5 as, 1 prz – eval 17

Wojciech Molitor (Team Rybnik)
14 pkt, 9 zb, 2 as, 4 prz, 4 bl – eval 20

MVP 3. kolejki w 2 lidze został Kamil Żebrok!






Najlepsza "5ka" 4. kolejki w 3 Lidze BLK!
08-10-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Mateusz Ilkiewicz (NSBB)
22 pkt (2x3), 21 zb, 12 as, 1 bl – eval 43

Rafał Pawlun (Przekręty)
19 pkt, 8 zb, 3 as, 4 prz – eval 19

Mariusz Grążawski (Fourty Plus)
26 pkt, 7 zb, 2 as, 4 prz – eval 31

Krzysztof Podstawny (Snipers)
25 pkt (1x3), 3 zb, 4 as, 9 prz – eval 32

Rafał Rabsztyn (KS Bystra)
25 pkt (2x3), 13 zb, 3 as, 2 prz, 1 bl – eval 33

MVP 4. kolejki w 3 lidze został Mateusz Ilkiewicz!
Obejrzyj film
1 Łątka Filip 57,1%
2 Słodownik Mariusz 50,0%
3 Habdas Jakub 50,0%
4 Mączka Łukasz 50,0%
5 Koterwa Jan 50,0%
6 Błachut Adrian 50,0%
1 Łątka Filip 57,1%
2 Koterwa Jan 50,0%
3 Słodownik Mariusz 50,0%
4 Błachut Adrian 50,0%
5 Habdas Jakub 50,0%
6 Mączka Łukasz 50,0%